Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Дайвінг на о. Задорожнє (Байкал)

Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Дайвінг / Фрі дайвінг / Скуба дайвінг / Снорклінг / Підводне полювання Сторінка 1 з 1
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняХанас © 05.08.09 15:23:55    Дайвінг на о. Задорожнє (Байкал)

ВсІм ПрИвіт. Very Happy Я хочу попробувати получити враження від дайвінгу, не скажете мені чи обовязково треба мені як новачку сертифікат PADI OWD який коштує ~ 300$. Бо просто так неохота такі зразу гроші викедувати. Я чув що цього тижння ви хочете поїхати на озеро Задорожнє і пірнати до затонулого автобуса. Якщо можна без сертифікату я ЗА Clapping
ПовідомленняZippo © 05.08.09 15:28:51    Дайвінг Задорожнє

Сьогодні говорив з Мішою з дайв клубу Немо. Частково 50/50 домовились про дайвінг Diver для 5-тьох людей (в п'ятницю будем знати точно), але це нам не заважає в любому із роскладів попертися на озеро. Хто за?

Ханас написав(ла):
Я чув що цього тижння ви хочете поїхати на озеро Задорожнє
Саме так

Ханас написав(ла):
чи обовязково треба мені як новачку сертифікат PADI OWD
Ні не обов'язково. Це буде тестове пірнання "пробне". Якщо ви пісдя нього захочите займатися дайвінгом ця сума ввійде до ваших 300$

Змінено: Zippo (05.08.09 15:47:36)
ПовідомленняGolem © 05.08.09 15:45:59    

Я б теж спробував. Вже нас двоє Smile Правда погода псується. Ну і ше не знаю як буде на вихідних. В пятницю зможу сказати точно.
ПовідомленняХанас © 05.08.09 17:04:30    

А як погода має якесь значеня для дайвінгу? Якщо домовитись ви мене тоже не забудьте включити в вашу пятірко бо дуже хочеться попробувати нових вражень. Diver

І ще хотів спитати скільки хочаби приблизно буде коштувати мені це... Тільки за прокат спорядження (20-30$) чи ще якісі там за інструктаж... Питаю щоб точно знати скільки треба взяти, щоб потіп я свою потилецю не чірхав де взяти ще бабла, Surprised хочаби приблизно скажіть Wall
ПовідомленняZippo © 05.08.09 19:21:33    Дайвінг Львів

Ханас написав(ла):
скільки хочаби приблизно буде коштувати
Прокат і все таке ~ 200-250 грн + тре мати пару гривень на дорогу і пивце (а як же ж без нього) Goof
ПовідомленняAlexGL © 05.08.09 22:24:22    

тобі допоможуть тут http://divecentre.com.ua/
я знаю їхнього головного, вони експерти з дайвінгу високого класу, тим більше що пірнали на Байкалі, звернись тобі допоможуть
ПовідомленняZippo © 05.08.09 22:34:53    "Немо" & "Скуба Лев"

AlexGL написав(ла):
пірнали на Байкалі
Може ти плутаєш наше Задорожнє ака ше називають Байкал з Байкалом який в Східному Сибірі (найглибше озеро на планеті) Surprised

Морские волки написав(ла):
НАШИ КООРДИНАТЫ  
дом 83, корп. Б (3-й этаж)

Москва то троха далекувато Very Happy У Львові наскільки мені відомо є тільки два клуби. Перший це "Немо" (з якими ми дружим і маєм пільги), другий це "Скуба Лев". Якщо я помиляюсь поправте мене...

ПовідомленняAlexGL © 05.08.09 23:54:30    

Very Happy  я ж незнав що у Львові є свій Байкал. В будь якому випадку це посилання є актуальним для тих хто планує серйозний дайвінг на справжньому Байкалі.  Goof
ПовідомленняХанас © 07.08.09 16:10:14    

Як там нарахунок дайвінгу??? Домовились на цю соботу чи ні???
ПовідомленняZippo © 07.08.09 21:05:29    

Ханас написав(ла):
Як там нарахунок дайвінгу??? Домовились на цю соботу чи ні???
Тіки шо зідзвонився з Мішою. Щось їм там не виходить на ці вихідні... Запрошують на вейкбординг на Дністер ~ 150 км від Львова, але щось мені пертися в таку даль неохота. Казав з понеділка можна буде питання дайвінгу знов підняти...
Повідомленняkaznachey © 12.08.10 23:00:21    

Коли і як можна поїхати на Байкал для дайвінгу???
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Дайвінг / Фрі дайвінг / Скуба дайвінг / Снорклінг / Підводне полювання Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 1

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU