Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Як змінити нікнейм

Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Робота форуму та галереї Сторінка 1 з 1
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняZippo © 28.10.09 12:01:36    Як змінити нікнейм

Останнім часом адміністрація львів екстрім клубу, стикнулися з такою проблемою, як необхідність змінити нікнейм (змінити якісь букви з малої на велику, з великої на малу, або в вас при реєстрацї залипла кнопка і ви помилилися, або в момент депресії у вас була відсутня фантазія і ви придумали таке, що не вкладається у голові), а коли побачили то аж ужаснулись, тоді вам сюди.
Процедура виглядає таким чином. Пишем у цій темі, щоб постійні відвідувачі змогли зрозуміти звідки взявся той чи інший нікнейм. Для прикладу:
Старий нік - ZIPPO
Новий нік - Zippo
Причина зміни - залипнув Shift в момент реєстрації, ги
Якщо ж ви повністю хочете змінити нік, уж постарайтесь нас у цьому тоді переконати.
Чим пізніше ви вирішите змінити нік (чим більше постів ви написали), тим складніше вам буде нас переконати, оскільки в обговореннях вже могли з'явится згадування вашого ніку, і при його зміні може втрачатися зміст повідомлень. Саме тому користувачу заборонено самому змінювати нік і це може зробиті тільки адміністрація.
A! Є ще один нюанс з нікнеймами, які написані кирилицею. Одного разу я стикнувся з такою проблемою - неміг залогінитись з мобільного телефону по тій причині, що у мене нік був зареєстрований кирилицею, незнаю чи це глюк міні опери, чи це глюк двіжка форума, чи взагалі адміна тре піз...ти Very Happy Це може стосуватися і пароля також...

ПовідомленняYdrozhdzhal © 28.10.09 20:31:01    

Невеличке зауваження до цієї теми, і взагалі про зміну логінів/ніків на форумах. Я як людина, яка працює у веброзробці вже понад 3 роки, можу сказати про такі нюанси:

1) Більшість форумів, аплікацій, сайтів не дозволяють користувачу взагалі міняти нік/логін.
2) В логінах не дозволяється використовувати спецсимволи, кирилицю. Дозволено тільки латинські букви, цифри і ще деякі символи.
3) Зазвичай логін/нік є унікальним - це додає ще купу проблем при зміні ніку.

Ну і від себе додам - перед тим як обирати собі логін або нік - треба добре думати і, перед тим як натиснути кнопку Submit (Зберегти чи Відіслати) на формі, читати те що натайпив на клавіатурі.

Ну і думаю, що адміністратору не буде великої радості Goof і задоволення Shocked порпатись в БД і міняти ніки, особливо якщо хтось захоче це робити регулярно і часто.

Це, звісно, моя суб'єктивна думка, але думаю, що багато хто зі мною погодиться. Ну а кого образив, то вибачайте.

Сторінка 1 з 1

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU