Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Сніг на гірськолижних курортах. Сезон 2009/2010

назад  1, 2, 3, 4  далі
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Ковзани / Санки / Бобслей / Сноутюб / Натурбан / Керлінг Сторінка 2 з 4
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняFistashka © 14.10.09 12:25:25    

Brian написав(ла):
ринок південий , корпус карпати , 2 поверх , 14 павільйон
8 067 772 23 68
8 050 025 00 37
Знаю, той Роман з Південного ще кайтами, серфами і всяким різним займається. та лижі там ще не воскувала
ПовідомленняBrian © 14.10.09 12:29:55    

Він самий , нині звонив , на рахунок лиж незнаю а борд казав що воскує
Повідомленняnomeaning © 14.10.09 12:58:16    

Brian написав(ла):
на рахунок лиж незнаю а борд казав що воскує

А яка різниця, процедура то ж однакова, лижі навіть легше і швидше...

А чому самі не воскуєте?
ПовідомленняBrian © 14.10.09 12:59:34    

nomeaning написав(ла):
А яка різниця, процедура то ж однакова, лижі навіть легше і швидше...

знач логічно що воскуєSmile

ПовідомленняSunSmiLe © 14.10.09 13:12:46    

Цитата:
А чому самі не воскуєте?

праски шкода Smile
Brian
а Ти часом не в курсі -- там скользяк відрехтувати мона? а то у мну порядний рівчачок після крайнього катання від каменюки (

ПовідомленняBrian © 14.10.09 13:14:40    

SunSmiLe написав(ла):
а Ти часом не в курсі -- там скользяк відрехтувати мона? а то у мну порядний рівчачок після крайнього катання від каменюки (

читав на форумі тростяна де і найшов ці телефони що ніби можна але дороще буде, точно незнаю, саме краще просто перезвонити і спитатись,я тож маю пару загадкових ямок якіб хотів залататиSmile

Повідомленняbotsman © 14.10.09 14:02:00    

ага, через той сніг - в мене екстремальний тупікSmile - в суботу можна буде на моті покататися і на борді. От якби хтось мій борд привіз у Славськ, а я туди на моті! Smile
з.і. мінусова температура то гуд, але земля ще не промерзла - тепла, того такий сніг значно менше тримається, але, якщо постійні опади (ніби так і буде)- то це просто-просто-просто мегаSmile
ПовідомленняFistashka © 15.10.09 23:36:44    

таке враження, що цих вихідних можна відкривати лижний сезон....
принаймні маю таке бажання спробувати Smile Кажуть родичі в Ворохті сніг лежить 30 см і не тане
ПовідомленняSunSmiLe © 15.10.09 23:38:03    

я би не ризикнув на власному спорядженні. а прокатна класка може й сходи перенести Smile
Повідомленняbotsman © 16.10.09 3:45:11    

Схоже, ці вихідні обійдуться без мне - 30 см це добре на півдня і  то коли знизу втрамбований сніг, а так - як зауважив SunSmiLe, хіба вбивати спорядження або печінкуSmile
"Малавата будєт!" Smile
ПовідомленняVictorT © 16.10.09 8:31:08    

На Тростяне метр. Пару киевских скайдайверов уже закупились билетами и едут на эти выхи. Звали с собой, но видимо не получится.
ПовідомленняBrian © 16.10.09 8:46:53    

їду з дурзями бусм на Захар, казали пів метра є , правда борд свійц не беру, дешевше вийде на прокат)) Very Happy
Повідомленняbotsman © 16.10.09 21:07:00    

теж шось чув про метр снігу на ТростяніSmile, якби не мот - навіть не вагався бSmile, а так - ніяк не можу пропустити вихїідні без опадівSmile Всім, хто їде - хорошого відкриття сезону Smile
ПовідомленняSunSmiLe © 16.10.09 21:21:10    

І я хо страшенно вже на схил, але роботи стільки. що просто капець й не дихнути. А за віконечком зара -1 й сухо та гарно... В квартирі трішки тепліше Smile

Цитата:
хто їде - хорошого відкриття сезону

що не кажіть, але така фраза всеодно якось дивно звучиць в нашій країні в середині жовтня...  Surprised

Повідомленняnomeaning © 17.10.09 16:06:19    

Пятниця 5-00. Чути якись дивні звуки. Телефон. Будильник. А то мій будильник і я сьодні маю їхати на лижі. Лан, якщо так тоді підйом))
7-00. Стрий. Снігу нема зовсім((
8-xx. Звуки навушників в залі очікування оглушує повідомлення про прибуття поїзду до Мукачева, який і має проїжджати через Славське. Швиденько закидую рюкзак на плечі і забігаю в поїзд.
9-30. Славське. Снігу в районі 20см біля вокзалу. Значить те що дядько розказував мені в поїзді правда і якщо біля його хати 30 см то на Тростяні має бути 50см. Ще з 4ма хлопаками зі Львова, з якими я познайомився в поїзді підходимо до запропонованого нам уазіка і вирушаєм до горки. Спочатку дорога являла собою 2 коричневого кольору полоски з білою смугою по центрі і 2ма такими ж по боках. Чим вище в гору тим більше снігу. Приїхавши відкриваю двері і ось снігу вище ніж їхній рівень. От і мої 50 смSmile
Вивалюємся з уазіків і валим до першого будиночку щоб перезутись. За той час підїжджає ще один уазік з бордерами з Києва. Заки ми перезувались вони вже почали підніматись під горку , оскільки підйомники ще не працювали. Десь на середині останнього спуску на центрі доганяю групу бордерів. Сніг по коліна. Прошусь, щоб пустили мене трошки попротоптувати стежку і от снігу вже по пояс. Швидкість була малою. Тут мені і згадався фрірайд на Брескулі. З певною періодичністю протоптувача стежки замінював наступний і так в районі 2-30год. які ми піднімались на горку.
x-xx перекусили трошки на горці і почали спускатись. Я вирішив спускатись по шлейфах бордерів, щоб адаптуватись до такого глибокого снігу, після довгого часу не катання. Під час першого спуску трошки нападались. Особливо веселими були наші підйоми після падіння Very Happy В мене була незвична біль в стопах, яка заважала управляти  лижами. На низу попустив черевики, покращився кровообіг і знову готовий до наступного спуску. За весь той час бугельщики майже повністю підготували бугіль і вже через 1 годину ми мали першими його протестувати. Пійом на бугелі видався набагато легшим, з чого би то?? Surprised Другий спуск був шикарним. Вже не відчував ніякої болі і насолоджувався при катанні по цілині. Лижі платформою, ніяких різких поворотів і навантажень на одну ногу і вуаля  Yahoo Хочеш ганяй по пухляку, хочеш лови чиюсь шлейфу (там трошки більша швидкість). Цього разу вставати після падінь не довелось і спуском залишився задоволений Cool
x-xx Група бордерів пішла копати трамплінчик, а ми почали спускатись до вокзалу для повернення додому, відновлення сил і повернення на Тростян в неділю, хоча такого пухляка вже там не буде, оскільки через 2 години трасу запланували ратрачити...

Хтось ще буде там завтра?))

пару фото
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Ковзани / Санки / Бобслей / Сноутюб / Натурбан / Керлінг Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 2 з 4
назад  1, 2, 3, 4  далі

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU