Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

DEMOAUTO (виставка тюнінгу, автозвуку, аерографії)

Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Фестивалі / Акції / Турніри / Виставки Сторінка 1 з 1
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняVitalik-ataman © 15.09.09 20:59:09    DEMOAUTO (виставка тюнінгу, автозвуку, аерографії)

У Львові у палаці мистетств 19.09.09. та 20.09.09. проходитеме DEMOAUTO (виставка тюнінгу, автозвуку, аерографії та модернізованої техніки). Короче кажучи виставка цікавих машин. З музики буде як джазові виконавці (не памятаю групу)) так і новоспечена попса (група "Вушка"). Доречі неофіційний початок (тільки не питайте мене, що там буде) вже в пятницю(18.09.09.) о 18:00. (19.09.09. та 20.09.09. - початок десь о 10:00 та до 19:00) А тепер чого я це все пишу, вхід платний-коштує 30 грн. так вже сталось, що всіх бажаючих я можу забзпечити знижкою 5 грн. (мало, але приємно). Схема дій наступна: кому цікаво стукаєте в аську (435330099) і там домовляємся, я on-line зранку десь година 10:00-11:00, та вечором 19:30-00:00. Орієнтуйтесь на зустріч в центрі. Всі ті кто не їде на роуп- welcome. Тут фотки з попередніх фестивалів (у розділі галерея) http://demoauto.org/
ПовідомленняFistashka © 16.09.09 0:15:45    

Минулого року відвідувала. Сподіваюсь цього року аерографії буде більше представлено ніж минулого.
Чи то криза знову повпливає... Surprised

P.S.
vitalik-ataman написав(ла):
група "Вушка"
чули ми цей гурт... я думала що це гурт "Вушка" з українськими піснями в народному дусі, а це  ж "групоВушка" справжня  LOL  LOL  LOL попса-попсою
ПовідомленняVitalik-ataman © 16.09.09 0:21:31    

Fistashka написав(ла):
чули ми цей гурт...
Співчуваю Very Happy
Сторінка 1 з 1

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU