Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Тир у Львові (вогнепальна зброя)

назад  1, 2
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Страйкбол / Пейнтбол / Хардбол / Лазертаг / Полювання / Тир / Духова трубка Сторінка 2 з 2
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняBlumchen © 26.11.10 14:42:40    

Progektor написав(ла):
Стріляв з "Калаша" одиночними без оптики

Це "Сайга МК"  імітує АКМу, різниця що немає пострілів чергою, і ще якимись там ттх калібру 7,62
В Армію, в армію!!!! От там крім пороху є ще що понюхатиSmile і не дуже приємне на запахSmile
ПовідомленняTanja1986 © 22.02.11 13:00:54    

Класний тир, відкрився зовсім недавно, молодці хлопці, що почали таку справу. Єдиний нормальний тир у Львові!!! Мала нагоду постріляти з різної зброї, найбільше вражень від стрільби з "Сайги МК03" (той же АК47, тільки нема пострілів чергою) і СВД. Стрільба знімає мені стрес і взагалі то моє хоббіSmile Дали сертифікат снайпера 1 го розрядуSmile Я тепер часто відвідую той тир і клієнтів нових їм підганяюSmile.  Good
Повідомленняkonovalets © 24.03.11 18:43:54    

А де знаходиться цей Тир??? хочу тоже піти постріляти! Bomb  Very Happy
ПовідомленняIgor © 24.03.11 20:23:10    

konovalets написав(ла):
А де знаходиться цей Тир??? хочу тоже піти постріляти!

вул. Промислова, 53, якщо це про одне і те саме місце.
Повідомленняmikleclub © 14.04.11 6:41:20    

Треба сходити постріляти з чого серйозного бо ПМ вже в печінці сидить.
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Страйкбол / Пейнтбол / Хардбол / Лазертаг / Полювання / Тир / Духова трубка Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 2 з 2
назад  1, 2

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU