Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Сплав по Дністру «Львівці» :D (відео)

1, 2  далі
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Відео / Музика Сторінка 1 з 2
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняZippo © 12.10.09 14:35:23    Сплав по Дністру «Львівці» :D (відео)

Здарасті. Нарешті я оговтався і налаштував свій новий комп для монтажу (старий безсовісно накрився мідним тазом) і от зранечка замучала мене совінька і я вирішив сварганити черговий кліп з нашого традиційного сплаву по Дністру. Жаль, що на сплаві я полінувався і не відзняв стандартних для сплаву ракурсів таких як (з берега, з моста, з водопаду і так далі, але нічьо, щось тай назбиралось... Як то кажуть, дивимось, згадуєм і заздрим.
Відео трохи важить, аж 56.3 мб

щоб скачати, клацаєм на картинку

крайній раз внесено зміни: Zippo (16.05.12 10:35:32), редаговано 5 раз
ПовідомленняHoks © 12.10.09 14:51:12    

Ржачний кліпец Very Happy Трохи відрізняється від того, що зазвичай робить Зіппо. Але кльово, мені сподобалось SmileSmile  Clapping  Clapping

З.І. Класно ми були з"їздили, пра ?  Very Happy  Very Happy  Very Happy
ПовідомленняZippo © 12.10.09 15:01:16    

Hoks написав(ла):
Трохи відрізняється від того, що зазвичай робить Зіппо
Подробности в студию! А то аж самому стало цікаво, ги Surprised
ПовідомленняJamajka © 12.10.09 15:13:16    

Goof  Goof  Goof  головне, шо мені сподобалось у кліпі, це трусєлі хлопця, який у воду стрибав Goof  такі панталони я давно не бачила  LOL  Зіппо знає, на шо звертати увагу Dance

де ти ту пісню про гопніків найшов? у тебе в плеєрі стоїть, у рубриці "favourite" Jokingly  Dance  Dance  Dance

ПовідомленняSjan4uk © 12.10.09 15:24:44    

файнючий кліпчик, такий веселий, позитивний..особливо видно,  хто як працює  Very Happy  хто пузо гріє..хто ногами.. LOL
Валера як завжди все класно підібрав і музику і кадри  Smile  , а про "сємєчки" я взагалі мовчу  Jokingly  ,Леона, то ти з Левандівки привезла ??  Very Happy
А взагалі Ви всі молодці  Clapping ...все, наступного разу їду з вами Smile

ПовідомленняAndrey © 12.10.09 15:33:16    

Hoks написав(ла):
Ржачний кліпец  Very Happy

Ага, дійсно ржачний Very Happy   Вже перші кадри викликають усмішку....   А "Бринь-динь-динь" і серйозна моська Боді - просто порвало LOL  LOL  LOL
Hoks написав(ла):
Трохи відрізняється від того, що зазвичай робить Зіппо

Мабуть таки добряче відрізняється....    Бо незважаючи на:
ZIPPO написав(ла):
на сплаві я полінувався і не відзняв стандартних для сплаву ракурсів

кліп все ж вийшов суперовий Clapping   І незважаючи на вищенаписане, таки знайшлось пару гарно підібраних моментів Good
П.С. ждьомс чергового пробудження совісті Cool   Very Happy

ПовідомленняTymur © 12.10.09 15:45:31    

Прікольний кліп. Гопнікі дуже порадували Smile
ПовідомленняVictor SV © 12.10.09 17:34:52    

Кліп класний Clapping  Clapping
гопніки порвали  LOL  LOL  LOL
тепер їх будуть знати в лице   Cool  Cool
дністровський край стережись вони зявляться знову, їх буде ще більше LOL  LOL
ПовідомленняUnesko © 12.10.09 17:56:15    

Прикольненько, гопнікі рулять Very Happy
ПовідомленняG@vchiK © 12.10.09 19:07:25    

Відео дуже класне, навіть прочитавши всі вищесказані коментарі ще до перегляду, не сподівався, що воно мене на стільки вразить  Clapping  Good
ПовідомленняLeona © 12.10.09 19:25:33    

Moby - це Moby.  Завжди приємно послухати
Порадувало те, що відео відображає фактично всі найважливіші моменти сплаву - сам сплав, готування їжі, водоспад, обрив з краєвидом, купання... Smile Дуже повеселила вставка з відео "нас не догонять" Very Happy А тема з насінням - це ріальна тєма Smile

sjan4uk написав(ла):
Леона, то ти з Левандівки привезла ??
ну я забезпечувала цим, без перебільшень, чудовим їдлом тільки свій катамаран, решта не знаю хто Very Happy

Ех... Було класно  Happy

ПовідомленняНаталі © 12.10.09 20:17:02    

Хе-хе, я б то відейко назвала б не "Львівці", а "лінивці". Дехто навіть умудрявся гребти лежачи  Very Happy  LOL  
Позитивне відейко наповнене посмішками і сонечком! Дуже тішать око такі кадри!
Фістаха в тебе супер модна шапка!!! Smile
Друзі, дуже хочу з Вами наступного разу!

ПовідомленняUmo4k@ © 12.10.09 22:06:28    

ZIPPO
Я обіцяла що подивлюсь сьогодні. Бач, не полінувалась. Супер-мега веселе і позитивне відео. Таке якесь ностальгічне... сумую за літом, за своїми сплавами. Приємно що багато кого я вже знаю в лице. Ви всі неперевершені і незрівнянні. Особиво Семенов і його стрибок!  Smile

ПовідомленняANGELo © 13.10.09 3:30:21    

Jamajka написав(ла):
такі панталони я давно не бачила
Ги! Ці панталони напевно більше коштують ніж твоя майбутня футбольна команда разом з тренерами. Там короче автономна система підігріву 5-ої кінцівки та 2-ох генозаводів, масажний станок "1000 пальців", екстрена заслонка "чорного виходу" та багато новітніх розробок. По-ідеї, там ще має бути типу "чорного ящика" (чого чорний думаю не треба пояснювати). Very Happy Шас тобі Сємочка, короче, розкаже, що і як.  Cool До речі, я б стиль який плив Сємочка назвав би не "бУтерфляй", а "бОброфляй" (типу заплив обіжравшого бобра з використанням задньої турбіни). Very Happy

sjan4uk написав(ла):
про "сємєчки" я взагалі мовчу, Jokingly Леона, то ти з Левандівки привезла??
Leona написав(ла):
ну я забезпечувала цим, без перебільшень, чудовим їдлом тільки свій катамаран
шо-шо?! Shocked А хто захищав своєю рамою від "оскаженівшого Горіха і Ко" останні зернята соняшника? Га? А хто на другий день радував вас цим самим їдлом? Га?! Very Happy

Andrey написав(ла):
серйозна моська Боді
то хіт відео. Good

Ну внесу я свою частку. Музика шото явно не втему. Нічого активного у відео немає, окрім перегонів вкінці. А музика явно енергійна. Плюс до того, вона асоціюється з фільмом, де вона і є саундтреком. Ну а фільм там явно не повільний ("Пригоди Борна"). Що мене ще вразило - низька якість відеоконвертування. Стосовно відеоряду, та змісту - нормально. Перлина відео - Бодя і назва Very Happy . Можливо оскільки я то все бачив, окрім ухи, то воно мене не вразило. Для порівняння, то для мене еталоном (на 90%) відео Валеріна Зіперга - "Моє Життя - Позитив". Я всьо сказав.

ПовідомленняVictor SV © 13.10.09 6:08:27    

ANGELo ну ти і написав много, та ще й   серед ночі Very Happy  Very Happy
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Відео / Музика Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 2
1, 2  далі

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU