Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Перший раз у небо :)

Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Про перший СВІЙ стрибок із парашутом Сторінка 1 з 1
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняDaishi © 06.09.09 15:18:13    Перший раз у небо :)

Хе-хе, ось і я нарешті добрався до парашута Smile
Років 4 уже збирався, але то відрядження, то п"янки, то просто не було з ким, а емоції першого разу хотілося відчувати не самому.
Ну в кінці кінців вирішили стрибати 5 вересня. Як завжди буває у таких випадках, з порядку 20 бажаючих, що билися пяткою в груди "да 100% пригаєм", коли дійшло до діла більшість дали задню, бо "ссыкотно че то" Very Happy
Ну але задню давати ми з Алексом уже не збираємося.
П"ятниццо, вечір, всі співробітники класично алкоголізуються  Drink , я ж обмежуюся одним пивом (правило 36 годин знав, але ну дуже хотілося Crazy ), ну і ранній похід додому щоб таки подумати, що ж вдягнути на завтрішній стрибок.
Ніч з рваним сном і боязню проспати  Smile , збори нашвидкоруч, в останній момент згадується що ще і паспорт вартувало би взяти, ну і 8 година (по моєму годиннику  Very Happy ) зустрічаюся з співробітником, дивуюся чому ж він так рано прийшов, ну тоді ж і виясняється, що мій годинник відстає на 20 хвилин  Goof
Купівля квитків і посадка в 3-й вагон Smile у якому сидись купа народу, яка ну зовсім не викликає враження подібних до   бажаючих стибнути з парашутом. Крім однієї пари, яка також з зацікавленням поглядує на нас Smile Після відправлення і кількох станцій ми розуміємо абсолютно не знаємо скільки нам їхати, а що там говорять з динаміків фіг його зрозумієш. Потім в якийсь момент таки вловив слово цунів Smile Значить нам ще дві станції Smile Контролерша підтверджує наші підозри про Затоку (кумендним діалогом "Станція "Затока" через" одну? " - "Зачекайте, зараз подивлюся... Так... Ні... Так..." - і під наш дружній регіт таки каже: "Все-таки так" Smile.
Перед Затокою в тамбурі, наші підозри на рахунок пари розвіюються... Вони таки не студенти, які на вихідні вертаються зі Львова додому, а такі самі як і ми першоразники, але з Чернівців (Таня, Рома, фізкульт привіт  Acute )
Прохід через поле до летовища, запис на стрибки, медогляд і початок тренувань. А тут вже стало весело  Very Happy  
Теорія і дружне підгігікування один з одного, під гнівні крики Володимира Івановича Smile
Тренування по відділенню з літака. перший правильно не виходить ні в кого, хтось забуде рахувати, хтось неправильно тримає ноги чи голову, ну але після 4-5 кіл, здається почало виходити, потім бовтання у мокрій після дощу підвісній системі і жахливо незручне підсовування свого заду в положення сидячи  Smile  Стрибання з палочками з метрової тумби до тих пір поки не навчилися правильно приземлятися, підбір парашутів кожному, ну і здається всі уже готові. Але погода вносить свої корективи. Дощ і поривчатий вітер явно не спияють стрибкам. Але все ще надіємося на прогнозовану синоптиками (тими які помиляються один раз але кожен день) вечірню хорошу погоду.
Таки дочекалися... Погода стала просто фантастичною, хмарки і  сонце, і 5-и метровий вітер з яким тожна вже стрибати... звучить команда всім одягатися... коли усі зібралися, всіх поставили по колу і почали розказувати про дії з запасним парашутом. І ось тут уже доходить, що це все не сміхуйочки, і незважаючи на всі завірення інструкторів, що парашут гарантово відкриється, у небі може статися всяке... Далі вихід, показове гігікання перед камерою  Crazy , фотографування в повному обмундирування. і ось він АН-2. Зліт, Оператор Віталік травить якісь басні чим значно піднімає більшості настрій. Більшості, бо на кількох людей страшно дивитися  LOL Моргання зеленої лампочки... і ось двері відкриваються...
Перший пішов, я другий, готуюся стрибати, але замість обіцяної Володимиром Івановичем команди "Пішов", отримую від нього поштовх в плечі і вилітаю з літака Wink
Дресування проходить не даром, автоматично групуюся, ну а далі думки:
Бля, що за беспредел, я ж мав сам відділятися... (чую шурхіт витягування парашута)... БЛЯТЬ, РАХУВАТИ ж треба було... один... два... три... ( LOL  Crazy як мозок спрацював так і рахував  Very Happy  хоча субєктивно десь 3 секунди прошто бо рахував повільно) ну... "купол", піднімаю голову, бачу повний наповнений купол, певне полегшення, починаю шукати червоні керуючі шнурки, і тут доходить, що їх немає... зате є закручені на порядку 15 обертів стропи... БЛЯ, невже закрутка (як то кажуть, нефіг забагато читати перед першим стрибком)... погляд на запаску, але потім мозок таки опановує ситуацію, що не все так страшно, купол у будь якому розкрився, будем думати що робити з керуючими стропами, поки не залетів у ліс. Починаю пробувати вертітися проти напрямку, вдається Smile, за 2 оберти до повної розкрутри, починаю пробувати вертітися в іншу сторону, щоб не почало закручуватися в іншу сторону, але мої острахи на цю тему були зайві, як тільки стропи повністю звільнилися, ще один легкий ривок, і ось парашут уже повністю розкритий... Firsttimer далі хвилина огляду місцевості з висоти пташиного польоту, і ні з чим не порівняного задоволення, бачу приближення землі, готуюся до приземлення, чую як хтось кричить в "матюгальник": "ноги, ноги" і не врубуюся чого він кричить, я ж ноги вродь нормально тримаю, потім зновуж таки доходить що я ж не сам приземляюся Smile... і ось він момент... тю... удар слабший ніж з тумби, але на ногах не встоюю, падіння на пузо... і поїхали за куполом Ski (трава ж мокра, швидкість вітру 5 м/с)... проїхав пару метрів, тягнучи за нижні стропи, здається вдалося погасити його, але... порив вітру... і знову поїхали Smile добре, що строп не відпускав. Ще за метр поїздки і вдається таки остаточно погасити купол, встаю біжу в сторону і махаю двома рукама, хоча здається це нікому не було цікаво Smile Далі збір парашута, з зацікавленням дивлюся на гонки на парашутах по полю  LOL ну пора би їти відносити парашут. В траві по коліна йти незручно, йду до меншої трави, крізь шлемафон знову чую матюгальник, але не класичне "ноги, ноги", а щось інше, прислуховуюсь, "уйди зі злітної смуги", гм, це кому? Оглядаюсь по сторонам і бачу як наш Ан-2 йде на посадку за наступною групою... прямо на мене... твою ж мать... ноги в руки і бігом з ВПП Smile
Чалапаю в сторону клубу, зустрічаю Олега Омельяновича, дивлюся разом з ним другу серію перегонів і чекаю решту...
Ну а наступну картину думаю впізнають всі хто стрибав Smile всі з величезними емоціями обговорюють свої враження, фоткаються, гігікають, отримують посвідчення парашутиста Smile обмінюються телефонами для збору фоток Smile ну а потім вже хто куди Smile Але це вже зовсім інша історія...
ПовідомленняLeona © 06.09.09 16:00:32    

Daishi написав(ла):
ну і ранній похід додому щоб таки подумати, що ж вдягнути на завтрішній стрибок
невже встиг придумати що одягнути??? Shocked
Прийми щиросердні вітання із першим  Drink

ПовідомленняVitalik-ataman © 06.09.09 17:17:35    

Закрутка на першому разі,це вже мабуть дійсно страшно.З бойовим хрещенням!
ПовідомленняNadezda_95 © 06.09.09 18:58:03    

Smile Вітаю з першим стрибком + бонусом "лоскотання нервів" чи то пак "жиби не було все так просто" Goof "
ПовідомленняVushenka © 07.09.09 8:37:09    

Leona написав(ла):
здається це нікому не було цікаво

LOL

Молодець,вітаю)

ПовідомленняDaishi © 07.09.09 8:52:27    

Всім спасибі за вітання  Drink

ЗІ. Я звичайно не дуже не впевнений, чи це дійсно була закрутка в тому сенсі, яким його бачать парашутисти, але в мене були саме такі думки =)
Повідомлення7eMEN-off © 07.09.09 10:04:32    

Daishi написав(ла):
бачу повний наповнений купол

Я, якшо чесно, то аж десь на третьому призі, почав на нього дивитись. До цього перше, що шо робив, це оглядав стропи і швиденько порався з запаскою з думкою "Та х...й з ним, аби не як Лох на двох куполах"

Так ведь это ж, пойми, - потом!
ПовідомленняExtremal © 07.09.09 10:30:33    

7eMEN-off написав(ла):
"Та х...й з ним, аби не як Лох на двох куполах"

LOL  то саме
Повідомленняsansei © 07.09.09 11:05:12    

7eMEN-off написав(ла):
"Та х...й з ним, аби не як Лох на двох куполах"

Аналогічно  LOL
ПовідомленняVictorT © 07.09.09 12:25:18    

7eMEN-off, extremal, sansei, а вот зря, на осмотр купола достаточно секунды.
ПовідомленняNeftis © 07.09.09 15:21:41    

Daishi написав(ла):
Теорія і дружне підгігікування один з одного, під гнівні крики Володимира Івановича
аяяй! от якраз на інструктажі треба було бути уважними! Secret

Daishi написав(ла):
Моргання зеленої лампочки...
та лампочка мені й досі сниться))

Daishi написав(ла):
і поїхали за куполом
і таке інколи буває, атракціон "водні лижі" називається
Вітаю з першим! Drink
ПовідомленняDaishi © 07.09.09 15:37:23    

Цитата:
аяяй! от якраз на інструктажі треба було бути уважними! Secret
А ось це уже розумієш трішки потім  Smile

Цитата:
І ось тут уже доходить, що це все не сміхуйочки
PS спасибі  Drink
ПовідомленняАлекSay © 09.09.09 14:25:13    

Що ж все дійсно було кльово як описав Арс! Хоч знаю що фотки не передають емоцій але це хоч щось...

(клікайте щоб побачити чуть більше)
Повідомленняsleepwall © 09.09.09 18:58:28    

ще й як передають Smile
ПовідомленняHellraiser © 04.10.09 19:52:20    

Цитата:
прислуховуюсь, "уйди зі злітної смуги", гм, це кому?
Да и у меня такая-же фигня была, самолетик как-то тихонько шел на посадку, пока я в полной эйфории с ранцем за плечами шел по ВПП...  Very Happy
Сторінка 1 з 1

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU