Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Мармароський хребет. "Жовтневі матраци"

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  далі
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Гірський туризм / Трекінг / Геокешінг / Коастерінг / Подорожі Сторінка 1 з 7
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
Повідомлення7eMEN-off © 03.09.09 12:41:56    Мармароський хребет. "Жовтневі матраци"

Привіт мої дорогі друзі! Є ідея відвідати в жовтні чудовий Мармароський хребтик.

Коротко про плани:
Дата: 9-11 або 16-18 жовтня.

Варіанти Маршруту:
1) с. Ділове → г. Піп-Іван Мармароський → г. Межипотоки → г. Стіг → г. Попіван → г. Смотрич → с. Дземброня → сплав по Черемошу на плотах або надувних човнах.
2) с. Ділове → г. Піп-Іван Мармароський → г. Межипотоки → г. Стіг → г. Попіван → г. Вухатий Камінь → с. Дземброня → с. Красник → смт. Ільці
3) с. Ділове → г. Піп-Іван Мармароський → г. Межипотоки → г. Стіг → г. Попіван → г. Говерла → г. Велика Козмєська → с. Лаземщина
4) с. Ділове → г. Піп-Іван Мармароський → г. Межипотоки → г. Стіг → г. Попіван → г. Говерла → вдсп. Прутянський → тур. база Заросляк
5) с. Ділове → г. Піп-Іван Мармароський → г. Межипотоки → г. Стіг → г. Попіван → г. Говерла → г. Петрос → с. Кваси

Може у Вас є варіанти зголошуйтесь!

Тривалість подорожі 3 дні. в Жовтні тривалість дня 10-11 годин. Світає - 06:30 Захід - 18:30  
Спорядження мінімальне.
Набирається група до 7-8 чоловік.

Зголошуйтесь, не хвилюйтесь, заявки приймаються до 12 вересня, бо треба подавати заявку на кордон за місяць.

Так ведь это ж, пойми, - потом!
ПовідомленняBigdan © 03.09.09 15:33:18    

А без заявки шо не можна  Confused
ПовідомленняFistashka © 03.09.09 15:37:16    

хочу з вами в МармаросиSmile
так що підписуюсь Yahoo
Восени гори шалено гарячих відтінків Good
Повідомлення7eMEN-off © 03.09.09 15:37:49    

Bigdan написав(ла):
А без заявки шо не можна

Можна звичайно, але є вірогідність отримати кулю в дупу, або бути заарештованим за незаконне пересічення кордону нашими або мадярськими прикордонниками - ось тоді і пісец походу.

Ось списочок:
1. 7еМЕН-офф
2. Nао (он же Толік)
3. Fistashka
4. Lyubko
5.....
6....
7.....

ПовідомленняLyubko © 03.09.09 16:02:49    

Приєднуюсь, хочу глянути на льодовик під Петросом Мармароським, який вже 9 років кажуть не тане.
ПовідомленняFistashka © 03.09.09 16:54:16    

Yahoo  Yahoo  Yahoo  Yahoo
Lyubko написав(ла):
Приєднуюсь, хочу глянути на льодовик під Петросом Мармароським
Повідомлення7eMEN-off © 03.09.09 16:59:04    

Lyubko написав(ла):
який вже 9 років кажуть не тане.

Цього літа на Чорногірському Петросі був. Оглядав льодовик - снігу звичайно немає але вологу точить як з крана.
Думаю знайти то чудо буде не тяжко!

Урааа!!! Схоже назбирається дійсно бойова команда!

ПовідомленняNao © 03.09.09 18:54:59    

Варіанти подорожі 1-й або 5-й Smile  
Спорядження до цього числа вже буде своє так що все гуд Smile

ПовідомленняQbl © 03.09.09 20:46:14    

Можна з вами?
ПовідомленняVitalik-ataman © 03.09.09 21:26:34    

Як щодо фінансової сторони питання?
ПовідомленняNao © 03.09.09 21:40:59    

Я так думаю можна вкластись в 200 гривень
ПовідомленняVitalik-ataman © 03.09.09 21:46:17    

Було б добре. 7eMEN-off, а ти що скажеш?
Віддаю перевагу варіантам 3; 4; 5 (ще ні разу не був на говерлі). Embarassed Але спорядження придется брати на прокат(палатка, рюкзак, спальник, коврик, що там ще...) Скількі разом виходить, з дорогою, харчуванням, прокатом, взагалі повністю разом?

ПовідомленняLyubko © 04.09.09 8:33:16    

Варіанти 3,4 та 5 за три дні не реальні, мінімум за чотири.
Повідомлення7eMEN-off © 04.09.09 9:00:18    

Qbl, окай, тільки ось одне, в мене є кілька правил:
1) Слідкувати попередньо вибраному маршруту.
2) Весело і радісно прогулюватись якби тяжко не було, а якщо буде тяжко то отримувати задоволення від цього.
3) Вірити у свої сили.

Qbl написав(ла):
Можна з вами?
Вишайно мона!

vitalik-ataman, який досвід гірських походів? Чи присутні шкідливі звички?

3 та 4 маршрут до снаги навіть трупам. 5 маршрут являється категорійним, тобто за один достатньо короткий день потрібно подолати майже 30 км, тобто весь Чорногірський хребет (Попіван-Петрос), що люди як правило ходять два дні.
У виборі маршрута я опиратимусь на думку Fistashka, Lyubko.

vitalik-ataman написав(ла):
Скількі разом виходит
Львів - Сан-Франківськ - 20 грн
Сан-Франківськ - Рахів - 30 грн (бусік на замовлення)
Рахів-Ділове - 10 грн
Прокат (Спальник -13 грн/доба, Каримат - 5 грн/доба) = 55 грн
Харчування - Меню "Бадрячком ПацанчеГИ Лайт" -  Мивина вермішель - 8 пачок, козинак - 2 пачки, Сіль - 20 гр, Цукор, чай, Кава - 45-50 грн.
Итого для тебе вийде в середньому по мінімуму - 220 грн, якщо є студак, то 200 грн.
Але перед тим як тебе долучити - мушу на тебе глянути. Тому приходь якось на схаднячок на пиво/квас там и поговоримо.

Lyubko написав(ла):
Варіанти 3,4 та 5 за три дні не реальні, мінімум за чотири.
Враховуючи к-сть люду, то підемо маршрутом номер 2, так би мовити щоб не напрягатись і був час подивитись навкруги.

А що на рахунок маршруту номер 5 - взагалі то реально. Мармароси - один день.  Попіван→Петрос - другий день. Петрос→Кваси - третій день. Спортсмени так ходили, рятувальники так ходять - значить реально, але підозрюю, що впиратись треба добряче.

ПовідомленняVitalik-ataman © 04.09.09 10:17:43    

Досвід є, маленький, але є (минулим літом провів 6 днів в Кримських горах). Зустрітись воно можна, але я ще не казав, що піду Smile в мене навчання і чесно-кажучи з $ напряг Sad Скорше це-здорова цікавість. В Криму 6 днів 1000 грн. обійшлось, разом з прокатом та провідником.
Сторінка 1 з 7
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  далі

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU