Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Роуп-джамп. "Моє життя - позітіфф" (відео)

назад  1, 2
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Відео / Музика Сторінка 2 з 2
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняGenyk © 09.08.09 14:13:29    

ANGELo написав(ла):
ЗІ:А ще я майстерно володію язиком

Wasko старий фанат Kiss Razz

ПовідомленняNeftis © 09.08.09 22:31:38    

ВАУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУ!!!!!!Все, що можу сказати про кліп!  Shocked  Батько, це просто нечто, здивував і вразив! От що значить талант і нові ідеї! супер професійно, мега позитивно і взагалі просто бомбове відео!  Goof
ПовідомленняAndrey © 10.08.09 11:51:29    

Відео класне!!! Very Happy    Нарешті після довгого застою Зіппо нас порадував новим творінням Clapping
ПовідомленняIgorK © 10.08.09 11:59:54    

Видео просто супер. Всеми уже было неоднократно замечено, что эффект камеры был потрясный. Браво!!!!!!   Clapping
ПовідомленняHoks © 10.08.09 19:02:11    

Ви знаєте, бачила різні відео про роуп Smile Відділення бачила, всякі отжиги на відділенні бачила, а от обличчя під час стрибку не на кожному, далеко не на кожному відео можна побачити Smile Я думаю, прикріпити б таку камеру на шльоміку, щоб ручки криві не дістали і першоразникам на голову! Оце емоції, ото вирази обличь -- пісня!!  Very Happy  Very Happy  Very Happy
ПовідомленняРейдер © 10.08.09 22:32:18    

Дуже класне відео))
особливо сподобався план "з палки" Very Happy
навіть я разом мєлькнув на відео))
вопше - відео позитив суцільний))
Повідомленняfrozen_if © 11.08.09 9:02:37    

Супер відео!!! Good
ПовідомленняSjan4uk © 11.08.09 9:17:14    

Люди ви The BEST!!! Такі емоції, я під столом LOL  А взагалі все класно, і музика вдало підібрана, і задум супер, і ANGELo зірка (гарні дикі танці Goof)  
Одним словом, Валера ти як завжди, вмієш потішити нас, МОЛОДЕЦЬ!!!! Good  Clapping

ПовідомленняRumba © 27.08.09 23:36:08    

ой єбать єбать, сорі за цензуру, дякую що запхав мене !!!!!!!!!!!!!!!
ПовідомленняLyhodey © 10.06.10 18:41:48    

бомбезний кліп вийшов! ZIPPO так тримати Good
ПовідомленняZippo © 23.03.11 11:30:08    Моє життя – позітіфф v. 1.0

З появою окремого проекту – http://ropejumping.lviv.ua/ я переробляв всі відеокліпи в основмому додаючи логотип, та збільшуючи бітрейд. Але сам кліп "Моє життя – позітіфф" (46.4 мб) враховуючи побажання глядачів, зазнав кардинальних змін. Зміни полягали у заміні кадру Андрія на Блюмхена, довгого сюжету Собаки на Люцифера, Атамана, Кранка, Алінку, Джекіла та інших. Кому цікаво, можете заново перекачати цей кліп з новими персонажами у кращій якості та новому форматі.
ПовідомленняAndrey © 24.03.11 15:06:03    Помилка при скачуванні файлів *.mkv

Хочеться дещо написати стосовно самого формату *.mkv, вірніше щодо його скачування в браузері Opera. Як дехто з користувачів Oper-и міг помітити, перехід по посиланню на загрузку *.mkv файлу призводить до відкриття сторінки з всілякою текстовою абра-кадаброю. Такий баг помічений тільки в опері (в інших браузерах все норм) і причина його скривається в самій програмі, або в якомусь із плагінів/розширень. Вихід з такої ситуації звичайно є, варто лише зробити правий клік (мишкою) по посиланню і в меню вибрати "сохранить по ссылке как", тоді відео нормально скачується. Надіємся в найближчому майбутньому ця помилка опери буде виправлена розробниками.
Сторінка 2 з 2
назад  1, 2

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU