Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Стрибки з парашутом в Тернополі

назад  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  далі
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Дропзони України (та близького зарубіжжя) Сторінка 4 з 8
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняMisha T © 27.11.09 18:09:28    

Зараз щось глухо. На тернопільському сайті була така контактна інформація, дзвони: по всіх питаннях звертатись за тел. 24-31-16 в робочі дні з 09:00 - 16:00 год. питати Леоніда Володимировича
ПовідомленняLEO © 28.11.09 0:17:53    

а якщо я ф договорюсь про прижки, інструктори які будуть, бо я хочу зібрати свою команду, тай самому інтересно, але було би добре шоб був хтось з інструкторів
ПовідомленняVictorT © 28.11.09 0:47:07    

LEO, сам понял что сказал? Этот пост я удалю, как не несущий осмысленной информации, попробуй сформулировать свои мысли яснее.
ПовідомленняLEO © 28.11.09 0:55:28    

Cкажутоді так: в мене є хлопці, які хочуть пригати, потрібно лиш інструктаж, з Леонідом Володимировичем я буду говорити в понеділок, які ваші пропозиції?
ПовідомленняVictorT © 28.11.09 0:57:15    

Мдя. Попробуй ещё раз.
ПовідомленняLEO © 29.11.09 23:32:57    

Коли можна буде пригнути в тернополі?
ПовідомленняVictorT © 30.11.09 14:41:31    

Попробуй перечитать то, что написано выше.
Misha T написав(ла):
Зараз щось глухо. На тернопільському сайті була така контактна інформація, дзвони: по всіх питаннях звертатись за тел. 24-31-16 в робочі дні з 09:00 - 16:00 год. питати Леоніда Володимировича

ПовідомленняVictorT © 03.01.10 13:56:04    

Разрабатывается сайт "Скай – Груп" http://sky-group.org.ua/.
По непроверенным (мной) данным, ближайшие прыжки в Тернополе планируются 9-10 января.
Ну и как некоторые уже знают, деятельность "Скай – Груп" уже не ограничивается Тернополем, в том числе они организовывают и прыжки во Львове.

ПовідомленняAlexGL © 03.01.10 15:36:40    

я на сайті помітив відео з курса AFF, на DZ здійснюється підготовка по цій програмі ?

http://sky-group.org.ua/video/pochatkova_pidgotovka_parashutistiv_1.wmv
ПовідомленняGenyk © 03.01.10 15:45:37    

AlexGL написав(ла):
я на сайті помітив відео з курса AFF, на DZ здійснюється підготовка по цій програмі ?

http://sky-group.org.ua/video/pochatkova_pidgotovka_parashutistiv_1.wmv

З.І. там на відео "дуб", якщо не помиляюсьSmile

ПовідомленняAlexGL © 03.01.10 15:50:17    

genyk
ну то й що, вільне падіння немає нічого спільного з спуском під куполом
якщо погодні умови та розміри площадки приземлення дозволяють здійснювати стрибки з круглими парашутами то чому б і ні

ПовідомленняVictorT © 04.01.10 10:10:24    

По информации от Hapuga, который звонил Олегу Момоду, по 10-е число прыжков не будет как в Тернополе, так и во Львове.
ПовідомленняVictorT © 16.01.10 21:15:30    

Поздравляю нас с первыми прыжками в 2010-осм году! Drink Два подьёма, 1200 и 1500, на первом одиночные прыжки, на втором сходили на двоечку с Хапугой. Долго мостились на выходе, потому после приземления пришлось переходить оживлённую трассу к аэродрому Very Happy
ПовідомленняFistashka © 18.01.10 0:00:38    

VictorT написав(ла):
Поздравляю нас с первыми прыжками в 2010-осм году!
Good  Good  Good Навіть не сумнівалась в тому, хто перший сезон відкриє. Молодці!
ПовідомленняHapuga © 19.01.10 15:49:26    

Ну комусь можливо тільки трасу переходити, а комусь нехіло чесати  в снігу по коліна Jokingly
Сторінка 4 з 8
назад  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  далі

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU