Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Піонери-Стрибунці (відео)

1, 2, 3  далі
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Відео / Музика Сторінка 1 з 3
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняSunSmiLe © 14.10.09 9:53:23    Піонери-Стрибунці (відео)

Напередодні передостаннього призову для народжених у 85-ому й тихенько "хОріючих" у 2009-ому вирішили ми спонсорнути Товариство сприяння обороні України (й таке у нас є) та попхалися глянути на охраняємую територію, як то кажуть, " с высока".
Як туди добратись, що там можна знайти і як то фсьо повторити Ви знайдете на шпальтах цього форуму. Але повторити то вартує однозначно! й чим частіше --тим краще! Важить відео 38 мб.

щоб скачати, клацаєм на картинку

ПовідомленняZippo © 14.10.09 10:25:45    Парашутне відео!

Це краще, що я бачив за останній рік Happy
- бездоганна робота оператора (весь матеріал відзнято від А до Я)
- бездоганна робота монтажера (матеріал подано в ідеальній послідовності і так д.)
- звукова доріжка мене взагалі порвала!
Що я ще можу додати... Цей відеоролик для мене є взірцем. Allakh Однозначно кліп року!!! Clapping
P.S. Хто незнає то авторами цього ролику являються брати Дзвонковські, Роман (оператор) та Мирослав (монтажер). Видно з пів слова розуміються, що кому потрібно для бомбезного результату! Я думаю ми про них ще не раз почуємо! Ще раз браво!!!

Повідомленняmazafaka © 14.10.09 10:52:34    

Народ. Відео реально гонське, але мало того-- Лєнін апять впереди, а Октябрь еще молодой =) лан, то так, ліричний відступ, фразеологізм.

А по чесному- класне драйвове сучасне музло, суперська робота монтера і класна задумка. Прості стрибки показати в такій .. незвичній формі.. і так, щоб було цікаво.. це наспрравді важко

Clapping тому Респект  і всього найкращого, до нових зустрічей Drink
ПовідомленняДоцент © 14.10.09 10:54:11    

Молодці  Good  За живе затронуло  Smile  Згадалися молоді шарапутні будні  Yahoo
ПовідомленняANGELo © 14.10.09 10:57:27    

Good саме головне - цікаво було дивитися, не зважаючи на те, що таких відео вже багато.
ПовідомленняUnesko © 14.10.09 10:57:47    

Дійсно хороша робота, так тримати!!!
ПовідомленняHoks © 14.10.09 11:02:11    

Дуже і дуже. Велика робота + знання+ добрий смак та почуття гумору = мегавідео. Молодці! Сідайте, відмінно Very Happy  Very Happy  Very Happy

Якщо ще є роботи -- прошу в студію, будь-ласка, викладайте!

Чи є шанс залучити вас до діяльності нашого клубу? Офіційно запрошую на посаду штатних оператора та монтажера до нашого клубуVery Happy  Very Happy  Оплата пивом!  Drink    Very Happy  Very Happy
ПовідомленняSunSeeker © 14.10.09 11:08:06    

Дуже класне відео. Дивишся і згадуєш свій перший стрибок... Молодці! Монтаж, зйомка, звук супер! Drink
ПовідомленняLucky © 14.10.09 11:46:53    

да, відео дійсно нефігове Good . Оригінальна музика і чороно-біле кіно - вот шо зробило це відео класним!
А ще мені сподобалось, що Як-52 зняли так ніби в нього крила мають стріловидність!
Однозначно пацанам по 100 грам і пончику! Drink

ПовідомленняSunSmiLe © 14.10.09 11:55:31    

Цитата:
Однозначно пацанам по 100 грам і пончику!

де забрати? Wink

ПовідомленняFistashka © 14.10.09 12:06:45    

приєднуюсь до компліментів автору цього відео. Особливо подобається початок у хмарах, гарно відзнято Smile а також стрибки, приземлення і літачок на фоні заходу сонця
ПовідомленняCamomile © 14.10.09 12:11:51    

Супер-супер-супер!!! Хлопці справді молодці Clapping Направду цікавий задум і висвітлено весь процес, що буває досить рідко. Було дуже приємно переглянути, дякую Smile
ПовідомленняGolem © 14.10.09 12:14:32    

Гарне відео. Завдяки йому перший раз почув цю пісню повністю.  Smile Тільки для мене троха зашвидко відеоряд йде, певно тому шо по життю флешматик.

Ну і цікаво було дивитися як кожен по різному летів в повітрі, особливо ноги розкидував. Правда чого парашути так скоро відкривалися?
ПовідомленняSunSmiLe © 14.10.09 12:20:41    

ми на Д6тих стрибали -- з примусовим відкриттям. В той день взагалі народу дофіга було -- 68 чоловік (((
ПовідомленняTerry © 14.10.09 12:54:38    

просто сила!!!
до техніки не привяжеся. мені трохи бракнуло якогось відчуття що то екстрім.... вот сюда б добавити кілька моментів в польоті і відділення від літака і сам поцес відкриття парашуту з точки зору парашутиста - -ціни не було б ролику.
Я от шкодую що не взяв з собою фотика.
Так тримати, хлопаки!!!

Сторінка 1 з 3
1, 2, 3  далі

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU