Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Граунд Ланчь "Косокопитні" (відео)

1, 2  далі
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Відео / Музика Сторінка 1 з 2
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняZippo © 09.08.09 14:32:15    Граунд Ланчь "Косокопитні" (відео)

Після вчорашього Ground Launch-у заваяв на одному диханні довочікуваний кліп. То як я його легко і швидко склепав свідчить про те, що він мені самому сподобався, бо коли я "х*#рю х*#рю а воно нейде суфльор йо*#ний" © кліп тоді виходить простенький.
Це відео в першу чергу присвячується нашому гуру першопроходцу VictorT та Neftis, яка наполегливо йшла до своєї мети незважаючи на труднощі та травми. Неф ти там той во во, поправляйся! Відео займає 28.8 мб

щоб скачати, клацаєм на картинку

ПовідомленняUnesko © 09.08.09 14:56:03    

Кліп вийшов класним, і бачу без травм там не обійшлося, але воно того вартує, молодці
ПовідомленняStellz888 © 09.08.09 15:13:41    

Молодець ZIPPO!!! талант, його не проп"єш Good  Good  Good
ПовідомленняMax © 09.08.09 15:22:45    

Все це нагадало те старе відео перших спроб людини піднятись у повітря Jokingly
Співчуваю травмованим Surprised фан потребує жертв... Pardon

ПовідомленняGenyk © 09.08.09 15:26:51    

Ах ти, Саня, Саня! Треба більше каші їсти тобі, а то вітром зносить! Бери приклад з Віті Very Happy  А про Нефтіс, то я вже взагалі мовчу...
ПовідомленняХанас © 09.08.09 21:59:41    

Супер. Good Заздрістю я дивлюсь це відео. Crazy А чому заздрісно бо сам дуже хочу попробувати. Mad Бо я дуже люблю щось таке екстремальне Vava Якщо ви знову захочете поїхати туди чи може на іншу горку, чи незмогли ви мене взяти разом з вами???
ПовідомленняNeftis © 09.08.09 23:07:32    

ZIPPO  дякую тобі за кліп, за таку оперативність.  Clapping  Clapping  Clapping Справді порадував як завжди майстерністю, талантом і музичним супроводом. Smile  З таким позитивчиком вже і не так боляче, ми ще політаем Vava  Goof
ПовідомленняLeona © 09.08.09 23:22:53    

Кліпець навіть дуже нічіво  Clapping  Рамштайн форева! Літаєте ви класно... Неф, ти молодчинка!  Good  Навіть подвійна молодчинка - крім того, що приборкала крило так ще й Вітю осідлала Very Happy Хе, хе! Ще б, такий жеребчик той Віктор_Т  Very Happy  Аж прокинувся азарт самій спробувати  Angel Спробувати ГЛ, а не на Віті покататись  LOL Хоча можна і на Віті... Razz  Ну менше з тим, молодці  Very Happy
ПовідомленняLucky © 10.08.09 11:32:13    

даааа!! рамштайн якрза канає під ті жестякові падіння!! Здається мені шо там найбільше наєбнувся Воробйов!
Валєрці 100 грам і пончик! Good

Альонка поправляйся! Здоров*я не казьонне!

ПовідомленняVictorT © 10.08.09 12:02:42    

genyk написав(ла):
Треба більше каші їсти тобі, а то вітром зносить!

Ветер не при чём, это классическая ошибка, проявляются "земные инстинкты", человек хочет подставить руку в сторону падения, в нашем деле от "земных инстинктов" надо избавляться.
Вообще, просмотрев видео, могу сказать, что во всех недочётах (плохие подушки, довороты на приземлении, падения после отрыва), виноваты только мы сами, стихию или случай винить не за что, на видео чётко видно, что из-за чего получилось.
З.Ы. А суть названия наверно мало кто поймёт из неприсутствовавших Very Happy
З.З.Ы. Множество отснятых полётов и людей не вошли в клип, но видимо всё дело в музыке.

Змінено: VictorT (10.08.09 12:24:14)
ПовідомленняIgorK © 10.08.09 12:13:57    

Аленка поскорее выздоравливай!!!

Иногда думаешь, что все так просто. Но, теперь я понял, что далеко непросто.
Успехов в дальнейшем и без травм
Как-нибудь надо попробовать это испытать на своей шкуре
ПовідомленняZippo © 10.08.09 12:36:37    

VictorT написав(ла):
З.З.Ы. Множество отснятых полётов и людей не вошли в клип, но видимо всё дело в музыке.
Видимо всё дело в КОРЯВИХ ручьонках новоиспечьонних операторов Wall
ПовідомленняFistashka © 10.08.09 14:22:12    

Музичка в тему ! особливо під завершення кліпу Smile
Neftis - молодчинка!!! В таких польотах трафунки трапляються....не без того
ПовідомленняVazon © 10.08.09 16:57:13    

найс. Відразу згадується моменти з деяких моїх падіннь. не на граундлонч, але всеж..
улибнув момент, як чуть парапланериста не збили) загалом класно. без рожевих окулярів. тобто відео показує, що тут не в шахмати бавляться, тут і покалічитися можна.

ПовідомленняHoks © 10.08.09 18:54:07    

Нравится, что в видео показан не разлюли-малинный ГЛ, где все у всех получается, а такой, какой он есть -- с падениями, неудачными стартами, и кривыми приземлениями.
К видео +1.
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Відео / Музика Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 2
1, 2  далі

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU