Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

"Сильна Україна 2009" - просимо підтримки!!!!

Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Фестивалі / Акції / Турніри / Виставки Сторінка 1 з 1
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняMelkiades © 09.08.09 9:30:42    "Сильна Україна 2009" - просимо підтримки!!!!

Доброго здоров"я всім ЕКСТРАординарним!

Трошки з історії творчих людей:

....Так от. Проходив конкурс навесні 2009 року "Сильна Україна 2009"!!! ... За 3 тижні до закінчення лише помітила флаєра в обізяннікє. ... І тут...-осяяння - ВСЕ БЕРЕМО УЧАСТЬ!!! Інка, я - хто ще треба. Головний персонаж - Україна (це і є Інка, автор сценарію та головний актор), моя відеозйомка та монтаж, а також багаточисленні втики, як саме треба зіграти. Фільм, точніше відеоролик - 20 хв. Зняли ми його за 3 дні. Вдень премося на природу, погода - те що треба - 8 градусів, звечора і до ранку - монтуємо. Все знімалося, як у класичних митців - на фотоапарат. Звукозапис проводили почергово - то у одного то у другого, бо сусіди від голосу скаженіють...Smile Відео побудоване на споконвічних українських символах... Як виявилося пізніше - дуже важке для сприйняття більшості.

Конкурс залежить від оцінок жюрі та оцінок глядачів, тому наполегливо прохаємо тут - П Р О Г О Л О С У В А Т И

Ми дуже спішили і встигли все зробити до першого строку - середини травня. Потім почались ігри "Голів"... ВПЕРШЕ побачили, що конкурс може продовжуватись, ні з того, ні з сього на невизначений термін... Sad  Могли щось виправити, переробити за цей термін... А робіт нових надійшло тьма... І вийшло так, що хтось міг знімати півроку... Короче прогнали організатори, як справжні Українці. Недавно пробудились вони від сну і закрили, Н А Р Е Ш Т І, конкурс. 24 вересня будуть результати. Продивляючись відео соратників, зрозуміли, що ми неформат. Ще й нічого зрозумілого немає для багатьох. Тому живемо за принципом - головне - це задоволення для себе і своєї музи,  г о л о в н е у ч а с т ь.....
А всім хто допомаже - респект та уважуха від молочних посвященних .Wink

ПовідомленняHoks © 10.08.09 10:31:29    

Концептуальне відео ви зняли, дівчата Smile Та ще й на основі сну!
Я думаю такого роду відео  не може подобатись, чи не подобатись. Воно несе певну думку, ідею, в результат перегляду -- це розуміння чи не розуміння ідеї, яку вкладали автори.
На мою думку, ідея цілком зрозуміла -- поневіряння дівчини України під гнітом різних країн, а потім і самостійної, поки вона не зрозуміла, що щастя є лиш на своїй землі,  своїй вірі, і своїй цінностях. Тому, респект і уважуха дівчатам, молодці!

Але: не можу не додати, що технічно такого роду концептуальне відео повинно бути зняте на мега рівні. Причина проста:  концептуальне відео не легко дивитись саме по собі (треба вмикати мозок), а коли воно зняте технічно не досконало -- то атвал башкі. В тому напрямку є над чим працювати Smile

Але загалом, відчуваю глибоку повагу до дівчат за цю роботу. Проголосувала Smile

Змінено: Hoks (10.08.09 10:39:49)
ПовідомленняZippo © 10.08.09 10:34:43    

З мене там той во во тоже один голос  Angel-devil
ПовідомленняНаталі © 10.08.09 11:11:13    

За ентузіазм звичайно тверда "5". Дуже важливо, що є небайдужі люди дло долі України.
А от про роботу: ....
Дівчата. а ви у правилах (вимогах до роботи) читали, що настрої мають бути позитивні та оптимістично настроєні??? Що має бути відображено чим саме ви гордитесь за Україну, чому саме в цій країні ви хочете жити?
Абсолютно не зрозумілий відрізок де мнеться глина??? Ну переминають ті руки глину і що? Ні готового виробу потім, ні логічного завершення.  А де дівчина затирає землею обличчя?? Тим що ви хотіли сказати: на скільки я пригадую, землею український народ завжди гордився, земля в собі уособлювала родючість та багатство нації. А у вас вона поєднується з горем. І така вся робота: про знищення національних цінностей. Схаменіться! Невже в тій країні для вас нічого доброго немає? Відверто: після перегляду неприємний осадок на душі.

ПовідомленняHoks © 10.08.09 18:50:50    

Я думаю, то один образ із землею, і він логічно завершений власне занурюванням обличчя у суху землю. В тому то і суть, що від переминання глини нічого не вийшло. Можу далі розкрити тему самобутності української землі на даній алегорії, але, думаю, що Melkiades краще за мене розкаже. Тим більше, що я образ могла неправильно зрозуміти.

І ще робота не про знищення національних цінностей, а українська історія в алегоріях. І "доки сама обирать не навчилась", доти була заневолена, поневірена. А коли навчилась, тоді і прийшло багатсво (багатий одяг), сила (дуб) и радість (церковні дзвони).
ПовідомленняMelkiades © 19.08.09 21:58:58    

Доброго здоров"я і Слава Україні!!!!
Величезний респект та  д я к у ю всім хто проголосував і ще проголосує.
Hoks написав(ла):
Але: не можу не додати, що технічно такого роду концептуальне відео повинно бути зняте на мега рівні. Причина проста:  концептуальне відео не легко дивитись саме по собі (треба вмикати мозок), а коли воно зняте технічно не досконало -- то атвал башкі. В тому напрямку є над чим працювати

Hoks - ти все вірно судиш. Так воно і є. І роботи тут ще не на 1-ин рік. Тільки от відеокамеру скоро прийдеться віддавати Smile. Так технічно не дуже...але більшість втиків вже отримала від оператора профі. Кадри, що здаються смутними (на початку наприклад і по-полю) з фільтрами спеціально, щоб передати віддаленість сну. Та взагалі, що це є сон!
Наталі написав(ла):
Схаменіться! Невже в тій країні для вас нічого доброго немає? Відверто: після перегляду неприємний осадок на душі.

Наталія - дякую, дуже добре, що виражаєте свою думку, для творців вона є ультрацінною, адже кожен сприймає по-своєму. Щодо глини - це і є Україна, в чужих руках. В крові у нас, вибачте, гнутися і "раком ходити" біля кожного власника. Щодо землі - так напевно неточно показали, це малося на увазі любов до своєї землі.
Так неприємний осад, так ми довго переговорювалися з Інною, що ми показуємо негативно і ще довго сміялися над тим, як проїхались по всім пунктам конкурсу....так. Але хотіли показати правду, дійсність, те що забуваємо, те, що не цінуємо, те, що є зараз в дійсності.
Hoks написав(ла):
І ще робота не про знищення національних цінностей, а українська історія в алегоріях. І "доки сама обирать не навчилась", доти була заневолена, поневірена. А коли навчилась, тоді і прийшло багатсво (багатий одяг), сила (дуб) и радість (церковні дзвони).

Smile Так, так. Вірно. Все вірно. Дуже приємно і дякую за розуміння Hoks!

Сторінка 1 з 1

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU