Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Роуп-джамп. "Одного разу в Кам'янці" (відео)

1, 2  далі
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Відео / Музика Сторінка 1 з 2
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняYakuza © 29.09.09 15:42:32    Роуп-джамп. "Одного разу в Кам'янці" (відео)

Rope. Франківські джампери в Кам'янці. Smile Хтось вперше, хтось вдруе, а деякі вже захворіли. Goof І хвороба ця називається *гострі відчуття*.  Good Почати страшно, а зупинитись важко. А що казати - самі дивіться, яка вона.

щоб скачати, клацаєм на картинку.       Важить кліп 46.9 мб

Повідомленняsansei © 29.09.09 16:19:15    

Дівчинка гарно полетіла  Clapping
ПовідомленняVictor SV © 29.09.09 16:25:19    

хлопаки підтримали майже традицію і відзняли відеозвіт, нові спецефекти своєрідна постановка
одним словом так тримати, кліп вцілому сподобався
ПовідомленняGothik © 29.09.09 16:29:14    

Хлопці та дівчинка молодці Clapping
А взагалі відео супер!!! Хороше поєднання музики та відео - одразу поринула в спогади власних прижків Happy
ПовідомленняBlumchen © 29.09.09 16:41:23    

Прікольне відео!
молодці!
ПовідомленняYdrozhdzhal © 29.09.09 16:47:04    

Гарно змонтував. Відео класне. Так тримати.
ПовідомленняLeona © 29.09.09 17:17:01    

sansei написав(ла):
Дівчинка гарно полетіла  
+1  Good
Класний кліпчик, молодці франківчани Clapping

ПовідомленняLukom © 29.09.09 17:45:01    

ну раз всі кажуть що класний, значить класний  Very Happy
дуже сподобались заповільнені зйомки
і пісенька прикольна - rope over and over again  Good

Змінено: Lukom (29.09.09 18:11:22)
ПовідомленняTymur © 29.09.09 18:08:17    

зачьотне відео
ПовідомленняNadezda_95 © 29.09.09 20:41:43    

Наче ангелочки ... і музика розслабляюча Angel
ПовідомленняANGELo © 29.09.09 21:06:05    

sansei написав(ла):
Дівчинка гарно полетіла
змушений констатувати, що вона окрім того, що вірно падає/летить, так вона це ще й гарно робить! Good Дивитися одне задоволення.
ПовідомленняUmo4k@ © 30.09.09 0:06:24    

ANGELo
як приємно... Embarassed  Angel  
я б з вами літала без кінця і краю.  Angel  Angel  Angel

ПовідомленняYakuza © 30.09.09 8:55:13    

Дуже дякуємо всім за компліменти....  Angel  Yahoo
ПовідомленняZippo © 30.09.09 13:42:54    

Ну все, зараз я додам кілька ложок дьогтю і бочку меду, ги

ложка дьогтю
✓ не зрозуіло яке мають відношення до кліпу заставки такі як: DIGITAL FACTORY та EUROPA CORP?
✓ вертикальні фото я б не вставляв (дратують чорні поля)
✓ на 02:46 - ну просто ужасний перехід
✓ з 04:11 і далі - ефект блискавок зайвий, ібо якогось напруженого моменту від якого волосся дибом мало б вставати нема + музика спокійна а не з ужастіків якитхось...
✓ на 04:25 - для мене залишається загадкою той ефект... то не ефект то якесь бельмо на оці точніше на відео.
✓ коли склеювались два різних ракурса заднього падіння умочки, то перший момент я б на долі секунди зменьшив і приблизно в тому ж самому положенні вставив другий ракурс той, що чорнобілий. Бо так як зараз зроблено виглядає як репід (повтор) а там би просто пасувало два різних ракурса одночасно вліпит, це моя думка...

тепер мед
✓ музика норм., позитивна...
✓ посмішку викликає - "зарядка/розминка перед стрибком", "воздушный поцелуй", радісне підпригування після стрибка ну і звісно гарне "чисте" виконання деяких стрибків...
✓ до відео гарно підійшло три ефекти: вступ з словом "JUMPER", "розмитість з спалахом" при переходах та "чорнобіле кіно"
✓ кілька моментів просто супер відзнято, наприклад з 03:56 по 04:00 (приг умочки, коли камера віддаляється в момент стрибка)
P.S. Чекаєм слідуючу роботу Clapping

ПовідомленняYakuza © 30.09.09 14:06:51    

Very Happy  Very Happy  Very Happy  Acute  ги ги, прикольно, ясне діло, як то в мистецтві без критики, але пояснюю:

ZIPPO написав(ла):
✓ не зрозуіло яке мають відношення до кліпу заставки такі як: DIGITAL FACTORY та EUROPA CORP?
означає, що дії проходили в Європі, для тих хто не знає. ))

ZIPPO написав(ла):
✓ вертикальні фото я б не вставляв (дратують чорні поля)
за відсутністю інших підходящих фоток, приходиться використовувати те що є. ))

ZIPPO написав(ла):
✓ на 02:46 - ну просто ужасний перехід
на 02:46 , взагалі переходу немає.  Smile

ZIPPO написав(ла):
✓ з 04:11 і далі - ефект блискавок зайвий, ібо якогось напруженого моменту від якого волосся дибом мало б вставати нема + музика спокійна а не з ужастіків якитхось...
це спокійна безобідна блискавка, без току, але показує, що всетаки певна напруга при стрибках є. ))

ZIPPO написав(ла):
✓ на 04:25 - для мене залишається загадкою той ефект... то не ефект то якесь бельмо на оці точніше на відео.
а цей ефект, то наш прікол, стрибаючий - Юрій Зорін (тобто Зіронька, Звєзда він у нас), ну я його типу так освітлив. ))

ZIPPO написав(ла):
✓ коли склеювались два різних ракурса заднього падіння умочки, то перший момент я б на долі секунди зменьшив і приблизно в тому ж самому положенні вставив другий ракурс той, що чорнобілий. Бо так як зараз зроблено виглядає як репід (повтор) а там би просто пасувало два різних ракурса одночасно вліпит, це моя думка...
а старі фільми про Ван Дама ("Самоволка" і т.д.)??, чи Онг БАГ,  там репідів... - цей порівняно цвєточок, але зато то фільми класика...

але всерівно спасибі за теплі слова..Smile)   Drink  Good

Сторінка 1 з 2
1, 2  далі

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU