Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Грип нас не візьме, або тру флеш-моб по Львівськи

назад  1, 2, 3  далі
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Тощо... Сторінка 2 з 3
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняStellz888 © 01.11.09 23:04:43    

Нема слів - плакала LOL  LOL
Clapping
Розіслала ссилку усім своїм знайомим, яких життя порозкидало по різних країнах...
Може чим допоможуть (особисто мені... Yahoo )

ПовідомленняVictor SV © 01.11.09 23:52:56    

бу гага, але в кожному жарті є доля правди, протигаз є досить надійним захистом проти вірусу, юзайте на здоровя
фоти просто мега позитиффф LOL  LOL
ПовідомленняYdrozhdzhal © 02.11.09 9:07:28    

Питався в медиків - протигаз набагато надійніший за намордник Smile , насамперед тому, що він герметичний + його не треба так часто міняти.
ПовідомленняStellz888 © 02.11.09 10:18:56    

Це для тих, хто не встиг купити респіратор.

gripp.jpg
 Опис:
 Розмір файлу:  42.76 KB
 Переглянуто:  1931 раз(ів)

gripp.jpg

Повідомленняinkognito © 02.11.09 22:49:58    

на explorer'і апдейт в темі, +5 фото залито
ПовідомленняFistashka © 02.11.09 23:32:35    

Very Happy  Very Happy  Very Happy  от вміють люди дати собі раду
ПовідомленняAndrey © 05.11.09 20:13:04    

Оскільки "спеціальної" теми в нас нема, а створювати нову не бачу змісту - дозволю собі поофтопити на тему грипу...   надіюсь з користю для когось Smile
Ось натрапив на цікаву статтю. Досить цікаво написано про ситуацію, що склалась, медиком-спеціалістом. Раджу усім почитати (особливо тим, хто при першому ж пчиху біжить в аптеку Smile )
P.S. А й справді - нас чомусь "лікують" політики, а не медики Surprised

ПовідомленняHoks © 05.11.09 20:51:28    

Це епідемія паніки, а не грипу.

ПівКиева в марлевих пов"язках, в магазині нема лимонів, в аптезі афлубіну -- армагедон і мракобєсіє, я вам кажу. Люди перестали знімати маски навіть у себе в машині -- сама бачила. Чули про першу "жертву" грипу в столиці? Про чувака, який чихнув в маршрутці. На питання, звідки він, вирішив пожартувати "з Тернополя". В результаті потрапив у лікарню з черепно-мозковою травмою.

А ще деякі мої знайомі стали закривати кватирки на ніч, тому що літаки МЧС  в цей час розпилюють препарати від грипу і брюшного тифу (!). Чого тифу, думаю? Бо смертельна інфекція викликана тифом дає услкаднення на легені. Після війни типу таке теж було.  В лікарню, люди, в лікарню, і не інфекційну, мої любі, а більш ментального спрямування.

А політики тим часом часом продовжують підливати масла в вогонь, замість того щоб заспокоїти людей. Ющенко вже назвав епідемію "загрозою національній безпеці", а Тимошенко оголосила хворобу "надзвичайно небезпечною". Обидва звичайно додали, що паніки не повинно бути, але як зберігати спокій, коли у тебе за вікном вирує "надзвичайно небезпечна загроза національній безпеці", я не дуже знаю. Так що людей можна зрозуміти, але ж треба і голову на плечах мати. Хоча, з головою складно. Чули, що православна церква відспівала молебен проти епідемії грипу? На повному серйозі провели "молебное пение во время губительного поветрия и смертоносныя заразы".

Так що приїду я на цих вихідних до Львова, хочу сама подивитись на той цирк. У Києві вже не так весело.

А, знаєте, який найактуальніший жарт на грипозну тему? "На Украине новая эпидемия: на одного чихнувшего - 20 обоср...шихся..."  Так що все буде добре Very Happy  Very Happy
ПовідомленняZippo © 05.11.09 21:08:26    

Hoks написав(ла):
Так що приїду я на цих вихідних до Львова, хочу сама подивитись на той цирк. У Києві вже не так весело.
Вирішала за нас взятися Wasko При всій повазі до Ксюхи, але я цю пянку не переживу Bo
ПовідомленняLucky © 05.11.09 21:54:36    

да, на рахунок польотів авіації над Львовом я тош паржал Very Happy

Але шо не кажи, все таки дофіга народу захворіло. Я як один з тих хто вже хворів і вилікувався можу поділитись своєю панацеєю Smile :

1) цибулька, часничок, свіжий хліб і кавальчик сала Drink
2) до того всього 200 і більше грам огнєнной води  Drink
3) гаряче вино і пиво тоже канає  Drink
4) маска помагає від пчихання на вулиці  Acute
5) куріть ТГК. Я протягом кількох днів шо хворів день в день робив собі інгаляції і насмарк і пчихи як рукою зняло Smile Goof
6) Don't worry, be happy Cool

ПовідомленняHoks © 06.11.09 10:52:24    

Так жеж, багато людей захворіло і того року, і минулого року, і позаминулого року. Кожен рікзакривають школи і садочки на карантин. Того року померло 70 чоловік від грипу і його ускладень, але минулого року померло на 40% більше! Для будь-якої епідемії грипу, смертність -- нормальне явище.
Хоча якась користь з тої всієї акції "Україна в небезпеці" була, бо все ж народ взявся за своє здоров"я, одягнув маски в людних місцях, наївся часнику і лимонів. От якби кожного так Smile Не уявляю когось в масці минулого року, якщо чесно, на нього б пальцем показували Smile

Зате було весело. Цілий тиждень дивилась реаліті-шоу, як в американському блокбастері:  типу якась місцевість охоплена епідемією, люди в паніці, хочуть втекти з неї, але безстрашні ФСБшники не випускають, і от всі чекають, що президент, скріпишви серце, віддасть наказ про нанесення масового удару по осердю  зарази  Very Happy

Словом, народ, я вважаю, що немає ніякго особливого грипу в Україні, а є звичайний грип, як і минулого року. А те що піар --велика сила, і що гроші треба чимось відмивати, то і так всі знають.

Всім здоров"я!

З.І. Шановний Зіппо, пити можна і умєрєнно, але то не ваша доза, як я розумію  Very Happy  сподіваюсь все ж вас побачити на тих вихідних SmileSmile
ПовідомленняAndrey © 06.11.09 14:41:31    марлеві пов'язки львів екстрім клубу :D

Hoks написав(ла):
я на цих вихідних до Львова, хочу сама подивитись на той цирк

Ги-ги, Оксанко чекаємо не дочекаємось  Goof Clapping  В нас тут "цирк" трохи менший, але клоунів хватає Very Happy  Ти тільки позвони, коли прибуватиме поїзд, ми тебе будем в масках стрічати Crazy  Clown

ПовідомленняJamajka © 06.11.09 16:51:13    

голуби офігєвші пташки  Laughing  пофіг на шо сідати  LOL  LOL  LOL
ПовідомленняBOXER © 06.11.09 17:31:56    

Фотки просто убойні  Good
І чого то по новинах не показували???
ПовідомленняYdrozhdzhal © 06.11.09 23:22:44    

треба було запостати на кореспондент - я вже так колись робив, але оскільки автор фотографій не я, постати їх мав би справжній автор Wink
Сторінка 2 з 3
назад  1, 2, 3  далі

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU