Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Страйкбол у Львові, 11.10.2009

1, 2  далі
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Страйкбол / Пейнтбол / Хардбол / Лазертаг / Полювання / Тир / Духова трубка Сторінка 1 з 2
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняZippo © 08.10.09 16:52:18    Страйкбол у Львові, 11.10.2009

Алоха PrevedКороче є мисля в неділю 11.10.2009 пошпіляти страйкбол. Якщо з якихось причин ми не пограємо, то нічого страшного, просто тоді в цій темі призначимо іншу дату, заодно взнаємо в кого є свої валини.
✓ Місце гри — Брюховичі (закинута «стройка»)
✓ Сценарій гри — по одноіменному фільму «Яструб» (короче штурм будівлі і бла бла бла)
✓ Оренда валини, кульок, окулярів — 150 грн
✓ Оприділитися «бути чи не бути» потрібно до завтра!

Ну шо складаєм список бажаючих Write
- Zippo
- Andrey
- ALI
- genyk
- extremal
- camomile
- Ханас
- Neftis
- ydrozhdzhal
- gdanz
- VictorT

крайній раз внесено зміни: Zippo (18.04.12 15:39:39), редаговано 9 раз
ПовідомленняAndrey © 08.10.09 16:59:57    

І мая буде стріляти Koo-koo   Вже рихтую  Bomb
ПовідомленняZippo © 08.10.09 17:04:24    

Моя твоя піф-паф, савсем мйортвий будєш
Повідомлення7eMEN-off © 08.10.09 17:17:54    

Шоби ви один одного поперестріляли там, бо так жаба душить шо аж немогу воду пити. зато я буду в горах і красотою милуватись.
Так ведь это ж, пойми, - потом!
ПовідомленняGenyk © 08.10.09 22:03:51    

і йо йду З Вами, ....
ПовідомленняVictor SV © 08.10.09 22:11:53    

валерич прошу уточнити час  проведення, можливо приєднаюсь, волини не маю
о котрій годині виїзд зі Львова і о котрій повернення, можливо будемо зі слоненятком Drink  Drink
ПовідомленняNeftis © 09.10.09 9:18:42    

Если буду в городе, то обязательно с вами пойду!
Все обмундирование, оружие, шары есть свое.
ПовідомленняYdrozhdzhal © 09.10.09 19:40:13    

Спорядження маю своє, але завтра точно уточню чи буду - може ще когось зі своїх загітую. Де то будівництво знаходиться в брюховичах і чим туди добиратись будете та й на яку годину.

Ще одне, прогноз погоди на ці вихідні не дуже втішний, особливо на неділю Sad

ПовідомленняExtremal © 10.10.09 11:37:29    

я йду
ПовідомленняNeftis © 10.10.09 12:13:09    

ydrozhdzhal написав(ла):
Ще одне, прогноз погоди на ці вихідні не дуже втішний, особливо на неділю _________________

Не баись, не з сахера, не розстанем. Просто вдягатись теплыше треба. Буду однозначно.
ПовідомленняYdrozhdzhal © 10.10.09 12:23:25    

Цитата:
Не баись, не з сахера, не розстанем.

Автомати на елекронних механізмах - вологість і вода їм не піде на користь.

ПовідомленняCamomile © 10.10.09 14:47:02    

я теж йду
ПовідомленняХанас © 10.10.09 15:35:50    

Я з вами Prevedякщо ви не заперечуєте. Cool Я також бажаю пошпіляти в страйкбол, Bomb нажаль я в цій справі аматор Mamba і спорядження також немаю. Unknow Unknow Unknow
ПовідомленняZippo © 10.10.09 16:03:57    Страйкбол

Завтра рівно в 9:00 зустріч в центрі біля памятника "Грушевскому", звідтам і будем виїзджати на гру в Брюховичі. Прохання не запізнюватись!
ПовідомленняХанас © 11.10.09 16:45:04    

Насамперед дякую ZIPPO   Allakh  за організацію страйкбол Bomb ,з допомогою йому я нарешті в свій список вніс ще один свій екстримальний вчинок Dance .
На перший раз  ми там достатньо непогано танцювали РОК-НРОЛ Bomb  Bomb  Bomb  Bomb  Bomb .......
Особливо мені  Cool сподобалось в будівлі нападати на терористів. Paranoid ...В лісі також були свої плюси.... а мінусом погодка Search sky .
Завдяки мені і VictorT який також із нами був там Drink , наша війна завершилась  із результатом боєва нічия Yahoo .
На велечезне блаженство, мені вдалось уникнути маленьких травм і при цьому показувати достойний результат  в наших місіях.
Шкода Mad  але не всім із нашої команди як мені усміхалась  удача.

Сторінка 1 з 2
1, 2  далі

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU