Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Сплав по Дністру 25-27.09.09

1, 2, 3  далі
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Яхтінг / Рафтінг / Катамаранінг / Каякінг / Байдарки / Сплави Сторінка 1 з 3
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняZippo © 08.09.09 12:38:05    Сплав по Дністру 25-27.09.09

Всім привіт. Мене дуже тішить той факт, що у колись кволого і мало відомого Lviv eXtreme club вистарчало сил на започаткування якихось традицій, без яких ми зараз не уявляєм свій активний відпочинок на протязі всього року. Отож, традиційно восени на (3 дні) з 25 по 27 вересня ми вирушаєм на сплав по Дністру, з села Нижнів до села Устечка. Взнати як це було колись можна прочитавши минулорічну тему, переглянувши фото та відео.

Детальний маршрут: Нижнів → Вістря → Кутище → Горигляди → Коропець → Стінка → Космирин → Долина → Сновидів → Возилів → Петрів → Монастирок → Лука → Раковець → Уніж → Копачинці → Миколаївка → Хмелева → Литячі → Устечко.
Кому цікаво можете скачати топографічну карту (3543x2362 11.8 мб) нашої ділянки сплаву по Дністру.

В п'ятницю вночі о 02:45 ми сідаєм в поїзд і їдем до Тернополя. (білет ~ коштуватиме 36 грн повний і 18 грн студентський). В 05:00 ранку на нас буде чекати бус. Оперативно в нього пакуємся і їдем до с. Нижнів де нас вже будуть чекати 8-меро тернопільських друзяків на чолі з адміралом Любомиром. Сідаєм на наші яхти і три дні попливем як г... до с. Устечка звідки львівську делегацію забере у Тернопіль бус. Далі садаєм в Тернополі на поїзд і валим додому.

Що до ціни, то вона - 280 грн., порівняно з минулим роком трішки виросла за рахунок подорожання спорядження, доляра, бензину і т.д., але все одно ціна дуже халявна, порівнюючи з іншими. В ціну вже пораховано: пальники, газ, баняки, пила, аптечка та інша опшякова дрібідєнь...

В зв'язку з тим, що наша братія з кожним роком все росте і росте, вирішили брати 3 катамарани по 8 місць, з яких 8 заброньовані тернопільським філіалом Lviv eXtreme club-у, відповідно на львівську братію залишилось 16 місць!

Щоб не вийшо куйні і я потім не платив свої гроші, цього разу я буду збирати завдаток в сумі 100 грн., а то практика показує, що у нас досі водяться несерйозні люди, тому ми їх бистренько відсієм, щоб не каламутили нам тут воду!

Складаєм список Write
  • Lyubko + 7 (Тернопіль)
  • Zippo
  • Hoks (Київ)
  • 7eMEN-off
  • NAO
  • underground2
  • Fistashka
  • Andrey
  • Рейдер
  • ascetic13
  • Leona
  • ANGELo
  • Victor SV
  • Тарас "Слоненятко"
  • Nadezda_95
  • Skiracer
  • G@vchiK
Але я б не став отчаюватись, тому що, у когось песик здохне, горобець помре, або в когось є зайві 100 грн завдатку, тому пропоную кільком людям бути запасними. Подумайте над цим...

крайній раз внесено зміни: Zippo (18.12.09 9:02:21), редаговано 18 раз
ПовідомленняHoks © 08.09.09 12:57:53    

Ну просто несамовито рада, що ми знову їдемо! Я буду Smile
Повідомлення7eMEN-off © 08.09.09 15:14:54    

Тисяча чертей!!!
Крейсер мені в бухту, якщо я пропущу таку подію.
Записуйте і мене теж. А інструктори будуть, бо троха страшно...Smile

Так ведь это ж, пойми, - потом!
ПовідомленняTerry © 08.09.09 16:33:08    

1. Кіко з собою ще брати коштів?
2. Наскільки високий шанс втопитися (я не вмію плавати в прісній воді Embarassed )?
3. З погодою порішали вже?

ПовідомленняZippo © 08.09.09 16:42:39    

Terry написав(ла):
Кіко з собою ще брати коштів?
Тільки на дорогу до Тернополя (~ коштуватиме 36 грн повний і 18 грн студентський, ціни в одну сторону) і все. Окремим пунктом буде видатки на хавку, але тут можна зекономити і набрати важкої домашньої їжі, бо її вам не доведеться нести, все буде лежати на катамарані.

Terry написав(ла):
Наскільки високий шанс втопитися (я не вмію плавати в прісній воді)
Хто невпевнений у собі отримають желети!

Terry написав(ла):
З погодою порішали вже?
Коли ми сплавляємось з адміралом Любчиком, погода до нас балує!
Повідомлення7eMEN-off © 08.09.09 17:13:20    

Terry написав(ла):
2. Наскільки високий шанс втопитися (я не вмію плавати в прісній воді  )?

Шанс мінімальний! В крайньому випадку загинеш тяжкою смертю внаслідок наковтання великої кількості ПРІСНОЇ води. Але як дуже боїшся смерті чи болю ми можемо в той момент як ти блюхнешся в воду - сильно лупнути тебе веслом, що на сплавах відіграє роль звичайної походної лопати. А всі відомо маленька походна лопатка лікує від усіх хворей і неприємностей, що можуть виникати в подорожах.

ZIPPO написав(ла):
Окремим пунктом буде видатки на хавку

перевірено практикою:
якшо є можливість гріти воду - то 4 пачки "Мівіни" на день цілком достатньо.
Якщо ж ні то доведеться їсти "Мівіну" сухою іі її потрібно більше наприклад пачок 6 на день, або можна взяти 2-3 снікерса.

Так ведь это ж, пойми, - потом!
ПовідомленняNao © 08.09.09 17:21:07    

Я з вами ! Cool
ПовідомленняUnesko © 08.09.09 20:21:26    

Додайте і мене до списку, буду точно!!!
ПовідомленняFistashka © 08.09.09 21:56:41    

добре, коли є файні традиції!!!! Clapping
Звичайно я з вами!!! Sailboat  Preved
ПовідомленняSunSmiLe © 08.09.09 22:07:54    

А яка приблизно відстань в кілометрах з села Нижнів до села Устечка?

Terry написав(ла):
2. Наскільки високий шанс втопитися (я не вмію плавати в прісній воді)?

Дністер зара дуже мілкий. По фарватеру в деяких місцях можна спокійно пройтися й води по шию козаку метр сімдесят зросту.
Але ми йшли від Заліщиків до Хотину. Зробили маршрут за 3,5 дні. Правда йшли на засобі "пан сам склепал" Smile
Якщо цікаво ми тут відео невеличке змонтували.

ПовідомленняFistashka © 08.09.09 22:47:09    

SunSmiLe написав(ла):
Якщо цікаво ми тут відео невеличке змонтували.

цікаво було глянути на ваші плоти на камерах.
Народ може і ми собі такі змонтуємо? Будемо в Ясниськах чи де інде  Yahoo ковбаситись?!
ПовідомленняSunSmiLe © 08.09.09 22:53:34    

Пліт був один й чемно протримався всю подорож Smile придумали й забацали його самі. Уся надія була не течію Дністра й веслами планувалось тільки керувати...а зась. Один з висновків подорожі -- Дністер в тих місцях то просто велике озеро. Єдина незручність -- сидіти не надто комфортно, тре було спинки продумати Smile
ПовідомленняAndrey © 09.09.09 9:08:40    

Я з вами Sailboat    Crazy
Повідомленняimgoodman © 09.09.09 10:31:30    

До кого можна подзвонити? Скільки місць залишилось на даний момент?
Хотів би домовитись вживу. Я і 2 моїх друзяки прийшли б точно. Киньте будь-ласка № телефону.
imgoodman[@]ukr.net
ПовідомленняZippo © 09.09.09 11:23:47    

imgoodman написав(ла):
До кого можна подзвонити?
imgoodman написав(ла):
Киньте будь-ласка № телефону.
Imgoodman, так як ви в нас "новінький" таке питання на перший раз прощається. Acute  Раз перше повідомлення в темі написане мною, то логічно що мабуть я і організовую. На майбутнє раджу такого роду питання не писати, а дивитися зразу в профіль людини, яка написала про ту чи іншу поїздку чи міроприємство. Мене не вистарчить всім кидати свої телефони і т.д., тим більше ви з нами хоочите їхати а не ми з вами, ги.

imgoodman написав(ла):
Скільки місць залишилось на даний момент?
Знов ж таки, в самому першому повідомленні в низу списку написано - Залишилось 9 місць!

imgoodman написав(ла):
Хотів би домовитись вживу. Я і 2 моїх друзяки прийшли б точно
Спочатку ви пишите тут у темі, що будете, а далі ми вже ближче до дати з вами зв'яжемся, щоб познайомитися заодно взяти завдаток.

Для Imgoodman та всіх решти "новіньких" при написанні "заявки" старайтесь вказувати наявне у вас спорядження типу палатки, спальника, керімата і т.д., щоб я міг орієнтуватися скільки кого куди запнути на ночівлю.

Сторінка 1 з 3
1, 2, 3  далі

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU