Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Піонери-Стрибунці (відео)

назад  1, 2, 3
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Відео / Музика Сторінка 3 з 3
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняRainbow2 © 15.10.09 9:17:16    

Видео адназначна драйвовое, идея на 5-ть баллов.
Ребята так держать и в том же духе. Побольше моментов бы снятых со штатива, ведь акцент шел на кино! и потом видно придерживались сценария.
Не совсем понятно почему именно ЧБ и такой саунд, объясните интересно же)) И почему оператор снимая отделения не прыгнул следом, вот бы была веселухаSmile))
И не давайте им 100 г. и пончика пока не ответятSmile

и фанатики дружки...
ПовідомленняMyryk © 15.10.09 11:06:41    

Привіт всім!!!)... нарешті я добрався сюди... дякую всім за коменти!!!!!!!!
особливо респект "SunSmiLe" і ZIPPO!!!!
Шкодую тільки за одним, я тоді не стрибав (... стрибнув віртуально коли  монтував ролик... дуже хтілось і себе туди втулити))...
ПовідомленняMyryk © 15.10.09 12:31:39    

Тепер розкажу історію створення фільму і розвію усі думки...........і відповім на питання..Smile
Мої друзяки стрибнули з парашуту.....там місцевий оператор зняв відео.. вони  взяли відеокамеру і зняли пару кадрів.. тоді ніхто не думав про сюжет про саунд, кут зйомки , ефекти і всяке таке. ..всіх цікавив сам стрибок і відчуття, що з ним повязані. Тобто це був перший стрибок, тому і  назва відповідна....
Побачивши ролик який був знятий (він входив в ціну стрибка) ми захотіли свій варіант (останнім часом  робимо ролики ,про наш відпочинок) . Тому я зібрав всі матеріали і сів за роботу. Придумав сюжет, знайшов саунд, поскладав кадри....
Чому чорно білий? Чому музика така?.......так сі стало Smile
Побачивши  відзняте відео, чомусь захотілось зробити його не таким, як всі відзняті дотепер, хотілось чогось іншого...
Чорно біле....., зрештою  колір там нічого не вирішував,  важливий був ефект стрибка, це  як геройський вчинок!! . Музика тільки допомогла (вона стара в суч обробці - фанк і запальна ..) все скласти до купи ...
І пішов творчий понос....Smile))
Якраз в процесі монтажу захтілось і нових кутів зйомок і плавних переходів...і менших струсів камери, але є те шо є...... 3 год і готове кіно.....
Отака от нехитра історіяSmile)

Тобто тут стандартна ситуація...спочатку зняли а потім придумали, шоб було красіво і зі смаком......результат ви побачили
Сподіваюсь скоро тут появляться і інші наші роботи) .
ПовідомленняХанас © 15.10.09 12:50:51    

Досить славно постарались Cool .Ваш кліп досить приємно було дивитись Clapping .
Понад усе мені сподобалось вираз обличя першоразника Goof  який стояв біля дверей літака,він незвичайно осерно намагався свій страх приховати LOL  LOL  LOL ... сміх який перейшов у страх, він на цьому відео пригав самий перший 2,08

ПовідомленняExtremal © 15.10.09 16:14:23    

Ханас написав(ла):
Понад усе мені сподобалось вираз обличя першоразника   який стояв біля дверей літака,він незвичайно осерно намагався свій страх приховати      ... сміх який перейшов у страх, він на цьому відео пригав самий перший 2,08
Мені здається це він в шутку зімітував такий вираз Smile
ПовідомленняSunSmiLe © 15.10.09 16:56:36    

Нє, там реально видно як змінився погляд й вираз обличчя. Доля секунди, але картинка бомба )
ПовідомленняNev_Roma © 17.10.09 11:49:52    

Привіт
я вже тоже тут
і дякую за такі відгуки Good

ПовідомленняHellraiser © 20.10.09 0:03:14    

Предлагаю тост: За хорошие, Прыги, Компанию и в результате Видео! Drink
Так держать, молодчага, особенно песенка понравилась, вспомнились дни, когда меня принимали в Пионэры Preved

ПовідомленняGandzya © 23.10.09 15:46:12    

Мені теж дуже сподобалось відео!!! Справді дуже професійно відзнято!!! Clapping
Супер!!! Молодці Good
ПовідомленняChumak © 23.10.09 16:46:03    

Дуже класне відео, кожен раз дивишся і отримуєш велике задоволеня від перегляду. Молодці хлопці !!! Так тримати!!! Clapping
ПовідомленняBOXER © 24.10.09 9:59:45    

Рома радий тебе тут бачити! Drink
Про відео вже нічого писати не буду, бо після всього того шо про нього вже тут написано, ше шось писати нема сенсу! 5 балів! Good
А стрибав ти чи брат? чи двоє? Firsttimer
ПовідомленняNev_Roma © 25.10.09 14:59:00    

ні стрибав тільки я

добавлено 25.10.09 15:00:52          
дякую за відгук  
я теж несподівався побачити тут тебе )) Drink

Сторінка 3 з 3
назад  1, 2, 3

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU