Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Свидовець. "Холодне болото 2009"

Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Гірський туризм / Трекінг / Геокешінг / Коастерінг / Подорожі Сторінка 1 з 1
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
Повідомлення7eMEN-off © 28.10.09 12:54:22    Свидовець. "Холодне болото 2009"

Привіт!
Йду в гори на вихідних.
Дата: 31 жовтня - 1 листопада
Маршрут: Кваси → Ясіння (орієнтовно)
Група:
1. Я (Псих одиночка)
2. ...
3. ...
.....

Так ведь это ж, пойми, - потом!
Повідомлення7eMEN-off © 29.10.09 11:53:29    Маршрут з с. Кваси до с. Ясіння. 22-24 км

Маршрут: с. Кваси → пол. Браївка → г. Близниця (1872 м) → г. Близниця Велика (1881 м) → г. 1-й Жандарм (1763 м) → пол. Драгобрат → г. Стіг (1704 м) → ур. Драгобрат → г. Драгобрат (1403 м) → с. Ясіння.
Протяжність: 22-24 км
Очікувані погодні умови: -2...+5 Пасмурно, Без опадів, Вітер 2-7 м/с,  Вологість ~80%
Транспорт: Ковель-Чернівці (Львів-І-Ф) 23:35-02:20 - І-Ф - Рахів (до Квасів) - 03:20-07:30
Група:
1. Я (псих одиночка)
2. Мій друг "Ромко"
3. ...

Повідомлення7eMEN-off © 30.11.09 11:40:18    Свидовець. "Холодне болото 2009"

Привіт, усім дорогим моїм чувакам!

Похід під назвою Свидовець. "Холодне болото 2009" відбувся і можна сказати, що це було дійсно холодно і навіть було болото.
Склад групи:
1. 7eMEN-off
2. НАО
3. Viktor SV
4. Taras "Slonenyatko"
5. Пані Люда (подруга Луцьких)

Температура: +12 - -5, місцями дощ, вітер - безвітряно (40 м/с)
Все пішло не так спочатку-
1) Спочатку я захворів і два тижні пролежав з хворями, потім диплом, коротче маршрут-мацання відкладувався з тижня на тиждень і вже мало хто вірив що він дійсно буде, але він стався.
2) Луцькі купили білети і вже йшли на поїзд, на який ми мали підсісти у Львові. Але квиточків на кончєний Ковель-Чернівці не було взагалі, навіть в СВ!!!!
3) Ми не взяли пальників - ЛОЛ!!

Добрались ми в Кваси в 08:40 і вже в 09:00 були на маршруті. Погода чудова - тепло, волого, туману нема - все чудово.
Трохи поблукали і вийшли на полонинку, звідки відкривався пречудовий вид на злегка засніжену Чорногоруі нам так хотілось снігу, яким на Близниці і не пахло...
Полонина Браївка.. Хрест... перший вітер... Висота 1347 м. (на карті №1).
Все чудово, болото, тепло, без опадів ....
Проходимо далі метрів 200 - місцями помічаємо на стежці мокрий сніг і радість шо скоро ми вже побачимо неймовірне полотно...
Ще 100 метрів... висота 1530 м.. памятник загибшим в 1990 році (на карті №2). Перший холод... памятник обледенілий, сосульки ростуть в сторону...
Ще 100 м. Вітер 30-40 м/с Льодова січка в лице, туман... Видимість 10-15 метрів... Щоб почути один одного треба кричати з відстані 50-60 см...
Проходимо далі... Урочище Флавантуч... До Близниці 1 км. Час 12:00... Вітер такий потужний, що зносить з дороги. Під ногами 10-15 см снігу вкритого льодом, що ледве пробивається трекінговою палкою... під гору йти майже неможливо... Згадуються кошки... Ступінь зробити не можна, бо снігу під ступінь не вистарчає і під ногами один лід...
Йдемо по азимуту від стовпчика до стовпчика... Середній азимут 340, потім 320, потім знов 330
І ось вона Близниця - ще метрів 20 і тут одна наша панянка признається, що в неї обмерзли нозі і йти вона вона більше не може бо не відчуває ніг... Починаємо швидко ступати в низ...
Вниз йти не можливо - слизько, круто, падати боляче об лід....
По дорозі в низ Люда вивихає коліно і розтягує зв'язки і наступні кілька годин ми бачимо позаду себе доктора Хауса, що спирається на трекінгову палицю. В село вийшли десь в 17:00, уже темно... Йдемо на маршрутку....
На зупинці якийсь тупарилий п'яний гуцул вирішив затіяти зі МНОЮ бійку, але все для нього обійшлося, а то б напевно штахети пішли би в рух... ги Very Happy  
Далі нас очікував 6-ти годинний сон на бетоні Квасівського вокзалу і поїзд Рахів - Львів (02:18-10:17)... Начебто все....

Ось фото...

ПовідомленняFistashka © 30.11.09 12:59:08    

Такий контрасний похід у вас видався... від болотяної осені до зими на 1530 м.
За Люду прикрою Sad сподіваюсь з її ногою вже усе гаразд!!! Surprised
ПовідомленняNao © 30.11.09 13:39:58    

Погуляли супер! Погода чудова все було клас, пощупали висоту, або вона нас як кому подобається. Треба буде повторити Smile
ПовідомленняG@vchiK © 30.11.09 22:19:17    

Незнаю чому, але зі всіх історій саме цій задрю найбільше!!! Заздрю що не був присутнім  Sad
Не все вийшло як задумали, але я так розумію, що в принципі вам вистачило  Clapping

ПовідомленняNao © 30.11.09 22:59:49    

Рома вийшло все як я задумав, я хотів дощ потім сніг отримав все і сповна шкода, що не вийшло посмакувати до кінця і відірвали на самому цікавому Smile
ПовідомленняG@vchiK © 30.11.09 23:04:17    

От власне, що досмакувати до кінця не вдалося  Wink
ПовідомленняVictor SV © 30.11.09 23:31:20    

от нарешті добрався до клавіатури і поділюсь своїми враженнями. Як вже сказав товариш семенов все  почалось з поїзда, владнавши пролеми з добиранням трішки покімаривши в вагоні ми добрались до квасів. На підїзді до кінечного пункту почався невеличкий дощик. Що може бадьорити краще за ранковий душ? От ми стали на маршрут, правда трошки зблудили. Сівши де-кілька  раз на пяту точку все ж таки вийшли на вірну дорогу. Врешті  решт що за подорож без пригод. Далі все йшло як по маслу до точки 2 на карті. О тут і почалась справжня казка. Це був мій перший похід пізньої осені і від побаченого мені тупо рвало кришу. Це був такий захват, хотілося ще більшого вітру і снігу, одним словом хотілось ще більшої *опи. Довго мені чекати не прийшлось. Єдине розчарування це те що ми не були підготовленні до такого вітру і холоду. В першу чергу хвилювася за Люду коли побачив її в тій заметілі і як вона тремтить. Подумав що мені потім перепаде за те що підбив її на такий крок. Далі перестав відчувати ноги на литках, прийшлось одягати будь які штани на верх. З кожним кроком вітер посилювався і ставало холодніше. При такій видимості можна було легко заблукати і загубитись. Було вирішено повертатись назад. Вперед побігли слонік з Людою, ми з Семеновим та Нао ще встигли зробити невеличку фотосесію і також вибирались з тої дупи. Вразив той контраст погодних умов, якісь 800 метрів а така різниця між тою завірюхою і легеньким вітерцем з туманом що стояв на полонині. Але все добре що добре закінчується. На даний момент всі досих пір під враженнями від походу, навіть Люда. Зараз тупо така ейфорія шо просто труба. Всім дякую за чудово проведений час Yahoo  Yahoo  Yahoo
ПовідомленняNao © 01.12.09 7:45:20    

Цитата:
Єдине розчарування це те що ми не були підготовленні до такого вітру і холоду.
Я незгідний з тобою, ми з Семеном були готові і знали, що можливо таке буде ось і прихопили все необхідне Smile
Повідомленняdeviantus © 24.12.09 22:29:02    

Класний похід!

Питання до автора теми. Скільки часу займає сходження з Квасів на Близницю без поспіху? І скільки може тривати спуск назад у Кваси? Чи обов'язкові кішки? (сходження на Близницю з Квасів є більш пологим ніж з іншого боку).
ПовідомленняQbl © 25.12.09 10:28:40    

Кішки не обовязкові. Хоча все, звичайно залежить від стану снігуSmile
Найкрутіша частина підйому по маршруту, який вони ходили - з Квасів до пол. Браївка - лежить в лісі. Далі порівняно пологий підйом до підніжжя і трошки крутіший підйом понад обривом до самої вершини.
Влітку вкластися за день досить легко. Взимку все знову ж таки залежить від стану снігу. Але, якщо сніг не по груди й вище - можливо.

Повідомлення7eMEN-off © 28.12.09 17:08:03    

deviantus написав(ла):
Скільки часу займає сходження з Квасів на Близницю без поспіху

Сходження, у так званому, "лайт стилі" займає 10 ходових годин (20 км). Якщо хороша форма, легенький рюкзак, сприятлива погодка, то 6-7 годин.  ВЗИМКУ: Якщо снігу небагато то теж саме, особливо, тільки щоб взуття хороше було (я в кедах йшов і вони по снігу слизькають), в районі Близниці ймовірне обледеніння та офірнення снігового покриву, при сильному вітрі незавадили би легенькі ходові кішки, але це не обов'язково.
Полонина Браївка - місце де зникає ліс (висота 1300 м), тому починається вітерець, тому розумним було б на ній і перевдягтись у щось тепліше.

Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Гірський туризм / Трекінг / Геокешінг / Коастерінг / Подорожі Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 1

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU