Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Фест в Камянець-Подільську 17-18 жовтня

Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Фестивалі / Акції / Турніри / Виставки Сторінка 1 з 1
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
Повідомленнястрибуча © 09.10.09 11:50:30    Фест в Камянець-Подільську 17-18 жовтня

.....краэм вуха чула що в цих  супер фестиваль Smile
на призовий фонд 5000грн, 2 дні змагань!
народ Clapping  маєте бажання -рюкзаки на спину і вперед!!!!!!!!!!!!! Wink
ПовідомленняAndrey © 09.10.09 11:57:56    

Ггг, а ми там будем Crazy   Тільки у нас свій "фест"   Хоча бажаючі і туди можуть встигнути Clapping
Повідомленнястрибуча © 09.10.09 12:33:54    

а який це у вас персональний ГА? Smile
колись!!!!!!!!!!!!!  Smile

Повідомленнястрибуча © 09.10.09 13:15:42    

А Я ЗГАДАЛА....СТРИБАТИ БУДЕТЕ......Я В ІНШИЙ РАЗ З ВАМИ ТЕЖ ХОЧУ ТА НЕЗНА ЧИ ЗНОВ ЗМОЖУ!=(
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Фестивалі / Акції / Турніри / Виставки Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 1

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU