Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Сплав по Дністру 25-27.09.09

назад  1, 2, 3
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Яхтінг / Рафтінг / Катамаранінг / Каякінг / Байдарки / Сплави Сторінка 3 з 3
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняLeona © 24.09.09 22:23:58    

ANGELo  Shocked  Shocked  Shocked ............................... LOL  LOL  LOL
ААААААААААААААААААА, я просто в осаді  LOL
ЕнджелО! О, ЕнджелО! Ти..... ти Шекспір! ти Пушкін! ти Шевченко! Clapping  Crazy

ПовідомленняNadezda_95 © 24.09.09 23:02:47    

Справді, Україна має талант, а LVIV EXTREME CLUB має Сергійка Happy
Хотілось би відзначити тонку риму ось тут
ANGELo написав(ла):
А ще у нас є Фісташка.
    Класна дівка - питань нема.

Very Happy
P.S. А нічо так звучить "95-та" Cool

ANGELo написав(ла):
І здається мені песець...  
Бо як прийду на вокзал,-

В такому випадку буде шампанське Razz

ПовідомленняAndrey © 28.09.09 9:29:31    

Ну що ж шановні, як це не печально Crying or Very sad  признавати, але наше плавання по Дністру  завершилось, незважаючи на диверсантські пробоїни Vava  в двох плавзасобах, всі благополучно добрались до фінішу Yahoo   Отож хочеться подякувати усім за прекрасну компанію, все було вері ґуд Clapping  Good  ...і весело Very Happy  А особливо хочеться подякувати Адміралу Sailboat Любчику за прекрасну організацію (особливо за шашлик Crazy  Drink ), Валєрі за організацію наших тєл, Сємьонову за гречку і всім хто був до цього причепний - за смачну уху Clapping
Lviv eXtreme Club - the BEST!!!  Happy

ПовідомленняVictor SV © 28.09.09 13:50:29    

Ну і я вставлю своїх 5 копійок,
Насам перед велике спасибі організаторам нашого сплаву
всім решті за чудову компанію та гарний настрій
Все пройшло на всі 200% чудово, відпочили, подихали свіжим повітрям, поспілкувались. Був радий бачити всіх старих та нових друзів, звичайно ж  чекаємо наступного сплаву.
Все було просто  атас  Yahoo  Yahoo  Yahoo  Good  Good
ПовідомленняGandzya © 28.09.09 16:56:51    

та... все було суперово!!!  Good гарно відпочили.
дуже дякую нашим організаторам і звичайно всім за кльову копанію!  Goof
ПовідомленняNao © 28.09.09 21:46:48    

Дякую всім за сплав було чудово Smile
ПовідомленняLeona © 28.09.09 22:00:37    

Не можу повірити, що це вже ото як рік минув від попереднього сплаву... Час просто летить стрілою. Добре, що завдяки таким поїздкам як ця, є що пригадати і поділитись пережитим з друзями  Smile
Все було чудово, тобто так як і положено у Lviv eXtreme club-і  Yahoo Мабуть найбільше порадувала погода, яка побалувала нас приємним сонцем, теплою водою і відносно не холодними ночами.
Шашлик, уха і гречка... ммм  Goof  Було надзвичайно смачно. Спасибі за таке свято для шлунка  Clapping
І ще дещо, що згадалось: катамаран "Журба" вражав своїми веселощами Jokingly ; все ж таки класно слони маскуються в помідорах (або слона незафортепіаниш); рюкзаки як люди чи люди як рюкзаки Crazy ; "Сіла птаха, білокрила на тополю...."  Very Happy
Дякую всім за неймовірно класну і веселу компанію, ви кращі!  Clapping  Yahoo  Drink  Good

ПовідомленняVictor SV © 29.09.09 16:30:41    

сто відсотково "Сіла птаха білокрила на тополю" то є хіт сезону
LOL  LOL
Згадую лиця з катамарана "журба" це виглядало збоку як глибокий депресняк

але наш катамаран то взагалі цирк на воді, а загадка про зломані ноги слона то жесть  Very Happy  Very Happy
ПовідомленняNadezda_95 © 29.09.09 20:31:17    

Leona написав(ла):
катамаран "Журба" вражав своїми веселощами
то просто ми журились з великої втрати Батьком креативного кептурика,Prevedзапальнички і суперножичка Twisted Evil
Leona
А тепер розкажи яким чином твоя карма відобразилась на Zippo Very Happy

ПовідомленняFistashka © 30.09.09 23:08:41    

ANGELo срочно треба організовувати літ.гуртОК при Lviv eXtreme club
з різними перформансами і літературними читаннями Smile я без жартів

Сплав запам'ятався мені тим, що впереше на Дністрі треба було так гребти. Зазвичай такий матрас, а тут МІСЦЯМИ було не до матрасів, особливо на фінішному відрізку мершруту  LOL

А ще мене вразили ті "кашкетники", про яких відомо лише, що це т.з. назва людей, що проживають у 3-ох селах на берегах Дністра. Що живуть без світла і газу, вірять у щось своє та носять всі , від малого до великого, кашкети, за що їх так і називають. А ще чоловіки займаються обробкою каміння, а жінки народжують навіть по 10 дітей і займаються сільським господарством. Не вживають алкогось і дуже горді Beee
Та навіть ця невелика інформація мене заінтригувала. Тільки подумати, що поруч живуть люди, які  дивляться і сприймають світ зовсім по іншому. І це в іншій країні чи континенті, а тут...ПОРУЧ!

Дякую всім за сплав!
ПовідомленняZippo © 01.10.09 12:27:37    сплав по реке

Нарешті я зібрав всі фотографії та відео і закинув їх у галерею. Що можна сказати про сам сплав... Як на мене це мабуть був кращий сплав за 3 роки. Погода нас як завжди не підвела, навіть можна було засмагати. Одна серйозна відмінність з минулими роками полягала в тому що річка хоч і була мілка, але вода в ній була тепла, що і довели наші браві купальщики. Окремо слід відмітити так це наше харчування, та кількість учасників. Кухня була ну просто казка. Перший день закінчився шикарним шашличком (таку батарею шампурів (25 штук) я ще не бачив). На другий день забадяжили смачнющу уху з судака, окуня та одного сомика якого ми нечайно стиряли з одної браконьерської пастки, ги-ги, а на друге в нас був цілий казан гречки з кількома банками тушонки, ням-ням...
Щоб тут багато не писати, я краще почну відеозвіт монтувати...

P.S. Маршрут був як і минулі роки: Нижнів → Вістря → Кутище → Горигляди → Коропець → Стінка → Космирин → Долина → Сновидів → Возилів → Петрів → Монастирок → Лука → Раковець → Уніж → Копачинці → Миколаївка → Хмелева → Литячі → Устечко.
Кому цікаво можете скачати топографічну карту (3543x2362 11.8 мб) нашої ділянки сплаву по Дністру.

ПовідомленняVictorT © 01.10.09 12:47:44    

ZIPPO написав(ла):
але вода в ній була тепла, що і довели наші браві купальщики.

Вообще-то, вода купальщикам не показалась тёплой Very Happy Но в прошлом году таки была холоднее.

ПовідомленняG@vchiK © 01.10.09 22:44:33    

Доречі по карті ми "прогребли" 109км, враховуючи наш темп і прикладені зусилля - це зовсім немало і непогано  Good
Сторінка 3 з 3
назад  1, 2, 3

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU