Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Клубні збори

Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Робота сайту в цілому Сторінка 1 з 1
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняZippo © 20.10.09 12:27:04    Клубні збори

Всім привіт. Є пропозиія сьогодні зібратися в центрі ~ о 19:00 (в кафешці Мілано) для вирішення кількох важливих питань, таких як:
- затвердити остаточний варіант статуту нашого ГО (неприбуткової громадської організації), а саме внести зміни та поправки. Від сьогодні ми серйозно починаєм доводити це діло до фінальної стадії, перед поданням документів на оформлення.
- попередньо обговорити сумму вступних та членських внесків, вона ще буде обговорюватися на загальних зборах, там і затверджуватися.
- вигляд печатки
- і ще кілька текучих справ.
- собсно попивання самого пива.
Тому хто має бажання приходим.

P.S. Нагадую що це не офіційні збори а так би мовити технічні

Змінено: Zippo (20.10.09 12:34:49)
Повідомлення7eMEN-off © 20.10.09 12:30:34    

ок. Я буду!
з задоволенням!
Можна за одно і кафешку обмити"

Так ведь это ж, пойми, - потом!
ПовідомленняBigdan © 20.10.09 12:34:36    

ше би на писали для особєнних   Surprised  де та кахфешка знаходитьс
ПовідомленняZippo © 20.10.09 12:36:03    

Зразу в 7-ми метрах від скверика, де ми літом попиваєм пивце (кінцева трамваю №3/5)
ПовідомленняLightoff © 20.10.09 12:52:12    

Я теж буду. З імовірністю 95% Правда, запізнюсь хвилин на 20, ви не проти?
ПовідомленняFistashka © 20.10.09 19:22:38    

а не можна було на день раніше написати....? Sad
ПовідомленняAndrey © 21.10.09 0:24:02    

До відома учасників клубу - збори відбулись!  Хто пізно побачив тему і кого "терзают смутние сомнения" із-за того, що не були на "зборах" - не переймайтесь....   всі важливі питання порішали Cool Особливо

ZIPPO написав(ла):
- собсно попивання самого пива.
...і не тільки
Сторінка 1 з 1

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU