Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Прыжки с моста. Каменец-Подольск. 17-18 октября

1, 2, 3, 4, 5  далі
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Роуп-джампінг / Бридж-джампинг / Банджи-джампинг Сторінка 1 з 5
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняAndrey © 06.10.09 14:35:03    Прыжки с моста. Каменец-Подольск. 17-18 октября

Отже анонс на наступні стрибки Rope Jumping в Кам’янці-Подільському з моста — «Лань, що біжить» висотою понад 50 м. Хто ще до цих пір «в танку» і не знає, що це таке — читаємо тему. А для більшої наглядності можна переглянути фото:

і суперпозитивне відео: «Ready Steady Go», «Моє життя — позітіфф», «Вільне падіння», «Повишаєм планку...», «Не бійся!», «В погоні за страхом», «Літаючі стержні», «Одного разу в Кам’янці», «Game of time», «Подвиг Віталіка 2», «Літаючі стержні». Решта відеокліпів дивимось в відеорозділі.
Поїздка відбудеться 17-18 жовтня. Цілих два дні наша команда працюватиме в поті чола Wasko заради вашого задоволення. Crazy  В програмі заходу власне стрибки з моста. А ще бажаючі можуть відвідати старовинний замок Кам'янці-Подільському, фортецю у Хотині, або погледіти, чи навіть взяти участь у фестивалі "Осінній Кам'янець - 09" (фестиваль скелелазання). А особливо "крейзануті" і "жаждущі вражень" можуть залишитись заночувати з нами у МеГаЗірковому готелі "В каньйоні Смотрича". Crazy  В програмі посиденьки біля багаття, традиційних 50гр Drink, а для особливо стійких - "МегаБайки від Батька"! Very Happy
А тепер серйозно... Cool
Нижче написаний текст раджу всім (особливо новачкам) обов'язково прочитати!
✔ Цього разу, як і минулого, обмежується максимальна к-кість стрибунів у день - 25 чол.
✔ Перш ніж відписуватись в темі, що "Я їду..." раджу 100 раз подумати, чи справді ви зможете поїхати в цей день. Чи раптом не станеться у вас якась біда (помре песик, котик, улюблений папуга), чи не зламається у вас по дорозі машина (готуйте її заздалегідь), чи не потрапите ви не дай Боже в лікарню і т. д. і т. п. Після того як подумали, можете ще день-другий почекати і знову подумати....  стільки ж разів!  І тільки тоді коли ви остаточно впевнитесь, що вам нічого не завадить приїхати, можете відписуватись.
✔ При написанні повідомлення обов'язково вказуйте скільки чол. з вами їде, на який день (субота чи неділя), звідки і чим плануєте добиратись, на котру годину приблизно будете і контактний телефон. Якщо не хочете телефон свій "світити", то будь-ласка вказуйте його в профілі, в полі "Телефон". Там він доступний лише адміністрації сайту.
✔ Якщо у вас все ж таки щось сталось по дорозі і ви запізнюєтесь на призначену вам годину, то будь-ласка позвоніть нам і попередьте про це. Щоб ми не чекали вас і не гаяли даремно час
✔ Cпocтepiгaйтe зa пpoгнoзaми погоди у Кам'янець-Подільскому.
✔ Якщо ви відписались і без поважних причин не приїхали (а тим більше не повідомили вчасно про це) - участь у подальших клубних заходах для вас буде закрита! З несерйозними людьми ми не працюємо!
Контактні телефони: Zippo 80506687717 ; ANGELo 80673145434 ; Andrey 80979905141

Складаєм список Write

17.10.09 (субота)
- Lightoff +9 (Львів)
- Wardas +4 (Бердичів)
- LordLucifer +2 (І-Франківськ)
- Vanich_present +4 (І-Франківськ)
- VictorT +1 (Львів)
Залишилось 2 місця! Surprised

18.10.09 (неділя)
- Bumer +1 (Тернопіль)
- Crank + 1 (Кам'янець-Подільський)
- Экстрим +3 (Чернівці)
- Blumchen +3 (Львів)
- Maluj +4 (Тернопіль)
- Сelbino (Тернопіль)
- Dviykaml +7 (Одеса)
Залишилось 0 місць! Pardon

Стрибаємо на цих вихідних за наступним розкладом! Cool

17.10.09 (субота)
~ з 07:30 до 09:30 → Wardas +4
~ з 09:30 до 11:30 → Vanich_present +4
~ з 11:30 до 15:30 → Lightoff +9
~ з 15:30 до 16:45 → LordLucifer +2
~ з 17:30 до …        → VictorT + Neftis

18.10.09 (неділя)
~ з 07:30 до 11:15 → Dviykaml +7
~ з 11:15 до 13:45 → Crank + 1, Экстрим +3
~ з 13:45 до 16:15 → Bumer +1, Blumchen +3
~ з 16:15 до …        → Maluj +4, Сelbino

UPD: Наш проект присвячений роупджампінгу → http://ropejumping.lviv.ua/

крайній раз внесено зміни: Andrey (12.10.09 14:16:14), редаговано 5 раз
ПовідомленняLightoff © 06.10.09 14:37:43    

Я та ще 2-є, бажано на суботу. Smile
ПовідомленняWardas © 06.10.09 15:06:23    

Я+2 тіла на суботу, список може поповнитися трохи пізніше. Cool Їдемо з Бердичева на потязі, прибуваємо біля 7-8 години ранку в Камянець. Телефон в профілі. Андрій.
ПовідомленняPershoraznyk © 06.10.09 22:19:24    

Це вже остання ваша поїздочка?
ПовідомленняANGELo © 06.10.09 22:46:57    

Pershoraznyk
, все залежить лише від погоди. Smile Зараз ми не можемо казати, що і як, і яка поїздка.

ПовідомленняSuzi © 07.10.09 12:17:37    

Я+1  Франківськ, субота  Preved
Поки що двоє Smile

ПовідомленняLordLucifer © 07.10.09 13:00:38    

Twisted Evil
забийте на мене місце в суботу  Acute
до 12-го скажу точно чи буду... кількість людей буду уточнювати і 12го скажу точно  Embarassed
вибачте, так складаються обставини, що 100% сказати не можу, але поїхати маю величезне бажання!
просто в списку напишіть (!!! УТОЧНЮЄ !!!)

з.і. а можна детальніше про ночівлю і про байки біля багаття з пивом  Goof

ПовідомленняSuzi © 07.10.09 13:18:57    

Цитата:
з.і. а можна детальніше про ночівлю і про байки біля багаття з пивом  

Схоже бажаючиш туди ще більше, ніж на роуп  Very Happy

ПовідомленняANGELo © 07.10.09 13:22:55    

LordLucifer написав(ла):
з.і. а можна детальніше про ночівлю і про байки біля багаття з пивом
То треба відчути на своїй шкурі... Mad  так не розповісиш. Рекомендую прочитати всім бажаючим залишитися на ночівлю в каньйоні. Щоб я за вас не переживав. Acute

Якщо готовий до екстримальних байок, тоді рекомендую почати тренуватися зараз і ВЖЕ! Бажано таким чином.
1. Береш навушники, вмикаєш радіо, але обов'язково інформаційне (наскільки я знаю, то лише в нас на Західній Україні є лише "Ера ФМ") і починаєш слухати на всю гучність. Слухай програми, які транслюють вдень. Тебе буде мучити бажання викинути ті навушники Нафіг!.. Але ти тримайся! Тебе почне боліти голова!.. Evil or Very Mad Але ти тримайся! Тебе почне нудити!.. Але ти тримайся! Можливі інші симптоми, більш жорсткіші. Але ти тримайся! Ну починай з 2-ох годин на день. Якщо витримаєш - переходимо до наступного етапу.
2. Зранку по тій станції транслюють різні програми по годині з політиками, типу "Дуель", "Ранковий Іспит" і т.д. Це дуже важкий етап. Аналогічно з попереднім - навушники, повна гучність, і головне ТРИМАТИСЯ! Рекомендую також уявити, що ти там присутній і вступати з ним у суперечку. Зрозуміло, що ти програєш її, але треба. Cool Після такого курсу тренувань попередні симптоми попереднього етапу тобі здадуться дитячими пустощами. Думаєш, що це все? Wink Є ще один рекомендований 3-ій етап.
3. Після 23 години по тому ж таки радіо досить часто проводяться різні програми на філософські, психологічні та релігійні теми. Тут аналогічно з попередніми етапами. Але тепер тут треба витримати, щоб не заснути і робити вигляд, що ти весь в розмові. Можеш також уявити, що ти присутній. Хоча переважно там йде спокійна розмова, та дискусій майже немає. Треба витримати хоча б 2-3 трансляції. Якщо ти щасливчик - то можеш попасти на програму про "Невербальну лексику, або мова жестів". Якщо ти послухаєш - тобі відразу "краповий берет" спецпідрозділу байок даємо. Yahoo Тоді ти точно залишишся при свідомості і при ясному розумі.
Якщо ти пройшов це все - будеш здавати іспит на полі бою у МеГаЗірковому готелі "В каньйоні Смотрича". Будеш тренований - будеш живий. Secret ...мало хто це пройшов до кінця. Я досить довго тренуюся, і то не завжди витримую. Crazy Але я працюю над собою. Angel

Suzi написав(ла):
Схоже бажаючиш туди ще більше, ніж на роуп
Бо це неймовірне видовище та атракціон. Повір мені...
Як я люблю І-Франківськ! Де ви?..Ви моє натхнення!

ПовідомленняSuzi © 07.10.09 13:28:49    

Цитата:
Бо це неймовірне видовище та атракціон. Повір мені...

Тобі - вірю  Rolling Eyes
О_оу..  Embarassed
Сергійку, вже дуже скоро "натхнення" буде сидіти поруч і слухати байки  Koo-koo

ПовідомленняBumer © 07.10.09 16:15:39    

Мене і ще одну людину на неділю! Yahoo  Yahoo  Yahoo
ПовідомленняJamajka © 07.10.09 17:36:07    

Цитата:
я вже наслухалась.. от так завждиSmile Франківськ нахвалюють, а з інших міст дівчата не катять? Twisted Evil  Evil or Very Mad  Very Happy
от блін.. завжди пропускаю мегапосиділки Fool  Crying or Very sad  SOS

ПовідомленняWardas © 07.10.09 19:27:09    

Ще +1 тіло на суботу.
ПовідомленняVitalik-ataman © 07.10.09 20:47:51    

Хто зі Львова, давайте збиремся в бусик Smile Ну нема ніякого бажання їхати потягом з пересадками і платити дорожче Sad Пишіть в темі кто звідки добираєтся, може якраз...
ПовідомленняLightoff © 07.10.09 22:56:23    

Ще +1.

Andrey написав(ла):
можуть залишитись заночувати з нами у МеГаЗірковому готелі "В каньйоні Смотрича".
П.С. - і мене зацепило.
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Роуп-джампінг / Бридж-джампинг / Банджи-джампинг Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 5
1, 2, 3, 4, 5  далі

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU