Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Сплав по Дністру «Львівці» :D (відео)

назад  1, 2
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Відео / Музика Сторінка 2 з 2
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняYdrozhdzhal © 13.10.09 6:52:09    

Класне відео, особливо сподобалась P.S. частина Smile Комусь треба було йти вчитись на монтувальника, бо має до того навики хороші Wink
ПовідомленняZippo © 13.10.09 7:58:13    

ANGELo написав(ла):
Музика шото явно не втему
Stop Я дуже довго і нудно підбирав пісню до цього відео ряду, про що неодноразово говорив Wall Ти краще скижи яку пісню ти б сюди поставив?

ANGELo написав(ла):
Нічого активного у відео немає, окрім перегонів вкінці.
Емм... А нічого активного на сплаві і не було, Pardon навіть ці перегони і то катамаран "журба" організував Tongue
Можливо в тебе склалась неправельне враження про наш матрацний сплав із за того як я подав матеріал у кліпі (після того як всі пожерли я хотів показати що всі розслабились, і гребли хто як може, восновному лежачи)

Victor SV написав(ла):
А музика явно енергійна
Я звісно не такий гуру в музиці, але я з вами не згідний
Victor SV написав(ла):
Плюс до того, вона асоціюється з фільмом... .... Ну а фільм там явно не повільний ("Пригоди Борна")
Ти сам дав відповідь. А знаючити що "Пригоди Борна" твій улюблений фільм і ти все знаєш напамять тіки підтверджує що ти маєш упереджене ставлення до цієї музики + в саунтреку вона є більш драйвовіша бо міксована.

ANGELo написав(ла):
Що мене ще вразило - низька якість відеоконвертування.
З тим явно якийсь глюк оригінал дуже і дуже якісний, а при "оптимізації" якість катастрофічно постраждала... Unknow тре над цим попрацювати...
P.S. Сірйожа, не забувайте, що у мене на компі є ваша безцінна папочка (до речі в єдиному екземплярі) тепер ви так просто її у мене не заберете Vava

Змінено: Zippo (13.10.09 8:24:04)
ПовідомленняYdrozhdzhal © 13.10.09 8:20:18    

Цитата:
P.S. Сірйожа, не забувайте, що у мене на компі є ваша безцінна папочка (до речі в єдиному екземплярі) тепер ви так просто її у мене не заберете
Попався Сірйожа Smile
А щодо відеоконвертування - то в цьому процесі якість завжди втрачається... Sad

ПовідомленняLeona © 13.10.09 15:40:21    

ANGELo написав(ла):
шо-шо?!  А хто захищав своєю рамою від "оскаженівшого Горіха і Ко" останні зернята соняшника? Га? А хто на другий день радував вас цим самим їдлом? Га?!
точно-точно, Енджело! Як я могла забути таке!?  Unknow Сихівський пацан теж підгодовував наш катамаран, коли левандівські запаси було вичерпано Very Happy  А на рахунок рами... Ну ще трошки схуднеш і дійсно буде "рама"  Jokingly
Енджело, я явно помітила явну любов до явного слова "явно"  Very Happy  чи то просто через те, що по ночах пишеш  Razz  
ANGELo написав(ла):
Я всьо сказав.
ну ти сказав, як відрізав, як справжній сихівський пацан з сємками, а головне коротко і явно, тьху! ясно!  LOL

ZIPPO написав(ла):
P.S. Сірйожа, не забувайте, що у мене на компі є ваша безцінна папочка (до речі в єдиному екземплярі) тепер ви так просто її у мене не заберете
що за папочка?  Smile
ПовідомленняPershoraznyk © 13.10.09 15:45:54    

Very Happy  Very Happy  Very Happy Відео бомбезне - звісно, порадували гопнички і пісенька Павла Науменка, яку я аж ніяк не очікував тут почути)
ZIPPO написав(ла):
Емм... А нічого активного на сплаві і не було,

Як, геть нічого не було? Усі такі лінивці?!

ПовідомленняLeona © 13.10.09 15:48:21    

Pershoraznyk написав(ла):
пісенька Павла Науменка
здається то не в Зіппо є та пісня в папці "улюблені" Shocked  LOL
ПовідомленняYakuza © 13.10.09 17:34:44    

Хороше таке відео, відразу розвеселив початок - фотка і "ЛьВівці"  Very Happy  Very Happy , це так задумано??  
Трохи спецефектів не завадило б.  

ZIPPO написав(ла):
ANGELo написав(ла):
Музика шото явно не втему
Stop Я дуже довго і нудно підбирав пісню до цього відео ряду, про що неодноразово говорив Wall Ти краще скижи яку пісню ти б сюди поставив?

Не варто дуже задумуватись яку музику ставити, а просто відкрити вінамп і навмання пару раз клацнути, само знайдеться.   Pardon   перевірено

ПовідомленняNeftis © 13.10.09 18:51:10    

Ото Батько здивувавSmile Порадував клiпчиком, спершу такий милий фiльм, а далi мене порвало Very Happy  перегони на катамаранах це жесть)) от так от.. хто б мiг подумати що в нас стiльки гопнiкiв LOL Smileну i плавки канешно жгут Jokingly
однозначно позитивний клiпчик))
ПовідомленняFistashka © 13.10.09 22:31:38    

то ж треба на сплаві мені було бовкнути тернопільським  по книжку "ЛЬВІВСЬК І ЙОГО ЛЬВІВЦІ", щоб тепер ще й так кліп обізвали Very Happy  Very Happy  Very Happy  Very Happy  Very Happy  LOL  LOL  LOL
Повідомлення7eMEN-off © 14.10.09 8:32:11    

Гарно було !!!! Особливо сподобалось виглядати катамаран у вранішньомму тумані - здавалось ніби пливемо не по Дністру, а по Темзі чи Рейні, згадався також якийсь фільм про Наполеона, де солдати французької армії штурмували британське побережжя в тумані. Досі перед очами бачу ті пляшки, які  стирчать днищами догори з води- так я їх виглядав на горизонті, що досі не ожу заспокоїтись.
Романтика..... Гей но хлопці  на тримаранах по Дунаю, Дністру до моря..

Так ведь это ж, пойми, - потом!
ПовідомленняUliasia © 19.10.09 14:58:45    

Фільмец просто суперовий!!! Знайомі обличчя!!! Навіть пилка знайома (бачила її вже у дії)!!! Yahoo
Краєвид чудовий!!!

ПовідомленняANGELo © 19.10.09 17:51:56    

Uliasia
Трясця його матері! Лусни моя селезінка! Перекиньногучерезтрипарканаіперебіжичотириполя! Які люди! Бодай би я лисий все життя ходив якщо то не одна з тих прекрасних дівчат неперевершеного міста Франківськ. За який "Я ва снє і наяву - за Франківськ пасть парву!"!  О! І аватар до болі знайомий викликав тендітне тріпотіння мого маленького серця! О! Франкі-і-і-і-івськ! %) Very Happy Ну в принципі фільмєц дійсно нічьо такий. Smile зі: а от стосовно пили то цікаво...

ПовідомленняGandzya © 23.10.09 16:04:27    

Нарешті я ще раз передивилась відео і як вже давно хотіла написати комент, та постійно забувала.. Embarassed
Відео просто супер супер!!! Особливо в кінці прикол з моторчиком і семочками!! Goof
Мене порвало оповністю!!!
Зіппо маладца! Clapping  Good
Повідомлення7eMEN-off © 23.10.09 16:57:54    

ANGELo написав(ла):
стосовно пили
да пили пацанва моцно на тих плотах..
Так ведь это ж, пойми, - потом!
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Відео / Музика Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 2 з 2
назад  1, 2

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU