Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Мармароський хребет (звіт)

1, 2, 3  далі
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Гірський туризм / Трекінг / Геокешінг / Коастерінг / Подорожі Сторінка 1 з 3
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняLyubko © 13.10.09 9:23:57    Мармароський хребет (звіт)

От ми  і вдома, тож коротенький звіт про мандрівку.
     Як і планувалось, розділились ми на дві групи і після всяких технічних заминок,  ледь вирушили з місця, тобто з Ділового. Сам  Мармароський хребет, як на мене, не є особливо цікавим ні в технічному, ні в художньому плані, за винятком  г. Піп Іван 1937м. Тож ми і поперлись туди, без всяких там дозволів, обминаючи всі можливі КПП. Коротше, в оленів саме зараз медовий місяць і щоб їм не заважати, нам дозвіл просто не дали. Згоден, звучить абсурдно, та все ж таки факт.
     До вечора встигли піднятись до підніжжя г.Піп Іван. Стільки глини перемісили по дорозі, що кабани б позаздрили. Під вершиною і заночували.  Наступного дня в грозу вирушили далі. Гора нас зустріла блискавками і розкатами грому і все це буквально в якихось метрах. Відчутним був запах іонізованого повітря. Далі побачили вигорівші ділянки від блискавок, наче прибульці приземлялись ( фото) Ще декілька блискавок і бетонний стовб, який там живе, побачив тільки наші силуети, які миттєво щезли в хмарі. Збігали ми ой як швидко, в результаті пропущений поворот і проникнення на ворожу (Румунську) територію з маленьким відхиленням від маршруту, тобто на два кілометри відносно лінії державного кордону. Вибирались як партизани, майже на пузі, через урвища і буреломи. Євросоюз нам видався непривітним, то ж довго ми там  не затримались. Другу ночівлю  зробили під г.Мика Маре. Спали як немовлята і не в розумінні що міцно, а що мокро, спальники замокли хоч і  були в кульках. Третій день пройшов як і два попередніх з обмеженням поля зору, тобто одна фізуха і нічого для душі через побачене. Завершили мандрівку в Шибеному о 14,  якраз встигли на автобус. Далі Верховина, Франківськ, прощання з друзями і думка про швидше повернення в рідні Карпати.
      Фотки
      Чекаємо на звіт другої групи.

ПовідомленняSunSmiLe © 13.10.09 9:32:06    

Цитата:
Гора нас зустріла блискавками і розкатами грому

ніколи не підтримував таке нехтування безпекою... Для повноти вражень тре було ще мобілки повмикати, авось

Повідомленняnomeaning © 13.10.09 10:09:30    

Попри погану видимість і багато непобаченого похід видався на славу! КЛАСНА компанія, виконане поставлене перед собою завдання + афенів їж аж не хочу ну і вперше я побував закордоном і в євросоюзі Very Happy
Надіюсь буде повтор при хорошій погоді!))
ПовідомленняLyubko © 13.10.09 10:30:49    

nomeaning написав(ла):
ніколи не підтримував таке нехтування безпекою

Група складалась з звичайних туристів, а не екстрасенсів і метереологів, тим більше ніщо не віщало такої негоди.

Повідомленняaleshka © 13.10.09 11:06:19    

Lyubko написав(ла):
в результаті пропущений поворот і проникнення на ворожу (Румунську) територію з маленьким відхиленням від маршруту
відкрию маленьку таємницю Secret : зайшли ми на ворожу територію щоб відвідати тамтешніх чорниць (які, доречі, солодші ніж у нас Good) і назбирати троха грибів (яких, доречі, небуло як і в нас Smile )
Загалом, розминка вийшла хороша, і ті пару кадрів, де можна було побачити ще якісь гори крім стежки і "молока", були того варті Good

nomeaning написав(ла):
Надіюсь буде повтор при хорошій погоді!))
++Я
ПовідомленняANGELo © 13.10.09 11:19:04    

aleshka написав(ла):
зайшли ми на ворожу територію щоб відвідати тамтешніх чорниць (які, доречі, солодші ніж у нас  Good )
aleshka написав(ла):
Загалом, розминка вийшла хороша, і ті пару кадрів, де можна було побачити ще якісь гори крім стежки і "молока", були того варті

Wall  Wall  Wall читаю - "тамтешніх чЕрниць". Думаю, ото докотилися! На монашок вже западають... Всьо. Повне падіння моралі... Та ще солодші від наших! Капець! Так вони ще наших збочують. Песець...
Таких 2-3сек шоку, поки догнав про що йдеться - давно не мав. LOL Рятуйте люди добрі... Jokingly [/b]

Повідомленняnomeaning © 13.10.09 11:23:50    

SunSmiLe написав(ла):
Для повноти вражень тре було ще мобілки повмикати, авось

ти не шариш!!! в мене для відлякування блискавок був спеціальний артефакт, який захищав групу протягом усього хребта, допоки блискавки не стихли зовсім і його можна було залишити для майбутніх туристів...
ПовідомленняSunSmiLe © 13.10.09 11:44:03    

nomeaning
Very Happy  кусок рейки? Smile

Повідомленняnomeaning © 13.10.09 11:49:29    

SunSmiLe написав(ла):
 кусок рейки? Smile

потім побачиш, ще собі захочеш!! Very Happy
ПовідомленняSunSmiLe © 13.10.09 11:59:28    

nomeaning
домовились ) братиму в оренду в обмін на пиво ) тільки тарабанити вгору сам її не хо

Повідомленняdrv © 16.10.09 7:29:08    Фотки би...

Люди дорі... дайте фоток глипнути... моя аська 261774754....
Повідомлення7eMEN-off © 16.10.09 13:04:56    Ділове - Богдан - Межипотоки - Стіг - г. Ведмежа - Шибени

Рапорт
Я, старший прапорщік Гвардії солдат Віктор 7eMEN-off, в період с 9 по 11 жовтня року 2009 дійсно перебував у прикордонній зоні і отримав при цьому повну купу неймовірних вражень.

Детально:
Період: 9-11 жовтня 2009р
Маршрут: Ділове → Богдан → Межипотоки → Стіг → г. Ведмежа → Шибени.
Погода: неймовірно невимовно незрівнянно дивна (йшов дощ, слизько, жарко-холодно)
До Ділового їхали бусом "Івеко" - попередньо замовили. Вартість з людини - 50 грн (Бус 18-20 чол). 067 964 65 99 (Роман)
ПРибули в 05:30 - Застава закрита, сказали чекати до відкриття 08:00. Спали на веранді Будинку культури в 50 м на Пд. від застави. Зранку була нарада і чекали відповіді до 11:00. результат: прохід на територію заповідника заборонено в період з 1 по 20 жовтня у зв'язку з "Рев оленів". Тут ми розділились - 6 чол. (Любчик і Ко) пішли в заповідник, решта рушило до с. Богдан.
В Богдані були десь в 13:00- рушили на межипотоки (від зупинки пройти далі через місток, мимо церкви, біля застави повернути наліво, мимо дитячого майданчика і по підйомнику вверх до хребтика). До межипотоків не дійшли близько 2 км, почався дощ, заночували в Колибі (вода недалеко в 50 м на Пд.). Зранку всі спали і почали рухатись десь в 09:00. Дійшли до КСП біля г. Неняска рушили вздовж неї на Міка-Маре (на вершині триангуляр, на вершину трохи лівіше від стежки і трохи вверх), потім до повороту на г. Шауль (на Шауль не ходили), погода - туман, дощ, сирість, потім до початку Б. Тиси і до СТогу, потім зустріли погранців, які показали коротчу дорогу до Шибен (там були через 2-3 години). Заночували на полянці в 40 хв ходу від маршрутки в Шибеному. Розклад маршруток (будні: 06:30, 08:00, 14:00, вихі: 06:30, 14:00) в дорозі - 2 год, потім відразу пересіли на бус до Франківська.

Ось типу і все шо ми бачили в горах, а саме: вода, грунт (болоту), часом пару камінчиків під ногами, таблички (білого кольору), смереки, туман, трава. Кінець.

з повагою,
Я!!!!!!

Так ведь это ж, пойми, - потом!
ПовідомленняZippo © 16.10.09 13:26:35    фото Мармароси

drv написав(ла):
Люди дорі... дайте фоток глипнути...
Вже в галереї  Smile
ПовідомленняFistashka © 16.10.09 16:38:48    

похід видався дійсно "водним" бо аж так вода в черевиках ніколи через верх не хлюпала Sad
Ці поняття "Рев і тиша" мене дуже здивували, потім збентежили і обурили Shocked
та  виявляється ті кілька оленів, що в нас вижили після останнього сезону полювання, МАЮТЬ ПРАВО НА ПРИВАТНЕ ЖИТТЯ І РОЗМНОЖЕННЯ Smile  (правда не знаю яким чином ми могли той "рев" їм зіпсути) LOL
Загалом було файно. Добре що народ давно навчився не зважати на погоду і взагалі гори заряджають завжди!!! Yahoo
Особливою була остання безсонна ніч коло ватри з піснями Good
ПовідомленняUmo4k@ © 16.10.09 17:09:58    

Десь я в когось побачила і взяла собі на замітку, що краще гір можуть бути тільки гори, в яких ти ще не був. Таки так... Особливо якщо це ще й знайомство з такими веселими, позитивними і хорошими людьми. Я от цілий тиждень працюю від того заряду і шквалу позитивних емоцій. Дякую всім за те що взяли мене Crazy  до гурту. Angel  Юлечко тобі особливе спасибі за співи біля ватри. То було незабутньо. Ти мене випередила з своїм коментарем. Smile  Тільки от втекла ти надто швидко до свого намету. Acute  Ми ще ж мали танцювати босоніж по ранішній росі.  Kiss
Сторінка 1 з 3
1, 2, 3  далі

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU