Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Как это было... :)

Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> На екстремальну тематику Сторінка 1 з 1
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
Повідомленняzapppp..... © 27.09.04 12:49:15    Как это было... :)

Решил создать такую ветку по причинам "процветания" Львовских парашютных клубов Smile
вспоминайте интиресные истории, байки интиресно будет почитать "Как это было......" Smile
ПовідомленняExtremal © 02.10.07 19:38:42    

ого, 3 роки минуло а ше досі ніхто нічо ненаписав Sad
Very Happy  Very Happy  Very Happy "Перший раз за першу і останню степендію" Very Happy  Very Happy  Very Happy
Розкажу може і нецікаву, але зато дуже важливу для мене історія (як мене засосало в парашутний екстрім Very Happy ), вірніше мене VictorT сюда затянув, за шо йому велике дякую Clapping . Лазив я по неті, по всяких екстрімальних сайтах, і натрапив на extreme.lvlv.ua, тут ше була новина про загублений мобільний телефон Very Happy , і десь асю побачив VictorT, вот і до нього постукав, там він мене просвітив, даже ше десь історія розмови є Very Happy , деколи почитую, коли фотки переглядаю Very Happy Кароче прийшов я в клуб, то була п'ятниця, там пройшов тренування (інструктаж), мій тато з мене сміявся, бо він мене добре незнає Very Happy , незнає через то шо я його неповідомляв як проводжу час, за шо б добре получив (наприклад екстірм на вагонах - заскакували находуVery Happy ), ну вот прийшла НЕДІЛЯ, цілу суботу літав на небі в думках, зранку встав і почав збиратись, тато з трубло мене відпустив, добре шо мама насело поїхала Very Happy . Чо тато відпустив? бо він сам колись в дитинстві займався парашутним спортом ( Very Happy вот вам і гени), а потім в армії служив в ВДВ (Хирів), і він знає шо то таке, і дуже хотів шоб я тоже то попробував, але і сам переживав. Я кажу, якшо там буде шось таке шо мені несподобається по техніці безпеки то я нескочу, хотя я знав шо такого небуде Very Happy  Поїхав я  на вокзал. Їхати я незнав куда, тому міг і непригнути якшо б непобачив VictorT і Zippo, але їх побачив в останню хвилину, коли вони зайшли в поїзд і потім закрились двері, я вже сидів там, незнаю чо я сів, ітак незнав де виходити і куда іти LOL Ну кароче, всьо пройшло ідеально, в перший раз я мав з собою в повітрі мобільний телефон, наякий зняв пару секунд настоящого життя, і ше втіхаря на бортлітака проніс камеру DVD DCR 105-E, але її нетак просто було витягнути, витягнути то я би витянгув але потім точно незапхав (всьо через шлейки). Потім я получив разом з татом коли мама приїхала Very Happy Very Happy Very Happy , тепер коли я пригаю, то кажу поїхав з друзями на пікнік, Drink
ПовідомленняZippo © 02.10.07 20:50:25    

А я почав займатися парашутним спортом коли побачив, що горить третій мотор Goof
А якщо серйозно то просто з дитинства хотів і все тут. І одного чудового дня був це далекий 2001р. як манна небесна я побачив на вул. Зеленій колишній "жовтий автобус" в народі його ще називають "пазік" на якому і були телефони клубу. А далі майже як у всіх тільки відмінність одна заняття тоді були "трохи" довші...

ПовідомленняVictorT © 02.10.07 22:09:20    

extremal написав(ла):
вірніше мене VictorT сюда затянув

Shocked Я? Затянул? Я никого не затягиваю, вы все сами затягиваетесь.

ПовідомленняExtremal © 04.10.07 18:35:46    

ну та) воно затягує, але я взагальному маю наувазі (не всмислі того шо вот ходи, тут класно)
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> На екстремальну тематику Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 1

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU