Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

ФУТБОЛ. Поїздка в Донецьк на Донбас Арену (Шахтар-Тулуза)

Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Футбол / Гандбол / Баскетбол / Волейбол / Бампербол / Гольф Сторінка 1 з 1
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  

З якою метою читаєш тему?
Я фан футболу
12%
 12%  [ 1 ]
Я хочу подивитися стадіон
25%
 25%  [ 2 ]
Подумаю, можливо поїду
25%
 25%  [ 2 ]
А я і не читаю, тупо це все
37%
 37%  [ 3 ]
Всього голосів : 8

ПовідомленняZoom © 24.09.09 17:41:05    ФУТБОЛ. Поїздка в Донецьк на Донбас Арену (Шахтар-Тулуза)

Шапка.
Виникло бажання (вже давно) поїхати в Донецьк на найбільший стадіон східної Європи, найсучасніший стадіон Європи. Крім стадіону і на шахтар можна дивитися (дійсно непогано бабло там вложують, та і грають (як вони так і їх)) нормально). Кому цікаво і у кого є подібне бажання не бачу проблеми втілити це все в життя (сказав якби на Марс летимо).

Золота серединка.
По часу:
Матч відбудеться 22.10.09 о 20:00 (Донецьк, стадіон Донбас Арена). Виїжджати потрібно 23.10.09, їхати не менше 24-х годин. Поїзд відправляється з головного вокзалу в 16:50, в Донецьку рівно через 24години, тобто перекусити і добратися до стадіону часу хватить. Назад потрібно через Київ, або Дніпропетровськ, краще через Київ, поки що інформації нема про коли, чим, як (думаю з/в столицю проблем небуде) з Києва експресом додому. Хоча ці всі переїзди будуть детальніше плануватися, відповідно сюди будуть викладені!

По грошах:
Переїзд туди/назад - 300грн (буде менше, але щоб із запасом)
Цінова політика квитків:
Standart 5    - 20
Standart 4    - 25
Standart 3    - 40
Standart 2    - 50
Standart 1    - 75
Silver Clasic - 210
Silver Premium - 370
Gold    - 700
Platinum - 850
Diamond    - 1 200
Оптимальний варіант Standart 1    - 75грн
Замовити і оплатити квитки на переїзд та матч треба заздалегідь, коли і як буде повідомлено (звісно якщо хтось "підпишеться на поїздку").

На коня:
Все вище написане потребує вашого корегування, ідей та змін. Потрібно зробити цю поїздку цікавою! Кому цікаво пишіть - будем додумувати!

Пагналі:
Zoom +1
mank1 +1

крайній раз внесено зміни: Zoom (24.09.09 17:53:09), редаговано 2 раз
Повідомленняmank1 © 24.09.09 17:45:29    

Їду. + 1
ПовідомленняG@vchiK © 24.09.09 19:16:58    

Люблю футбол, але вболіваю за Карпати. Люблю екстрім, але їхати в Донецьк - краще відразу з роупа без троса... Pardon
Повідомленняmank1 © 24.09.09 19:22:24    

... додам пару слів Write  
В поїздку також включаєм екскурсію по «Донбасс-Арене». Вартість  50 грн з чоловіка, по часу вона триває 40 - 50 хв, мінімум 10 чол. Так що потрібно назбирати 10 чоловік для цієї поїздки .
ПовідомленняZoom © 24.09.09 21:17:32    

Все гудово, Донецьк не пекло - їхати можна)) Якщо цікаво на Арену - приєднуйся, крім "зарегиних тут" їде 6 чоловік + 2 звідси = 8, можна показати що захід сила, чи не так?
Сторінка 1 з 1

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU