Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Хто знає як такий ефект з фото створити? :)

Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Тощо... Сторінка 1 з 1
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняANGELo © 13.10.09 22:07:25    Хто знає як такий ефект з фото створити? :)

Віват Панове!
Давно мене мучить одне питання. Колись я побачив, дуже давно, ось цей кліп. Його хоча б трохи подивитися, зрозумієте про що я говорю. Тому звертаюся з питанням і одночасно з проханням - хто знає як таке робиться? Surprised Very Happy В кліпі особливо цей фект видно на 1хв 23 секунді. Ну в принципі там весь такий кліп. Як таке можна зробити з фотографіями? Ну хоча як такий ефект називається? ...Дякую.

ПовідомленняExtremal © 13.10.09 22:26:38    

елєментарно Ватсон.

ефект можна називати по різному, 3D фотографія, 3D глибина в статичному зображені, одним словом не буду вдаватись в деталі...розкажу на хлопський розум...

є фотографія, вона ділиться на слої, тобто кожну людину в твому кліпі вирізається і робиться новий слой, відповідно там де ми вирізали залишається дира, її дуже лекго і незамітно можна замалювати сусідніми елементами, потім ті слої розтавляються на дальшу відстань від фону і камерою проїжджають сюжет.... Програма в якій все це можна зробити називається Adobe After Effects.

Я надіюсь наш відіомонтажор скоро таке буде робити Smile
ПовідомленняANGELo © 13.10.09 23:01:41    

extremal
короче. Такий ефект можна використати власне для фото?

ПовідомленняExtremal © 13.10.09 23:03:49    

звичайно, з любої картинки таке можна зробити...
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Тощо... Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 1

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU