Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Сніг на гірськолижних курортах. Сезон 2009/2010

назад  1, 2, 3, 4  далі
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Ковзани / Санки / Бобслей / Сноутюб / Натурбан / Керлінг Сторінка 3 з 4
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняНаталі © 17.10.09 16:51:45    

Я в шоці! На заході випало трохи опадів і звідусіль сповзаються лижники і бордери, щоб їх зловити! Народ, я у захваті! Прийдеться завтра їхати на море, щоб вас хоть трохи жаба подавила! Температура води +20, повітря +22.
Завжди ваша Наталы, з привітом із сонячного Криму!
З.І. Цікаво, коли в нас сніг буде??

ПовідомленняVictorT © 18.10.09 18:58:23    

В связи с обломашейся поездкой в Каменец, попали в Закарпатье. Заехали на Захар Беркут (на верх не поднимались, да и не работало там ничего), внизу удалось найти места по пояс снегу. В это время знакомые киевские скайдайверы на Тростяне отрывались по полной, им снягу на покататься хватало вполне.
ПовідомленняFistashka © 19.10.09 8:16:42    Сніг на г. Тростян

На г. Тростян був повний відрив. Таку купу снігу і прекрасну погоду я не застала за весь минулий сезон!!
Народ - сніг є! не втрачайте шансів покататись восени

Фото Vkontakte
ПовідомленняTerry © 19.10.09 10:12:20    

Мля. Треба було їхатиSad
Повідомленняorso © 19.10.09 12:09:37    

Їхати треба було однозначно. Погода дійсно було супер!!!
ПовідомленняBrian © 19.10.09 16:37:58    

на превеликий жаль по причині неправильної інформації я не поїхав , хоча дуже хотів відкрити сезон, по фотографіям бачу шо було дуже і дуже не погано, всіх вітаю хто зміх відкрити сезон. Good  Good  Good  Good
Повідомленняnomeaning © 19.10.09 19:10:05    

Brian, я ж написав на 8 сторінці що можна їхати...
2 Fistashka. Всетаки застала цей туман Good
ПовідомленняBrian © 20.10.09 12:05:51    

сніг я знав шо є, мені сказали шо світла нема((((((((((((( і підйомники не будуть працювати Sad  Sad  Sad
ПовідомленняAK © 20.10.09 16:58:10    

І я тобі ще в п'ятницю писав на форумі Захара, що на тростяні центральний бугель запустили...
ПовідомленняFistashka © 20.10.09 19:07:33    

от тільки цікаво чи до наступних вихідних долежить.... Surprised
а то серед тижня немає змоги поїхати
Повідомленняnomeaning © 20.10.09 20:06:19    

Fistashka написав(ла):
а то серед тижня немає змоги поїхати
А серед тижня і підйомники не працюють.
Вчора знайомий поїхав і... Казали на вихідних запустять, якщо...

Fistashka написав(ла):
от тільки цікаво чи до наступних вихідних долежить....
Боюсь не долежить в Славському і судячи з вебок на Буковелі вже нормально потопився.
А от на Свидовецькому і Чорногорі мав би протриматись)
ПовідомленняFistashka © 21.10.09 23:00:26    

nomeaning написав(ла):
А серед тижня і підйомники не працюють.
Так можна саночки самому на гору тягати, коли дуже хочеться покататись Ski  Ski  Ski
Як от на закритті сезону минулого сезону на поч. травня на Драгобраті
Повідомленняnomeaning © 22.10.09 19:21:31    

Fistashka написав(ла):
Так можна саночки самому на гору тягати, коли дуже хочеться покататись

Можна!!))
ПовідомленняBrian © 26.10.09 16:35:39    

Привіт всім чекаючим снігу, дивився нині на роботі по карті погоди хто хоче той може розібратись, буде сніг на всій західній Україні приблизно в суботу  але думаю шо до неділі він не нападає на стільки шоб було де кататись але головне надія
Повідомленняnomeaning © 30.10.09 21:40:31    

Снега Камчатки (14 фото) Very Happy
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Ковзани / Санки / Бобслей / Сноутюб / Натурбан / Керлінг Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 3 з 4
назад  1, 2, 3, 4  далі

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU