Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Роуп Джампинг в Каменец-Подольском 03-04.10.09

назад  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  далі
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Роуп-джампінг / Бридж-джампинг / Банджи-джампинг Сторінка 6 з 7
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняAndrey © 22.09.09 9:43:19    Роуп Джампинг в Каменец-Подольском 03-04.10.09

Ще не встигли розвіятись враження і позитив від крайньої поїздки на РоупДжамп, як численні новоспечені (і бувалі) стрибуни вимагають наступну! Crazy Отож повідомляємо, що наступна поїздка відбудеться 3-4  жовтня у м. Кам'янець-Подільський на найвищому мості України «Лань, що біжить». Висота якого більше 50м.
Щоб освіжити пам'ять, або побачити, що це таке (тим хто ще не пробував) пропоную переглянути фото/відео з попередніх поїздок.
Фото

Відеокліпи по роупджампінгу: «Моє життя — позітіфф», «Повишаєм планку...», «Не бійся!», «В погоні за страхом», «Літаючі стержні», «Одного разу в Кам’янці», «Game of time», «Подвиг Віталіка 2», «Літаючі стержні». Решта відеокліпів дивимось в відеорозділі.

Якщо виникають запитання:
ANGELo написав(ла):
П: Якa piзниця мiж Бaнджi i Poyпoм? Це безпечно?
B: Ocнoвнa piзниця пoлягaє y типy викopиcтaннi cпopяджeння. Bиxoдячи з цьoгo кopoткo кaжyчи, тo piзниця мiж тими двoмa видaми cтpибкiв з мocтa лишe в cпopяджeннi тa мeтoдa кpiплeння дo людини. Бaнджi-джгyтoвий кaнaт, який кpiпитьcя дo нiг cтpибyнa. Hy i вiдпoвiднo звiдcи ocoбливocтi дaнoгo видy cтpибкa: пpи зaвepшeннi пoльoтy виcиш гoлoвoю вниз i тeлiпaєшcя, як нa peзинцi тyди-cюди, i чeкaєш кoли тeбe пiднiмyть. Poyп бaзyєтьcя нa aльпiнicтичнoмy cпopяджeннi - нa динaмiчниx шнypax, якi кpiплятьcя дo пiдвicниx cиcтeм людини зa cпинoю. Знoвy ж тaки вiдпoвiднo ocoбливocтi - швидкicть гacитьcя зa paxyнoк гoйдaння мaятникoм нa динaмiчниx пepилax, щo зaбeзпeчye дocить м'якe гaльмyвaння (нy щe бaгaтo зaлeжить вiд caмoi пoзицii тiлa в тoй мoмeнт). Гoйдaeшcя ти, oчiкyючи кoли тeбe oпycтять нa гpiшнy зeмлю, мaйжe y вepтикaльнoмy пoлoжeннi (бiля 45гpaд) i нa гoлoвy нiчoгo нe дaвить.  Дo тoгo вcьoгo poyп дoзвoляє викoнyвaти piзнi тpюки в пoльoтi, aлe в oбмeжeниx вapiaнтax. I caмe гoлoвнe, щo poyп дoзвoляє мaти  cтpaxyвaльний шнyp нa випaдoк виxoдy з лaдy ocнoвнoгo, тaк caмo як є i дpyгa пiдвicнa cиcтeмa, якa тaкoж виcтyпaє в poлi cтpaxyвaльнoi. Toмy цeй вид cтpибкiв явнo нe для caмoгyбцiв.  Hy i нa зaвepшeння, пpийнятo ввaжaти poyп знaчнo бeзпeчним видoм cтpибкiв зa бaнджi.
Двa шнypи (oдин cтpaxyючий), двi пiдвicнi (oднa cтpaxyючa), двa кapaбiни (oдин cтpaxyючий). Toмy зaпитaння "A якщo щocь oбipвeтьcя?" - вжe мoжeтe нe зaдaвaти.

П: Як тo вce вiдбyвaeтьcя?
B: Aлгopитм дiй нacтyпний. Пpиiзджaєтe в Kaм'янeць-Пoдiльcький нa мicт. Пpoвoдитьcя iнcтpyктaж. Hiякиx cклaдниx дiй вaм нe пoтpiбнo викoнyвaти. Oдягaєтьcя ocнoвнa тa cтpaxyючa пiдвicнi cиcтeми. Kpiпитьcя ocнoвний тa cтpaxyючий шнypи. Пepeбиpaєтecь чepeз пepилa. Чeкaeтe гoтoвнocтi. Пicля кoмaнди мoжeтe cтpибaти. Пicля зyпинки "мaятникa" вac oпycкaють нa зeмлю (!), a нe y вoдy. Знiмaєтe пiдвicнi cиcтeми i пiднiмaєтecя нaзaд нa мicт, aбo cпoглядaєтe тa cлyxaєтe лeмeнт вaшиx тoвapишiв, якi лeтять звepxy. Чac вiд мoмeнтy пoчaткy oдягaння cиcтeм тa мoмeнтy, кoли ви знiмaєтe cиcтeми, cтaнoвить в бiльшocтi 8-10 xв. Цe якщo нe бyдe зaтpимoк пepeд caмим cтpибкoм (xтocь xpecтитьcя, мoлитьcя, мaтюкaєтьcя, тpycитьcя... чoгo вжe тiльки нe бyлo).

П: Пoгoднi yмoви пpoвeдeння cтpибкiв? A якщo бyдe дoщ?
B: B дoщ cтpибки нe бyдyть пpoвoдитиcя. Cпocтepiгaйтe зa пpoгнoзaми погоди у Кам'янець-Подільскому. Xoчa пpoгнoзaм тeпep ми нe віримо. Пoгoдa щe нi paзy нac нe пiдвoдилa.

П: Що куди писати і коли, і як?
B: B даній темі, будь-ласка, напишіть кількість бажаючих стрибнути і на яку дату, чи 3 жовтня (субота), чи 4 жовтня (неділя). Ближче до дати проведення стрибків буде складено графік по годинах стрибків. Обов'язкова умова при запису залишити контакт з вами. Контакти ви можете залишити у власному профілі. Якщо ви не хочете виставляти на загальний показ, то надішліть в приватну скриньку одному з організаторів - ANGELo, Andrey, ZIPPO. Чи буде це ICQ, чи номер вашого мобільного телефону - немає великого значення. Але попереджаємо відразу, що при виникненні будь-яких непорозумінь через те, що ми не змогли з вами зв'язатися, щоб узгодити будь-які питання,  відповідальність нести не будемо. Тому наполегливо рекомендую залишати номер мобільного телефону. Бо практика показала, що переписка через приватні повідомлення, ІСQ, і тому подібне не завжди допомагає і не завжди надійна.
Телефони: Zippo 80506687717 ; ANGELo 80673145434 ; Andrey 80979905141.

Ще деякі моменти....  
✔ На цю поїздку (у зв'язку зі зменшенням тривалості світлої пори доби) обмежується максимальна кількість стрибунів - максимум 25 за день.
✔ Пріоритет у виборі часу стрибків матимуть ті, хто раніше відписався в даній темі.
✔ І на останок НАГАДУЮ - в даній темі відписуємся при 100% впевненості, що ваше тіло опиниться на мості і стрибатиме. Людям, які відписались і не поїхали без поважних причин, дорога в наш клуб буде закрита. І це стосуватиметься усіх клубних заходів.

Отже пахналі! Crazy  Складаємо список: Write

03.10.09 (субота)
- Amerni (Київ)
- Daishi +1
- АлекSay
- enix + 3 + ... (Київ)
- Oksanka (Ів-Фр) + 2
- Olexiy (Тернопіль)
- Polyak + 1
- ReaveR
- Valentyna +4 (Київ)
- Jamajka +1
- Ростік (Одеса)
- monah

04.10.09 (неділя)
- Экстрим +1 (Чернівці)
- Bumer +7 (Тернопіль)
- Bohdan +1 + ...
- Wol@nder+ 1
- vov4uk_007 +1 (Червоноград)
- nick2108 +2
- _gilka +1 (Чернівці)
- Land (Тернопіль)

******************************* Розклад стрибків по годинах *******************************

03.10.09 (субота)
~ з 07:00 до 09:30 > Valentyna+4, Rostik
~ з 09:30 до 10:45 > Daishi+1, AlekSay
~ з 10:45 до 12:45 > Enix+3, Reaver
~ з 12:45 до 15:15 > Jamajka+1, Armeni, Polak+1, Monah
~ з 15:15 до 16:30 > Oksanka+2, Olexiy

04.10.09 (неділя)
~ з 07:00 до 09:00 > Wolander+1, Vov4uk_007+1, Land
~ з 09:00 до 12:40 > Bumer+8
~ з 12:40 до 14:40 > Экстрим+1, Nick+2
~ з 14:40 до 16:40 > _gilka+1, Sharki, Bohdan+1

UPD: Наш проект присвячений роупджампінгу → http://ropejumping.lviv.ua/

крайній раз внесено зміни: Andrey (05.10.09 11:27:39), редаговано 7 раз
ПовідомленняJamajka © 04.10.09 13:52:08    

ей-ей-ей, шо за наїзди Cool  я хочу написати цілу поему Goof  замутити спільне відео  Angel   народ,  Crazy  хто знімав відюхи 03.10.2009- стукайте до мене в аську 273624023  Goof  або ж тут гукайте  Clapping

спільними зусиллями шось придумаємо Drink

поему чекайте ближче до вечора Secret  ну і всі слова подяки  Allakh  Preved

Повідомленняmonah © 04.10.09 19:38:58    

Clapping кароче мало мені тих 3-х в суботу..буду ше збиратись колись,такий прикол шо просто...дякую народ було ну ваще...ну просто бомба...неожидав шо аж так кльово!
ПовідомленняPolyak © 04.10.09 19:48:39    

Накінецьто вдома!))
Роуп це просто бомба!!!!!!!!!!чекаю наступного разу!!!!!! обовязково поїду!!!
ПовідомленняHellraiser © 04.10.09 20:01:32    

Заздрю радісним випробувачам РОУПУ, так хотілось з Вами, але не получилось..... Але я зберусь, ще неодмінно зберусь.
ПовідомленняPolyak © 04.10.09 20:15:22    

vitalik-ataman написав(ла):
Jamajka та Poylak де ваші коментарі?,ви ж перший раз стрибали,невже не сподобалось?

Так ми тільки вернулись! Ми з Камянця ще в Хотин і Чернівці їздили, от тільки не давно додому добрались Smile
ПовідомленняJamajka © 04.10.09 21:28:00    

нумс, товарищі, пишу  Goof  
до речі, відступлю від теми, ми теж після роупу відвідали фортецю в Камянець-Подільському..не слабо вони організували День міста Yahoo  а потім ще в Хотин у фортецю..здається, Zippo, Angelo та Adrey, ви теж туди завітали Wink  чи то ми вашу машину з чиєюсь сплутали? Shocked  Surprised  ну кароче..я до діла..тобто до роупа Happy

ну шо я вам скажу, товарищі? Cool  було так нудно, ледве не заснула Secret   LOL  LOL  LOL  LOL  LOL  шутю, звичайно, тіки не бийте Vava   Drink
я не знаю, як я спромоглася на цей стрибок Angel  взагалі я людина не екстримальна..так собі, можу потіліпати ногами на лавочці, поспостерігати за людьми на вулиці Embarassed , ну а шоб отак от стрибати.. з мосту Vava  -то не про мене.. було до 03.10.2009  Jokingly

кароче, розказую для тих, кому цікаво, які у мене були перші враження Angel  все по порядку..як приїхали, як здибали, як із криками "бляха-муха" поїхали Pardon
приїхали ми до того мосту..
Secret  люди, а чо ніхто не згадував, шо міст так нєпрілічно хитається?  Goof  Goof  Goof  уже моторошно від його руху, вже не дивлячись на висоту Shocked
і ото тільки-но я зайшла на той міст..дивлюсь вниз, а там бабулька з корівкою йдуть..і ота корівка розміром зо мій палець..на руці Goof  Goof  Goof і шо ви думаєте? я не злякалась ще більше? Goof  дійшли ми до середини мосту, я все трималась бодрячком "а мені не страшно, а мені не страшно" Goof  в будь-якому випадку вже приїхала, чого відступати?)) думаю, гляну, як народ стрибає Jokingly  може ще передумаю Goof  підходжу до "точки", а там знайоме обличчя..Zippo  Goof  шось так смачно наминає.. я кажу "а я стрибати" Happy  на шо у відповідь "а ти хто?" Goof  "Ямайка" Goof  і тут мені полегшало Yahoo  Yahoo  Yahoo  мене не забули Yahoo  Yahoo  Yahoo  "О, які люди! ну шо, зараз доїмо і підеш стрибати" Goof  і тут я поняла.. всьо..кінець Crazy
бачу на мості ще людей.. хлопці тримаються бодрячком Goof  Уляна в шоці Fool до речі, їй привіт Good  в мене є фотки з її "неслучившимся" стрибком Crying or Very sad  Drink
ну, шоб довго не розтягувати теревені, подивилась на народ.. Монах геть серьозний хлопець  Goof  йому б пушку в руки та воювати, а не з моста стрибати Goof  шо на мості, шо за мостом, вираз обличчя один й той самий Goof  "железный man" Drink а двоє хлопців, як я розумію з нашого списку, це Polyak і +1???  Goof  Goof  Goof кароче, от вони мені вселили надію, шо все буде чікі-пукіSmile бо такі собі веселі хлопціSmile і вже стрибали Good тут підходить ANGELo зі словами" ти будеш перша..у нас так прийнято.дівчата стрибають перші" Goof а він, як я зрозуміла, чувак непоколєбімийSmile вихода 2..або з мосту першою..або з мосту першою Razz  дійшла і моя черга Yahoo короче, засовує мене ANGELo в обладунки тай приговорює "не рипайся, бо якась ти дуже шустра" Jokingly тут я і присіла Jokingly шо мені люди говорили?-я не помню Goof  серце так калатало, шо я й забула, як міст хитається LOL  LOL  LOL тут підрулює Zippo, чіпляє до мене "крюк" і проводить детальний інструктаж, який складався з однієї фрази "перелазиш і стрибаєш туди во" і дикого хохоту Goof  Goof  Goof  Goof ну, звичайно, цим не обійшлося)) потім я прослухала детальний інструктаж, і на питання "як зняти обладунки", почула "як трусєлі знімаєш. ти памятаєш?" LOL  які нафік трусєлі?Smile  тоді в мене вирвалось "нє,тіки шо забула" LOL  LOL  LOL  саме смішне це те,шо я вже на землі довго не могла зняти ті самі "обладунки"..стояла, ковирялась))поки з верху не почула "давай знімай разом зі штанами" Goof  Goof  Goof  Goof
ну от.. короче, все, інструктаж провели, до бою готова, перелажу через міст Shocked  серце калатає... "шукаю на горизонті турнік, шоб за нього вчепитися"..думаю "нє, стрибати, стрибати і ще раз стрибати"  Shocked ...і тут "3..2..1" і я лечу Goof  Goof  Goof  Goof  Goof  Goof  Goof  Goof  Goof  Goof  Goof  Goof  Goof  Goof з криком "ааааааааааааааааааааа.." Jokingly
блін, ці враження словами не можна описати, можна лише спробувати Yahoo воно ні на що не схоже Goof  просто ти летиш..тебе розриває..свідомість вимикає..і тут "ааааа,лечу в дерево, ноги вгору задирай!!!!!! Crazy хух...пролетіла Goof "..і мене хитає..як ту какашку у воронці.туда-сюда..туда-сюда Goof а радості повні штани Goof  Goof  Goof стільки емоцій, шо тебе розриває на запчастини..там рука..там нога..а там серце Goof  Goof  Goof якби ще назад на тому ж тросі піднімали, то було б круто LOL  LOL  LOL  LOL я собі уявляю вирази обличчя хлопців, коли вони б разів зо 10 підняли тіла нагору Goof
шось я забалакалась.. кароче, шо хочу сказати Angel  усім безмежна подяка! особливо ZIPPO, ANGELO, ANDREY  Allakh  Allakh  Allakh  Allakh  Allakh  Allakh  це було несамовито Dance  Dance  Dance  усім тим, хто стрибав у той час, що і я..люди, ви чудові Kilroy  Clown  а ще тій людині, яка мене "наставила на путь істінний, щоб я стрибнула" Rolling Eyes
і на останок "хочу ще! Goof хочу ще Goof хочу ще Goof

ПовідомленняLand © 04.10.09 22:30:02    

Сьогодні перший раз стрибав ) Спочатку страшно від висоти, але потом в польоті дякував хлопцям шо "наставили на путь істінний"  Very Happy
Обовязково побачимся через 2 тижні  Acute
Повідомленняmonah © 04.10.09 22:41:05    

Ямайка шо ти з мене зробила железного человека? Да я до тебе весь народ там веселив тримав духом...просто я в туалет дуже хотів боявся улибатись і кричати) а ти доречі молодчага пішла як ніж в воду!..респект БАБО)
Повідомленняmonah © 04.10.09 22:45:28    

Yahoo як взагалі з мене серйозного могли зробити.... Razz диви я ж геть не серйозний  Crazy
ПовідомленняReaveR © 04.10.09 22:50:25    

Всім привіт! Я теж був на мості, але стрибнути не получилось, вгадайте чому..? На мене альпіністські системи були замалі Sad Я був злий і розчарований! Попрошу організаторів стрибків зробити щось, для того, щоб я все таки стрибнув наступного разу, ато обідно ппц. Sad
До речі, я хоч не стрибав, зато наробив багато фоток тих хто був зранку. Де їх можна закинути?

ПовідомленняJamajka © 04.10.09 22:50:47    

шо за БАБО? Shocked  побійся Бога, хлопче  Lipsrsealed наговарюєш на рівному місці Goof  я помітила, що ти дуже в туалет хотів LOL  LOL  LOL  там де приземливсЯ, там і пісяв LOL  чо я це не сфоткала, не знаю LOL  LOL  LOL  можна було подумати, шо то з переляку LOL  LOL  LOL я ж бо не знала, шо ти веселунSmile то всьо "від нужди"Smileвона тебе прикрилаSmile

до речі, як останній раз зайшов?..задом? краще, ніж передом? Kilroy  Crazy

Повідомленняmonah © 04.10.09 23:37:16    

Точно є так...якби не туалет настрій був хоть з парасолькою стрибатиSmile Yahoo

Добавлено 04.10.09 23:37:40

А ти чого тількии один раз стрибала?...шось зажало?))

ПовідомленняJamajka © 04.10.09 23:46:27    

ай, шо там парасолькаSmile без страховки- ото діло Goof
зажало Laughing  Laughing  Laughing  тіки не буду розказувати шо, бо скажете, шо то галімі відмазки  Goof  я виправлюсь Invalid  Dance  в кого клянчити фото і відео? у Поляка?чи і в тебе є?

ПовідомленняAndrey © 05.10.09 0:05:25    

Такс...  ну от і ми вернулись Cool   А тему почало роздувати...  від ваших емоцій Very Happy
Дякую Jamajka за хороший опис, поржав на славу Very Happy  Good , давненько в нас так не писали Very Happy   Але пора "прєкращати" тоту болтовню....   форум то не чат Acute  Я розумію, що від емоцій вас пре, але то не означає, що це все має відображатись в даній темі, у вигляді n-ї кількості постів з двох-трьох фраз. Раз так уже пре - беріть приклад з Jamajk-ки Wink   Ну короче...
Дякую всім хто був, стрибав Crazy  і не стрибав, ви молодці Clapping  А тим хто мав бути і не явився - кирдик Twisted Evil  Mad
П.С.
Jamajka написав(ла):
потім ще в Хотин у фортецю..здається, Zippo, Angelo та Adrey, ви теж туди завітали
Саме так, завітали Smile Нарешті і нам випала така нагода Very Happy Причому не самі Angel  Традиція продовжується.... Drink  Embarassed
Повідомленняmonah © 05.10.09 0:12:39    

В мене є ... логин скайпа monah184 або зайди в контакті тут найди http://vkontakte.ru/id13657496
Сторінка 6 з 7
назад  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  далі

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU