Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

"Літаючі стержні" НЛО (відео)

1, 2, 3  далі
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Відео / Музика Сторінка 1 з 3
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняLyubko © 11.08.09 12:38:15    "Літаючі стержні" НЛО (відео)

Наше відео літаючих стержнів Shocked (5.6 мб)

Перший раз цей феномен був відмічений в Розуелле. Учений–уфолог в надії зняти НЛО зняв незрозумілий об'єкт, схожий на стрижень, що пролітає перед ним з неймовірною швидкістю. Тоді ще ніхто не знав про цей феномен. Незабаром люди стали помічати все частіше і частіше це дивне явище: при перегляді відеозаписів, знятих на відеокасети були виявлені, миттєво пролітаючі об'єкти. Багато хто думає, що це поганий запис або ж дефект камери або відеомагнітофона. Хтось серйозно вважає, що насправді це невідома форма життя. Це якісь живі істоти, яким дали назву - стрижні, що «літають». Вони літають на надзвуковій швидкості. Погодитеся, важко повірити, що ці істоти можуть розвивати швидкість до 10000 тис. км/ч, а довжина їх може бути від 5 сантиметрів до декількох метрів. У цих істот розмах крил складає приблизно 30 см. (Щось не дуже зрозуміло, як визначили, якого розміру ці стрижні і яку вони розвивають швидкість. Не з далекоміром же на них полювати ходили... В даному випадку мова може йти лише про кутову швидкість.) Колір їх золотисто-коричневий (на деяких фотографіях це прекрасно видно). Ймовірно, ці істоти володіють інтелектом: багато очевидців стверджують, що вони бачили як «стрижні» рухалися парами, крутили довкола одного місця або ж просто рухалися в одному напрямі, ніби у них є своя певна мета.

З часом зйомок ставало все більше і більше. Багато хто «ламає голови» намагаючись зрозуміти, що це насправді. Деякі передбачають, що це спеціально підстроєно телебаченням для того, щоб змусити людей, не відриваючись дивитися на екран свого телевізора. А деякі вірять в те, що це новий вигляд життя на Землі. Якщо це підстроєно телебаченням, то, як пояснити те, що ці стрижні», що «літають, були відмічені в Мэне, Нью-Йорку, Колорадо і більше сорока інших штатів, і цьому є наочний приклад. Найчіткіші зображення і найчіткіші і розбірливіші відеозаписи, будь-коли отримані за всю історію дослідження цього феномену, були отримані в «ласточкиной печері». Стрижні», що там «літають, творять неймовірне.

ПовідомленняZippo © 11.08.09 12:43:36    

We are not alone!

Змінено: Zippo (11.08.09 13:03:28)
ПовідомленняVictorT © 11.08.09 12:53:29    

Любчик, шо ж ты халаявишь, ловить надо было, для нашего музея Very Happy
Повідомленняnomeaning © 11.08.09 12:57:20    

зловили б, запрягли до візка і найшвидший у світі боліт, от тільки управління бажає кращого...
Very Happy
Повідомленняsansei © 11.08.09 13:22:06    

прикол :SmileSmile)
ПовідомленняANGELo © 11.08.09 13:28:12    

А казав,що не п'єш і не куриш. Very Happy А стосовно тих літаючих, то з кожним роком стає все цікавіше. Мене от мучить два питання. 1. Чи доживу я до того моменту коли відкриють,чи знайдуть, альтернативну форму життя? 2. Як уявляю, що, припустимо, нашу галактику хтось бачить в мікроскоп, як ми бачимо якісь бактерії, і для того Хто дивиться наша галактика є меншою в сотні тисяч разів від Нього самого, як бактерії для нас - мороз по шкірі бігає. Торба.  ЗІ: зелені чєловєчкі вже давно виявлені! Smile
ПовідомленняNeftis © 11.08.09 13:49:52    

уфф.. мені аж моторошно Shocked одна справа дивитись про те все байдужим поглядом по ТВ, а зовсім інша - зустріти таке чудо на відео, серед друзів...ми таки не самі в цій галактиці...(((
ПовідомленняVictorT © 11.08.09 13:55:43    

Комент к статье:
Цитата:
Al: Спасибо господа отлично повеселили! То что это насекомые, нет ни малейших сомнений. По ссылке на фотографиях присутствует не только "стержни" но и пасека, и можно предположить что это не просто насекомые, а конкретно пчелы. Так же на фотографиях, по той же ссылке, указанны выдержки съемки и чем короче выдержка тем короче эти "эфимарные твари" на 11, 12, 13, 14 снимках просто видно что это "мухообразные" летающие обьекты МухЛО!!!

Кстати из самой статьи:
Цитата:
Во время прыжка парашютиста «стержень» пролетает мимо него, одновременно делая круг мимо человека. При этом сохраняется его длина, ширина, форма и все другие пропорции. (Когда человек прыгает с ещё нераскрытым парашютом, его скорость может достичь 500 км/ч).

Чё ж они так мелко берут, написали б уж 1000 км/ч Very Happy

ПовідомленняLeona © 11.08.09 14:02:57    

Shocked  Shocked  Shocked  В мене просто шок! То зламало всі мої стереотипи, блін! Я не вірю в ту всю фігню, але відео доказує зворотнє! Страшно то як стало... бррр... і неприємно якось  Sad . Пригадую, коли ще в ті часи як дивилась ТВ, побачила передачу про ті "стержні", то сказала, що то все видумки і дивувалась з людей, хто міг в таке повірити: "Ну блін! Стержні! Ото понавидумували!  Fool ". А тут бац! От тобі і маєш... Shocked

ANGELo написав(ла):
Як уявляю, що, припустимо, нашу галактику хтось бачить в мікроскоп, як ми бачимо якісь бактерії, і для того Хто дивиться наша галактика є меншою в сотні тисяч разів від Нього самого, як бактерії для нас - мороз по шкірі бігає. Торба.
дай п"ять! Добре знати, що я не одна, хто таку гіпотезу розглядає  Crazy
ПовідомленняLeona © 11.08.09 14:08:52    

Neftis написав(ла):
ми таки не самі в цій галактиці...(((
а я от також припускаю, що люди ще не досконало знають Землю і всіх істот, які її оселяють... Тому це може бути зовсім не інопланенте, а земне створіння, яке ми ще не вивчили і не знати чи в скорому часі вивчим... Unknow
ПовідомленняANGELo © 11.08.09 14:23:29    

Кастор! Досить вже прикривати "таваріщєй". Може то з тобою якісь паралелі теж є, бо інколи в нас складається враження, що ти теж не з цієї планети, або з іншої невідомої цивілізації. Very Happy Ти б напевно щось хотів би зробити погане - тобі не вдається. Smile Кастор! Знімай маску - ми тебе розкусили! І давай правду кажи! Нас багато! І нас не подолати. ЗІ: стосовно швидкості руху того органа, то в принципі не важко розрахувати його швидкість руху.
ПовідомленняVictorT © 11.08.09 14:34:08    

ANGELo написав(ла):
стосовно швидкості руху того органа, то в принципі не важко розрахувати його швидкість руху.

О каком органе речь? Shocked

ПовідомленняANGELo © 11.08.09 14:39:14    

VictorT
Це тебе треба спитатись. Smile Досить прикидатися 'чайником'. ...орган-стержень, млинець.

ПовідомленняVictorT © 11.08.09 14:40:58    

VictorT написав(ла):
в принципі не важко розрахувати його швидкість руху

Lyubko написав(ла):
В даному випадку мова може йти лише про кутову швидкість

ПовідомленняFistashka © 11.08.09 16:50:53    

починаю вірити в існування цих істот.
Мене бентежить те, що на своєму записі зі своєї камери  в повільній зйомці я також знайшла щось подібне.......
Навіть впевнена що це те саме, просто та істота пролітає значно нище, але видно що це стержень!!!
Люди подивіться своє відео в сповільненій зйомці....можливо ще хтось це зафіксував!!!!

Я в шоці Shocked
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Відео / Музика Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 3
1, 2, 3  далі

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU