Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Адреналин, Парашют, Камера, Запаска, Земля, Эйфория

назад  1, 2
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Про перший СВІЙ стрибок із парашутом Сторінка 2 з 2
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняTalya © 07.10.09 11:39:30    

LOL
ПовідомленняHellraiser © 12.10.09 16:26:04    

Talya А что так смешно? Я-же с серьезными намерениями и мыслями Beee
ПовідомленняTalya © 13.10.09 6:28:11    

я о фанатазиях...
и тоже серьезно
ПовідомленняHellraiser © 11.06.10 11:54:49    

Talya   Фантазерка Привет! Давай повторим прыжки с парашютом?
ПовідомленняHellraiser © 14.06.10 18:03:00    

Поздравьте меня мой второй раз свершился!!! Ура! Владимир Иванович выписал книжку парашютиста, куда вписал мои аж 2 прыга.... Теперь я парашютист с книжечкой! Кто говорит, что второй раз прыгать срташнее тот просто трус или не создан для прыжков, лично для меня второй раз все делалось осознанно четко и без ошибок, даже инструктор похвалил. Вскоре иду на третий прыг, т.к. без этого я уже не могу........  Very Happy
ПовідомленняAndrey © 14.06.10 19:11:41    

Всі поспішили кланятись великому HellraiserAllakh  Allakh  Allakh
Шановний Hellraiser, до Вашого відома, дублювати повідомлення у різних гілках форуму НЕ ДОЗВОЛЕНО!!! Особливо таким "корисним" дописувачам як Ви... Тому ще одне повідомлення "не в тему" і я власноручно не полінуюсь потерти всю вашу писанину к чертям собачим....  Мене це дістало...  і не тільки мене!

ПовідомленняVictorT © 14.06.10 19:41:24    

Hellraiser написав(ла):
Кто говорит, что второй раз прыгать срташнее тот просто трус или не создан для прыжков
Кто создан для прыжков и кто трус, покажет далеко не второй прыжок, и не пятый, и не десятый... Wink

Змінено: VictorT (14.06.10 22:03:14)
ПовідомленняHellraiser © 14.06.10 21:58:09    

VictorT
Согласен на все 100%.

Сторінка 2 з 2
назад  1, 2

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU