Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Прыжки с моста. Каменец-Подольск. 17-18 октября

назад  1, 2, 3, 4, 5  далі
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Роуп-джампінг / Бридж-джампинг / Банджи-джампинг Сторінка 4 з 5
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняAndrey © 06.10.09 14:35:03    Прыжки с моста. Каменец-Подольск. 17-18 октября

Отже анонс на наступні стрибки Rope Jumping в Кам’янці-Подільському з моста — «Лань, що біжить» висотою понад 50 м. Хто ще до цих пір «в танку» і не знає, що це таке — читаємо тему. А для більшої наглядності можна переглянути фото:

і суперпозитивне відео: «Ready Steady Go», «Моє життя — позітіфф», «Вільне падіння», «Повишаєм планку...», «Не бійся!», «В погоні за страхом», «Літаючі стержні», «Одного разу в Кам’янці», «Game of time», «Подвиг Віталіка 2», «Літаючі стержні». Решта відеокліпів дивимось в відеорозділі.
Поїздка відбудеться 17-18 жовтня. Цілих два дні наша команда працюватиме в поті чола Wasko заради вашого задоволення. Crazy  В програмі заходу власне стрибки з моста. А ще бажаючі можуть відвідати старовинний замок Кам'янці-Подільському, фортецю у Хотині, або погледіти, чи навіть взяти участь у фестивалі "Осінній Кам'янець - 09" (фестиваль скелелазання). А особливо "крейзануті" і "жаждущі вражень" можуть залишитись заночувати з нами у МеГаЗірковому готелі "В каньйоні Смотрича". Crazy  В програмі посиденьки біля багаття, традиційних 50гр Drink, а для особливо стійких - "МегаБайки від Батька"! Very Happy
А тепер серйозно... Cool
Нижче написаний текст раджу всім (особливо новачкам) обов'язково прочитати!
✔ Цього разу, як і минулого, обмежується максимальна к-кість стрибунів у день - 25 чол.
✔ Перш ніж відписуватись в темі, що "Я їду..." раджу 100 раз подумати, чи справді ви зможете поїхати в цей день. Чи раптом не станеться у вас якась біда (помре песик, котик, улюблений папуга), чи не зламається у вас по дорозі машина (готуйте її заздалегідь), чи не потрапите ви не дай Боже в лікарню і т. д. і т. п. Після того як подумали, можете ще день-другий почекати і знову подумати....  стільки ж разів!  І тільки тоді коли ви остаточно впевнитесь, що вам нічого не завадить приїхати, можете відписуватись.
✔ При написанні повідомлення обов'язково вказуйте скільки чол. з вами їде, на який день (субота чи неділя), звідки і чим плануєте добиратись, на котру годину приблизно будете і контактний телефон. Якщо не хочете телефон свій "світити", то будь-ласка вказуйте його в профілі, в полі "Телефон". Там він доступний лише адміністрації сайту.
✔ Якщо у вас все ж таки щось сталось по дорозі і ви запізнюєтесь на призначену вам годину, то будь-ласка позвоніть нам і попередьте про це. Щоб ми не чекали вас і не гаяли даремно час
✔ Cпocтepiгaйтe зa пpoгнoзaми погоди у Кам'янець-Подільскому.
✔ Якщо ви відписались і без поважних причин не приїхали (а тим більше не повідомили вчасно про це) - участь у подальших клубних заходах для вас буде закрита! З несерйозними людьми ми не працюємо!
Контактні телефони: Zippo 80506687717 ; ANGELo 80673145434 ; Andrey 80979905141

Складаєм список Write

17.10.09 (субота)
- Lightoff +9 (Львів)
- Wardas +4 (Бердичів)
- LordLucifer +2 (І-Франківськ)
- Vanich_present +4 (І-Франківськ)
- VictorT +1 (Львів)
Залишилось 2 місця! Surprised

18.10.09 (неділя)
- Bumer +1 (Тернопіль)
- Crank + 1 (Кам'янець-Подільський)
- Экстрим +3 (Чернівці)
- Blumchen +3 (Львів)
- Maluj +4 (Тернопіль)
- Сelbino (Тернопіль)
- Dviykaml +7 (Одеса)
Залишилось 0 місць! Pardon

Стрибаємо на цих вихідних за наступним розкладом! Cool

17.10.09 (субота)
~ з 07:30 до 09:30 → Wardas +4
~ з 09:30 до 11:30 → Vanich_present +4
~ з 11:30 до 15:30 → Lightoff +9
~ з 15:30 до 16:45 → LordLucifer +2
~ з 17:30 до …        → VictorT + Neftis

18.10.09 (неділя)
~ з 07:30 до 11:15 → Dviykaml +7
~ з 11:15 до 13:45 → Crank + 1, Экстрим +3
~ з 13:45 до 16:15 → Bumer +1, Blumchen +3
~ з 16:15 до …        → Maluj +4, Сelbino

UPD: Наш проект присвячений роупджампінгу → http://ropejumping.lviv.ua/

крайній раз внесено зміни: Andrey (12.10.09 14:16:14), редаговано 5 раз
ПовідомленняSuzi © 13.10.09 9:01:54    

Цитата:
Чую окрім вдень ще буде весело вечером.

чую, що вечером буде навіть веселіше Smile

Цитата:
Оно тє надо?  Ти вже з ним знайома, просто не пам'ятаєш, як на диво.

"Надо, Федя, надо"  Very Happy
Ну.... незнаю, Серьож, мабуть память девічья  Goof

ПовідомленняKJaR © 13.10.09 12:27:02    

Нас іще з Франківська троє хлопців є на неділю. Якщо хоча б одне місце знайдеться то з радістю приїдемо.
ПовідомленняVictorT © 13.10.09 13:53:42    

LordLucifer написав(ла):
тееексссс... після перегляду безлічі відео, де виконувалось сальто Гейнера, мене сильно зацепило його виконання!

якщо успішно стрибну перші два рази з ідеальним екзітом метрів так два-три від перил, позволите стрибнути то славетне сальто???

Впомнил, как я оборжался, когда гейнер попытался изобразить Andrey LOL LOL LOL

ПовідомленняLordLucifer © 14.10.09 18:17:20    

ТАК МЛЯ...!  Twisted Evil
всі взяли бубни і пішли танцювати танець сонця на 16, 17, 18 жовтня!!!  Very Happy  Very Happy  Very Happy

ПовідомленняFortunatus © 14.10.09 23:17:34    

Мені вже пізно брати бубен. Хворий.(( Грьобана львівська погода добила мене... Обідно((( Не знаю чи встигну поправитись до суботи.  Тому краще викресліть мене, не хочу вас підвести.

З.І. Але якщо на вечір пятниці буду почуватись в стані і моє місце ніхто не займе, обіцяю приїхати.

ПовідомленняLightoff © 15.10.09 8:14:03    

Глянув на погоду - нарадуватись не можу! Happy  LordLucifer Це ти нашаманив? Good  навчиш ритуального танцю? Wink
ПовідомленняSuzi © 15.10.09 10:19:08    

Викреслюйте мене і +1 з списку  Crying or Very sad
Вибачте, що підвожу
Ніяк не получається, несподівані млін зміни  Crying or Very sad

ПовідомленняWardas © 15.10.09 10:22:36    

Загалом так, білети несподівано розкупили, тому прибуваємо в Камянець в пятницю о 23 годині. Ночлєг буде в готелі. Валєра чи Андрій, робіть акцент на це, коли будете вибирати нам час.
ПовідомленняVictorT © 15.10.09 11:02:56    

Занимаю два освободившихся места на суботу, на вечер.
ПовідомленняLordLucifer © 15.10.09 13:11:45    

2 Lightoff
я тобі дам ссилку на бубен, LOL коли зробиш його тоді навчу шаманської приговорки  Very Happy  Very Happy  Very Happy

ПовідомленняCrank © 15.10.09 13:22:21    

УРА!!!! Yahoo  Останні два дні погада в Кам'янці суперова (якщо не враховувати холоду +2  +5 )
Надіємся на чудову погоду ще на 3 дніSmile Smile

ПовідомленняLightoff © 15.10.09 16:04:57    

-2 (За це мене на місці поб'єте). Vava  Поїде нас 10-ро. Добиратимемось бусом.
ПовідомленняLordLucifer © 15.10.09 17:53:41    

не сильно там готуйтеся його бити =)
в мене в машині 2 місця звільнилось, тому буду шукати ще двох бажаючих  Wink

ПовідомленняLordLucifer © 15.10.09 20:37:14    

еееуууу...  зі мною їхала Suzi+1, а вони не можуть, тому я шукаю замість них бажаючих  Smile   а ви зразу отако мінусуєте...
і швидше за все знайду  Good
тому розраховуйте на мене + 2 (100%) і + 1-2 (завтра скажу точно)
ночувати відпадає, бо люди проти... а я би залюбки  Twisted Evil
якщо погода в суботу буде дощова, тоді що?
гейнера позволите стрибнути? я вже про це мрію дві неділі...  Crying or Very sad  Crying or Very sad  Crying or Very sad

ПовідомленняZippo © 16.10.09 15:52:43    розклад стрибків

Стрибаємо на цих вихідних за наступним розкладом! Cool

17.10.09 (субота)
~ з 07:30 до 09:30 → Wardas +4
~ з 09:30 до 11:30 → Vanich_present +4
~ з 11:30 до 15:30 → Lightoff +9
~ з 15:30 до 16:45 → LordLucifer +2
~ з 17:30 до …        → VictorT + Neftis

18.10.09 (неділя)
~ з 07:30 до 11:15 → Dviykaml +7
~ з 11:15 до 13:45 → Crank + 1, Экстрим +3
~ з 13:45 до 16:15 → Bumer +1, Blumchen +3
~ з 16:15 до …        → Maluj +4, Сelbino

Сторінка 4 з 5
назад  1, 2, 3, 4, 5  далі

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU