Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Лижі, кріплення, черевики. Які вибрати?

Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Обговорення Сторінка 1 з 1
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняAndrey © 23.09.09 11:24:07    Лижі, кріплення, черевики. Які вибрати?

Салют Екстримали Preved  Need your help! SOS
Надумав купляти лижі...  Звичайно найпростіший варіант пройтись магазинами і довіритись думці продавців. Але як на мене - це найгірший варіант Beee  Тому хочу поцікавитись думкою людей, в яких є практичний досвід в тому (знаю серед нас такі єWink)
Отже, цікавлять лижі для фрірайду. Не супер-пупер, а так, для початкового рівня. Наприклад, що можна сказати про Dynamic I-Am Rent 2.2 ?  І особливо про кріплення, що до них йде (EVOX 310) Власне найбільше цікавить характеристики/надійність кріплень. Ну і за черевики хотів би щось почути (зручність/вага/надійність застібок і т.п.) Обов'язкова умова для черевиків - перемикач «ходьба - катання»
Буду дуже вдячний Allakh  Drink за грунтовні відповіді.

ПовідомленняTerry © 23.09.09 11:34:13    

я так розумію, ти хочеш нові, а ти катався вже???
Справа в тому що є цікаві пропозиції по б/у. І чому саме фрірайд???
П.С. А чому не борд? Secret  Good

ПовідомленняAndrey © 23.09.09 11:49:48    лижі для фрірайду

Ги Very Happy   Підозрював я що буде купа подібних запитань, але проігнорував викласти то в першому пості Surprised Ну що ж, будем виправлятись... Very Happy

Terry написав(ла):
я так розумію, ти хочеш нові
В принципі хочу нові. Бо перейняв в одної людини Cool  любов до хороших речей. Але можу розглянути і інші "цікаві пропозиції" Smile

Terry написав(ла):
а ти катався вже???
Катався Crazy Не скажу, що я профі, але катаюсь нормально і головне хочу суттєво пакращити свій рівень. Власне для цього і купую лижі.

Terry написав(ла):
І чому саме фрірайд???
Тому, що менше прийдеться платити за підйомники в Буковелі чи на інших курортах... + можна поєднати приємне з корисним - похід карпатами зимою з катанням Crazy Правда техніку фрірайду ще прийдеться освоїти, але головне бажання і впевненість. Доречі, раз уже зайшла мова про фрірайд - ще б знадобилась людина з хорощим досвідом в якої можна повчитись Cool Хоча, в разі чого, я уже знаю до кого можна звернутись Very Happy

Terry написав(ла):
А чому не борд?
Бо на борді не вмію їздити Embarassed Коли навчусь тоді можливо і подумаю про борд. А покищо лижі!!!
ПовідомленняTerry © 23.09.09 12:21:04    

О ну тоді дивися: ті лижі - -то не є фрірайдові. ТО рентальні, тобто вони для прокатів, а прокати затесані на що??? Вірно - на вкатані схили. ТО більше карвінгові лижі і будуть грузнути в целяку.
З іншого бок - чисто фрірайдові(вони такі схожі на дві дощечки рівненькіSmile найти - важче. Хоча теж можна. Пропоную тобі спробувати взяти на прокат лижі карвінгові і піти з ними в гори і зїхати - важко буде напевно.
А з бордом по целяку легше, хоча для целяка беруть вайдові дошки(широкі дуже). Але і їх мало є. бо мало є тих хто катає по целяку.
Підсумовуємо все сказане: зекономити не получитьсяSmile(або дорожчі фрірайдові лижі, або витяги на вкатаних горках).
П.С. Все сказане є моя думка, основана на бордовій аналогії.

ПовідомленняSunSmiLe © 23.09.09 12:25:45    

Цитата:
перемикач «ходьба - катання»

абсолютно непотрібна штука. Повір, в лижних черевиках катаются, а не ходять й цей перемикач -- чиста умовність.
І цілком підтримую ідею про нове взуття. Тепер черевики роблять з якоїсь штукенції, яка після декількох спусків приймає форму ноги й вже не змінюєтся.
Аби покращити рівень -- є карви середньої жорсткості. Саме на таких дуже кльово відточувати техніку катання й відчути вже впевненість на схилі.
А консультанти в магазинах не завжди такі погані Wink тож спробуй пройтись поцікавитись.

ПовідомленняAndrey © 23.09.09 20:49:55    лижі чоботи для ходьби

SunSmiLe написав(ла):
абсолютно непотрібна штука...  ...в лижних черевиках катаются, а не ходять
Це ти написав, виходячи з того, що в лижних черевиках "лише катаються", чи з власного досвіду можеш з упевненістю сказати, що та штука нічого не дає?  Я наприклад не одноразово бачив, як в лижних черевиках "ходять", особливо в карпатах під час походу під горку. Причому досить ефективно ходять, нарівні з тими що взуті в звичайні черевики. Чи ти пропонуєш при кожному підйомі перезуватись?
П.С. Соррі, за можливо грубий тон, але коли я щось пишу, а тим паче запитую, то я точно знаю для чого це мені потрібно.  І сподіваюсь почути обгрунтовані вичерпні відповіді.

ПовідомленняLucky © 23.09.09 21:20:00    

Andrey, лижні черевики, я б їх краще називав чоботи, є для того щоб в них їздили на лижах, а не робили марш-кидки хз куда і по яких горах. Задача чоботів тримати твій голіностоп непорушно під час їзди - тоді ти зможеш нармально маневрувати. Ну і звичайно ходити при таких раскладах в них не зручно.
Той девайс який переключає на режим ходіння - то, імхо, не більше ніж панти які нафік не потрібні.
Практика показує шо ти підїжджаєш під схил гори і там вже перезуваєшся в чоботи так, що йти не багато.
Якшо тебе цікавить фрі-райд і дозволяє досвід і вміння на нього їхати, то береш собі невеликий наплічник - туда свої шкрабаки скидуєш і пігнав!
(я на лижах катаюсь з 2004 року, впринципі їжджу непогано як для любителя, але вот на фрі-райд я б зара не підписався - боюсь досвіду і вміння, чи пракитики не хватить)

ПовідомленняAndrey © 23.09.09 22:14:32    

lucky написав(ла):
Якшо тебе цікавить фрі-райд
lucky власне фрірайд і цікавить Crazy ібо бачу в ньому багато плюсів.SkiСтосовно того, для чого лижні чоботи - це я і сам добре знаю.

lucky написав(ла):
Той девайс який переключає на режим ходіння - то, імхо, не більше ніж панти які нафік не потрібні
Це, що не потрібно тобі, зовсім не значить, що воно не потрібно іншим....  Якщо той "девайс" зробили, то значить не просто так, для пантів.  Ти ж не можеш сказати "Так, юзав, таку то модель, з тим девайсом, панти то все, ніфіга воно не дає" Beee   А якщо можеш - то скажи!

lucky написав(ла):
Практика показує шо ти підїжджаєш під схил гори
На гірськолижних курортах - згідний, а у випадку фрірайду - навряд.  Хотів би я побачити, як би ти перевзувався кожни 30 хв, скажімо під Петросом (хто там був - знає про що я говорю)

lucky написав(ла):
я на лижах катаюсь з 2004 року... ...але вот на фрі-райд я б зара не підписався
Нє баїсь зайчіша, прорвемся, головне бажання і віра в свої можливості Wink

П.С. Дану тему створив щоб вибрати модель для себе, а не слухати "це фігово", "це галімі панти" і т. п. Що потрібно особисто мені, вирішуватиму я сам. Від вас же хочу почути конкретику, типу "юзав (юзаю) таку то модель, хороша тим то й тим, фігова тим і тим". А то бачу швидше на інших форумах знайду толкову відповідь, ніж у нас...  Без образ.

Повідомленняnomeaning © 23.09.09 22:20:37    

SunSmiLe написав(ла):
Тепер черевики роблять з якоїсь штукенції, яка після декількох спусків приймає форму ноги й вже не змінюєтся.
Десь читав про це, але вже не памятаю де... Проте ця річ є термопластом, який при нагріванні займає форму ноги, тобто твердження, що раз прийняло форму і не змінюється вже є хибним... Нога рухається, нагріває, витискає... Я Не проти нових, просто не відкидую варіант хороших бу...

SunSmiLe написав(ла):
абсолютно непотрібна штука
Штука впринципі не завадить в плані покращення кровоподачі до ніг. Тобто затиснув черевиком ногу і розчіпай туди сюди, щоб крові трошки більше надійшло, бо вже, блін, просто не можу Crying or Very sad Під час підйому на підйомнику, відпочиваючи на лавочці чекаючи своїх колег, піти попити чаю і тд і тп можна собі покращити вільність ноги без особливих напрягів защіпання і розщіпання закльопок...

Andrey написав(ла):
Я наприклад не одноразово бачив, як в лижних черевиках "ходять", особливо в карпатах під час походу під горку. Причому досить ефективно ходять, нарівні з тими що взуті в звичайні черевики.
З власного досвіду, якщо сніг мягкий, а не крижана поверхня то там з туго затягнутим черевиком валиш як в звичайних тапочках. Дизкомфорту і відчуття, що твоя нога фіксована впринципі немає... Але якщо починається тверда поверхня, почуваєш себе пінгвіном))

SunSmiLe написав(ла):
Аби покращити рівень -- є карви середньої жорсткості. Саме на таких дуже кльово відточувати техніку катання й відчути вже впевненість на схилі.
Але є нахил до фрірайду, а там себе краще поводить класика, саме тому і фрірайдні лижі є майже прямими і широкими щоб не грузнути у снігу... Я от взяв суто слаломні і якщо бачу фрірайдні то лиш слюнка капає... Висновок: якщо хочу кататись на вєліку то нашо мені ролики?? Якщо буде і фрірайд і цивілізованих курортів хочеться, тоді щось з універсалів і бажано з поширшою геометрією.

lucky написав(ла):
Якшо тебе цікавить фрі-райд і дозволяє досвід і вміння на нього їхати
Досвід і вміння не повинне позволяти. Позволяти має право лише бажання і нічого крім нього!!! Поламаюсь, але буду робити те, що я хочу робити...

Terry написав(ла):
А з бордом по целяку легше
Економ висновок: Борд для ціляка, карви для курортів Very Happy

А на рахунок радитись в магазинах, то на привокзальній на першому поверсі базарчиків є один магазинчик (привокзальна звучить не круто?)) ) де собі хлопчина продає спортивне спорядження ну і в районі зими лижі. Катається сам, такщо досвіду у нього достатньо, крім того він вроді диллера від елану. Якщо навіть не купляти лижі в його магазині то просто можна порадитись. Як мені здалось лижі там завжди дешевші і інколи прибуває хороший бу з європи (тобто спочатку з європи в Київ а потім він звідтам виколупує щось для себе...) Просто в цієї людини найбільше досвіду щодо різних моделей, а не про абстрактне типу: карв, класика, фрірайд, слалом.... Зовсім не рекламую просто зауважив... В магазинчику може бути або його тато або він (Анатолій) спілкувався лише з ним.  Unknow
ПовідомленняTerry © 24.09.09 9:00:43    Summit Custom Split

Ще вставлю свої 5 коп. чому я почав про б/у. Минулого року їздив на одну базу де було неміряно б/в споряги в хорошій якості по хороших цінах. І чуть не купив там лижні черевики для батька. Так от ті Фішери (певно палєво) на 4 замки коштували 800 грн нові. І були лижі карвові але досить широкі і довгі з кріпами десь 1 сезон катані (стан достатньо хороший- без видимих багів скользякаі кантів) за 1000-1200. Так що якщо ти ще не впевнений чи тобі саме лижі потрібні і чи саме такі-то напевно варто почати з такого...

Ось що тобі потрібно. Сам Джеремі Джонс на такій катає і не відпаде питання борд чи лижі. І для фрірайду просто супер. В мене десь була ссилка як він обкатував її.

ПовідомленняAndrey © 24.09.09 9:26:31    

Дякую Terry  Clapping  Але от скажи, ти куплятимеш літак не вміючи ним керувати? Логічно, що ні! Так само і я...  ну нащо мені борд, якщо я не вмію на ньому кататись???  І хз чи борд це моє Surprised   От коли якось спробую, тоді знатиму, а покищо - ЛИЖІ!
ПовідомленняTerry © 24.09.09 9:58:26    

Так ти не додивився. Той борд розбірний - він розбирається на 2 лижі Smile Але то була більше шутка по причині його ціни 1300 уо в америкосах Sad

Andrey написав(ла):
Але от скажи, ти куплятимеш літак не вміючи ним керувати?
Якби мав мат. можливість - -купив би обовязково. чесно.

П.С. Не подумай що я настоюю, просто може хтосьі нший прочитає і задумається - на лижах вчишся за 1 день і йде багато часу на вдосконалення до якогось рівня; на борді ж вчишся за 2-3 дні, але досягаєш необхідного рівня набагато швидше (так багато хто пише).

До речі я пробував і на тому і на тому і свій вибір зробив свідомо (або підсвідомо).

ПовідомленняLucky © 24.09.09 10:56:34    

Можливо не зовсім точно виразився, про те що той девайс - панти. Справа в тому що і в звичайних чоботах можна відпустити пряжки на голінках і пензлювати з більшим комфортом.

Далі, про досвід і вміння я не просто так згадав. Щоб їздити фрі-райд і отримувати від цього задоволення треба бути досвідченим лижником, а не таким що без году-неделя або вот:

nomeaning написав(ла):
Досвід і вміння не повинне позволяти. Позволяти має право лише бажання і нічого крім нього!!!
Наєбнутись на першому ж повороті, погрузнути в снігу, півгодини вставати шоб за 5 метрів знову впасти?

nomeaning написав(ла):
Поламаюсь, але буду робити те, що я хочу робити...
Чювак, надіюсь ти просто погарячкував, а не справді так думаєш Fool

Тому, Andrey, дай собі відповідь, чи ти дійсно достатньо крутий перец, щоб їхати фрі-райд на лижах, чи може все-тиакий є смисл ще потренуватись на обладнаних гірськолижних трасах. Напркилад, якщо ти зможеш на прямих лижах їхати згори до низу на Захарі або ще крутіше, на Буковелі, а потім загальмувати і не наєбнутись - ну дядя, думаю тоді ти вже і сам будеш знати які тобі кріплення брати. А тут, наскільки я знаю, немає тертих калачів які поможуть в цьому питанні.

Повідомленняnomeaning © 24.09.09 11:53:13    

lucky
бла, бла, бла... бла - бла...
Very Happy
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Обговорення Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 1

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU