Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Незвичне...

1, 2  далі
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Про перший СВІЙ стрибок із парашутом Сторінка 1 з 2
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
Повідомленняsleepwall © 08.09.09 19:26:52    Незвичне...

... прелюдія ...
не люблю говорити про щось, якщо не знаю про це нічого...
так і з прижками...
одні кажуть - "кайф", другі зкоса споглядають на перших, вважаючи їх ідіотами...
з тим і вирішив на своїй шкірі перевірити... вартує "оце" таких грошей, ризиків, часу і т.д. чи таки ні???
легеньке соц.опитування... виявляється всі колєги і колєжанки бояться...
а в тих що не бояться, буквально раптово зявилась фінансова криза Smile

... І акт...
29.08.09р., 04-00 ранку... будильник... хвилин 20 переставляю з хвилини на хвилину... вставати важко... не хочеться...
але виглянувши у вікно, вдихнувши холодного повітря, побачивши чисте небо і зірочки де-не-де, вирішив що погода має бути файна... так що треба їхати...
маршрутка Дрогобич-Львів... ніц цікавого...
вокзал...
як і пише на сайті, беру квиточок до станції "Затока"... шукаю третій вагон, в якому збираються всі парашутисти Smile
звідки той третій??? з голови чи хвоста... йдемо і туда і туда... ні одної мордочки, яка хоча б трошки була подібна на майбутнього парашутиста...
але третій вагон, що з того боку, що з іншого, виявились не самими чистішими... тому приземлився десь в 5... і в дорогу...
в руці gps тому загубитись ніби не боюсь, але на всяк випадок ще в якогось дідуся перепитав за електричку... чи туда? де "Затока"? і т.д...
через дві чи три зупинки електричка почала нагадувати якийсь китайський базар... нереальний шум, гам, крики... йопересете... чи то я постарів, чи просто звик до тиші... але тут я точно пошкодував що не взяв навушники, щоб втекти від того всього Smile
навігатор показує, що підїжджаю, ще й дідок завбачливо попереджає Smile
на зупинці ще раз оглядаюсь чи нема парашутистів... "фіг вам" - индейское народное жилище...
пофіг...
переходжу колію, лапаю якихось грибарів... ті показують дорогу... вперед Smile
хм... ніде ніхто не пише що треба йти довго Smile аж поки не надоїсть... і аеродрому того так і не видно...
вранці роса... сандалі так як я, бажано таки не брати... вже на пів дороги мене супроводжували звуки хлюпання...
сандалі потім сушились ще два дні Smile
на летовище я прийшов перший... правда толку з того було небагато, просто прийшлось чекати поки прийдуть інші Smile
сподобався Омелянович... легко, спокійно, невимушено (вкотре) почав свій інструктаж...
не сильно переймався, якщо комусь щось не вдавалось Smile
тренуємся... трошки повипригували з літака, трошки повисіли на качельках, трошки поскакали з постамента, готували на д5, видьоргування, розчековка... хм... аби не забути...
примірялись, підігнались...  та й пішли їсти і гуляти, поки дотренується інша група...
нуууу... час прийшов Smile оділись... огляд...
і тут погода показує, що з нею теж треба рахуватись Smile
цілий день просто офігенно... і тут бах... гроза, трошки гримить, трошки блискає... вітер піднявся...
сидимо, чекаємо...
нарешті дочекались, що трошки стих дощ і вітер, виходимо надвір, перший захід піднімається і стрибає... літак приземляється за нами, ми забігаємо в літак, радісні... таки стрибнемо... і тут знову облом... нам не дають висоту...
розчаровані виходимо... і розїжджаємось по домах...
наступного дня, в неділю поїхати не вдалося, прекрасно розумів, що пригнемо (якщо таки пригнемо) не раніше обіду... ще один день втрачати не міг...
а більша половина групи таки поїхала в неділю і успішно пригнула...

... ІІ акт...
05.09.09р. інтернет обіцяє розпогодження... їду...
їхати домовились з одною дівчинкою Олею, яка минулого разу теж таки не пригнула... але їхали ми вже пізніше, на 8-42... так щоб попасти туди на десяту...
вийшли, обігнали групку майбутніх парашутистів Smile це якраз і були "Daishi і Co" Smile
прийшли...
виявилось, що цього дня людей не так багато, стрибати будем з д6, інструктаж буде вести Володимир Іванович.... а значить попередній інструктаж Омеляновича можна вважати недійсним Smile
Володимир Іванович виявився повною протилежністю Омеляновичу Smile
зразу построїв, "шаг вправо, влево - расстрел", тишина і т.д... Smile
трошки повистрибували з "літака", трошки покатались на качельках, почали стрибати з постамента...
ах йопересете...
тут закралась основна відмінність між тренуваннями двох інструкторів...
Володимир Іванович заставив брати гілочки... від яких особисто в мене ще до сьогодні є синці на колінах Smile і стрибати, стрибати, стрибати...
погодка все ще була поганою... часом навіть накрапав дощ... ми все ж тренувались, знаючи що таки стрибнемо Smile
знову, оділись... тут вже правда по іншому принципу Smile підганяли людей під парашути а не навпаки Smile
відпустили поїсти...
от і час прийшов...
а погода то ще не дуже добра... Володимир Іванович по смерекоміру сказав, що вітер не менше 10м/с... Smile
але крапанув легенький дощ, який збив/не збив вітер... і вирішили що нам можна пригати Smile
урааа...
сьогодні я вже в першому заході... замикаючий Smile

літак, гул... постійно посміхаюсь Smile класно... вперше в літаку... набираємо висоту... цікаво спостерігати за тим як ми перевалюємось на бік при повороті... земля і все що на ній все далі і далі...
і тут гудок Smile тяжко його з чимось зрівняти Smile
Іванович кидає пристрілку...
заходимо знову... перші 6 пішли... Smile
серце вже починає трошки тьохкати... ніби не страшно... але мозок вже розуміє що щось таки тут не то...
знову гудок Smile
і почалось...
перший, другий...
я перед люком... і тут ота секунда якимось чином в мене в голові розтянулась хвилини на 2-3...
на землі ми звикли... ми знаємо що якщо пригнемо, то через метр приземлимось, підемо далі і т.д... а тут стою і прекрасно розумію що там нема підлоги Smile
земля далеко... і я не приземлюся зразу... одним словом мозок в тут секунду мав класну задачку з якою ще ніколи перед тим не стикався...
і тут хлопок по спині... не памятаю точно сам чи таки підштовхнули Smile я вистрибую Smile
і тут починається НЕЗВИЧНЕ...
теорія то одне... а на практиці...
мене кидає в сторону, і хоч я чудово розумію що я не обертаюся, не кручуся... але оцей вітер, завихри... таке враження що я попав в інший вимір Smile
і тут - ХЛОПОК Smile
оооо... відкрився Smile зразу згадав, що треба було рахувати... аааа.... "после боя..."
одним словом треба дивитись чи цілий той купол...
і знову "фіг вам"... шапка така, що вверх з нею не дуже й подивишся...
зусилля... закидаю таки голову назад, просуваю поміж лямки Smile купол цілий... але закручений я десь на обертів 10 Smile
чекаю поки розкручусь Smile
лечу Smile
щось там пробую керувати щоб на взлітну не приземлятись... щось навіть трошки виходить Smile
трошки підвертає... вивертаю так щоб приземлятись походу руху...
і тут я розумію, що земля то метрів через 5... а я щось швидко лечу... ого... може бути кака...
ноги зціпив Smile
бемц Smile різкий ривок Smile
і знову чортова шапка... а я рахую травинки................
мозок включаєтсья Smile перевірка... ноги, руки цілі... ну і добре...
стропи... нижні стропи...
угу.... розігнався... знову "фіг вам"...
пів купола гаситься... а друга половина як тянула так і тяне Smile
але тут лапаю горбик, зупиняюсь... таки догашую купол...
оббіг... трошки поправив купол... порозплутував стропи...
парашут в руки і потьопав...
потім були фотосесії зі свідоцтвами Smile обмін враженнями, телефонами, аськами і в-контактами...
всі стали ніби знайомі по років пять Smile повна протилежність початку дня, коли всі стояли кучками по один-двоє...
помаленьку почали розїжджатись по домах... я напросився пятим в машину до Львова... благополучно ще встиг на електричку в Дрогобич і переповнений враженнями попав додому...

...далі буде Smile...
ПовідомленняZippo © 08.09.09 19:46:38    

sleepwall написав(ла):
всі стали ніби знайомі по років пять повна протилежність початку дня, коли всі стояли кучками по один-двоє...
Уяви собі коли люди зустричаються кожного тижня на протязі кількох років... Crazy  мабуть тому ми всі тут так  швиидко здружилися... Drink

sleepwall, дякі за відвертий опис. Деякі моменти улибнули.

ПовідомленняNadezda_95 © 08.09.09 20:20:35    

sleepwall написав(ла):
підганяли людей під парашути а не навпаки
Very Happy
sleepwall написав(ла):
а тут стою і прекрасно розумію що там нема підлоги  
Goof
sleepwall написав(ла):
і знову "фіг вам"... шапка така, що вверх з нею не дуже й подивишся...
аналогічно, я свій купол так і не побачила Sad
sleepwall написав(ла):
а я рахую травинки................
класно сказано!
Angel  Good
Вітаю з мрією! Дуже легко написав, не напряжно читати Crazy

ПовідомленняFistashka © 08.09.09 21:38:01    

Вітаю!!! Firsttimer  Firsttimer  Firsttimer  Firsttimer
sleepwall написав(ла):
...далі буде ...
хай і надалі будуть вдалі приземлення
ПовідомленняVictorT © 08.09.09 22:31:01    

sleepwall написав(ла):
але закручений я десь на обертів 10

Это тебе показалось Wink Very Happy

Повідомленняsleepwall © 08.09.09 22:37:06    

та ну...

і коли розкручувався то теж "показалось"???
ПовідомленняZippo © 08.09.09 22:46:57    

sleepwall написав(ла):
VictorT написав(ла):
Это тебе показалось
Вітя как всегда занудствує, але боюсь він правий. За 2 секунди (примусове розкриття ранця) нереально закрутитися так, навіть людти які попадали в плоский штопор не умудрялись аж так... Sleepwall трошка прибавив, але від того текст не постраждав, думаю порядка 4-5 обертів було, не більше Rolling Eyes
ПовідомленняVictorT © 08.09.09 23:01:06    

sleepwall написав(ла):
і коли розкручувався то теж "показалось"???

Поверь, показалось Wink Если не остановишься на первом прыжке (и втором, и третьем...), сам поймёшь Wink
З.Ы. Скачай видео "Закрутка" в нашем видеоразделе (кстати это Зиппина закрутка), попробуй посчитать обороты и сравни со свом "жгутом".

Повідомленняsleepwall © 08.09.09 23:30:58    

ну я так зрозумів... що зараз навіть після відео... що би я не говорив про закрутку Smile
мені не повірять Smile

ладно... забули... нехай прибавив...

чесно... не рахував ЖИЖ...
ПовідомленняZippo © 08.09.09 23:34:30    

sleepwall написав(ла):
ну я так зрозумів... що зараз навіть після відео... що би я не говорив про закрутку мені не повірять
після того як ми з з Вітькою вставили своїх 5 коп точно не повірять Pardon LOL  LOL  LOL

sleepwall ладно, уболтав - ВІРЮ Jokingly

Повідомленняsleepwall © 08.09.09 23:39:44    

ай...

відредаговано Smile
ПовідомленняDaishi © 09.09.09 10:30:51    

ZIPPO написав(ла):
sleepwall написав(ла):
VictorT написав(ла):
Это тебе показалось
Вітя как всегда занудствує, але боюсь він правий. За 2 секунди (примусове розкриття ранця) нереально закрутитися так, навіть людти які попадали в плоский штопор не умудрялись аж так... Sleepwall трошка прибавив, але від того текст не постраждав, думаю порядка 4-5 обертів було, не більше Rolling Eyes

Хм, подивився відео, особисто у мене "канат" був рази в 2 довший (десь сантиметрів 80).
це скільки обертів було?
ПовідомленняVictorT © 09.09.09 13:24:28    

Daishi написав(ла):
Хм, подивився відео, особисто у мене "канат" був рази в 2 довший (десь сантиметрів 80).

це скільки обертів було?

А ты на видео обороты постчитал? По моим прикидкам (ориентировался на землю при раскручивании), там полтора-два оборота. Я твою закрутку не видел, так что прикинь сам, сколько у тебя. Но думаю, всё-же значительно меньше, чем ты решил, оборота 3-4.

ПовідомленняDaishi © 09.09.09 13:44:14    

Порахував оберти на відео. Їх два. Значить у нас було 3-5. Ну соррі, помилився, але в страху очі великі  Firsttimer і їх здавалося насправді дуже багато  Crazy
ПовідомленняVictorT © 09.09.09 13:50:21    

Daishi написав(ла):
але в страху очі великі   і їх здавалося насправді дуже багато

ну дык я же из своего опыта говорю, тоже не раз закручивался Very Happy

Сторінка 1 з 2
1, 2  далі

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU