Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Відпочинок в Криму. Мис Тарханкут

Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Цікаві місця / Екскурсії / Відпочинок / Флешмоб / Більярд / Боулінг Сторінка 1 з 1
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняНаталі © 10.10.09 22:46:39    Відпочинок в Криму. Мис Тарханкут

Ось і пройшло літо, в Сімферополі стоїть тепла осіння погода і спогади самі мандрують по красотах Криму… Я ще не зустрічала людей, які б після відвідин, не були в захваті від Тарханкуту. Цього року зрозуміла чому: незабутнє поєднання степових рівнин та морської синяви, кристальна чистота води, майже відсутність всього щоб вказувало на цивілізацію – все це спонукає до бродячого способу життя.
Трохи з історії (а точніше все, що дізналась від кримського населення): раніше (ще за «совєтів») там була пригранична зона, десь у військовій, дуже секретній частині стояв величезний прожектор, що пронизував все навколо щільним променем світла (точно як у фільмах амерекосів). Кажуть що повз той промінь ніхто і ніщо не могло пройти, тому та частина Криму була закрита від відпочиваючих. Зараз палаткові містечка ніколи не пустіють. А на «малому отлєжі» розташувалась маленька церква біля на території риб-заводу. На «великому отлєжі» туристів приваблює «чаша кохання».
Привезли мене на Тарханкут вночі. Чесно, було дуже страшно: страшно випадково не переїхати за обрив, потім було страшно йти – хочете вірте, хочете ні, а ліхтарик в тій темряві не спасав, а потім страшно було спускатися, наосліп, по вертикально прямій стіні 15 метрової висоти, що складається з сипучих порід, по канату вниз. А потім ще метрів 30 до місця стоянки з рюкзаком на плечах по слизьких каменях. Скажу Вам відверто, то було перше гостре відчуття за шість місяців, тому збочене задоволення я зловила, ще до того як настав світанок. Маленька компанія, до якої ми попали в гості, жила тут уже добрих 2 тижні. Походила на аборигенів та була позитивно настроєна. Вона розташувалась в маленькому гротику, який був їм і за кухню, і за вітальню та під сяйво свічок, під хлюпання червоного вина і міцніших напитків вела незатійливу бесіду. Люди здавались абсолютно щасливими і зранку я зрозуміла чому…
І так, ласкаво просимо у казку: відкриваю я очі, вилажу з палатки і завмираю. Пейзаж заворожуючий: білосніжна стіна з наскрізними гротами та печерами, звабливими бухточками, та хлюпання хвиль. Довго не думаючи, одіваю купальник та бігом пірнати з маскою. Підводний світ на Тарханкуті  не менш вражаючий та яскравий. Дайвінгісти тут проживають ціле літо. Особливо цікавими були чорнильні (я так їх обізвала через сині кольори присутні в їх зовнішності, справжня назва мені, нажаль, не відома) ядовиті медузи, кажуть що створіння «має мізки» і жалить в найцікавіші місця. Хе-хе))
Вночі тут зорі дуже яскраві та нависають прямо над головою. Та найбільшим сюрпризом було для мене сяйво моря, дійсно заворожуюче дійство яке утворюється коли кинути у море камінчик (кажуть, що так кохається планктон). У інших прибережних місцях відпочинку, його не побачиш через занадто яскраве світло цивілізації.
Отак і проходить життя на Тарханкуті: загорання, стрибки зі скал, пірнання та морське полювання, споглядання на зорі. Більше того, це одне з не багатьох місць, де я себе відчула справді щасливою. Сьогодні все людство захватила одна хвороба: тотальна недостача часу і постійна гонка життя. На Тарханкуті ж воно наче зупинилось. Однозначно, поїду ще та й Вам рекомендую.

ПовідомленняZippo © 26.10.09 14:31:53    Тарханкут

Наталі написав(ла):
стояв величезний прожектор, що пронизував все навколо щільним променем світла (точно як у фільмах амерекосів). Кажуть що повз той промінь ніхто і ніщо не могло пройти
Поржав Very Happy

Наталі написав(ла):
На «великому отлєжі» туристів приваблює «чаша кохання».
Що це за така чаша, Surprised з цього моменту пападобней Goof

Наталі написав(ла):
страшно було спускатися, наосліп, по вертикально прямій стіні 15 метрової висоти
Чув я, чув... Антон мабуть тебе повів в самі цікаві місця... Acute Jokingly

Наталі написав(ла):
Дайвінгісти тут проживають ціле літо
Ну нічого, як казав наш VaNO, ще і на нашій вулиці перевернеться камз з пряниками Very Happy

Наталі написав(ла):
сяйво моря, дійсно заворожуюче дійство яке утворюється коли кинути у море камінчик (кажуть, що так кохається планктон)
Дуже і дуже хочу побачити цю штуку наживо. Happy  Бачив тіки в фільмі "Дикари", я сперше подумав, що море спеціально підсвічували для фільму, а виявляється це планктон, дерьовня я Embarassed

Блін, Антон кульно стрибає з скали, і я так хоцу Wall

ПовідомленняAndrey © 26.10.09 14:55:30    

Наталі, так не можна Wall   Ти нас завжди зваблюєш прекрасними Кримськими пейзажами. От переберемся ми до тебе в Крим і буде "Крим екстрім клуб" Very Happy
Але за то тобі велике спасибі Drink  Clapping ти завжди підкидаєш чудові ідеї Wink   Розповідь супер, краєвиди казкові, ми однозначно там будем Goof  Diver   Ждітє гастєй Wink

ПовідомленняLeona © 26.10.09 17:18:55    

Прочитала на одному диханні, як то кажуть  Happy  Просто в захваті від описаного, в Наталі талант  Clapping Мимоволі уява вимальовує ці дивовижної краси пейзажі,
стаєш наче на місці головної героїні... Одним словом, хочу в Крим  Smile

ПовідомленняНаталі © 26.10.09 19:37:50    

Приїжджєйте-приїжджєйте, як то кажуть у нас на Западенщині: "Ласкаво просимо!". (Хе-хе, а що з вами робити приходиться отак цілий рік заманювати, щоб потім пару днів побачитиSmile
Повідомленняnomeaning © 26.10.09 19:48:34    

ви собі як хочете, а я туди обовязково поїду!  Pardon
Повідомленняaleshka © 26.10.09 19:54:32    

+1 до гурту!  Wink
ПовідомленняNeftis © 26.10.09 23:07:59    

Ех дівчино, вмієш ти навіяти ностальгію за літом холодної осені Surprised Ти так гарно описала місце, про яке я ціле літо слухаю і дивлюсь фото знайомих, що там побували. Кажуть, що туди справді їдуть для просвітлення, єднанням з природою і самим собою. Місце дійсно казкове по своїй природі і красі. Дякую за розповідь, аж сама уявила собі ту казку Smile
ПовідомленняLia © 27.10.09 9:47:54    

гарно описано, аж хочеться туди поїхати Smile "Вночі тут зорі дуже яскраві та нависають прямо над головою" - на це вартує подивитися  Smile
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Цікаві місця / Екскурсії / Відпочинок / Флешмоб / Більярд / Боулінг Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 1

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU