Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Стрибки з моста (ropejumping) 15.08.09 та 05-06.09.09

назад  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  далі
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Роуп-джампінг / Бридж-джампинг / Банджи-джампинг Сторінка 9 з 10
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняPershoraznyk © 06.09.09 15:41:07    

Фотки супер  Good , тільки бачу з погодкою 6-го було трошки не дуже((
ПовідомленняЭкстрим © 06.09.09 15:51:32    

Норма Smile

Вiдео пiзнiше
ПовідомленняLeona © 06.09.09 16:06:40    

Экстрим, я конєшно ізвіняюсь, що лізу не в свої справи, але можливо треба було трошки почекати коли зберуть усі фото зі стрибків 5-6 вересня і викладуть усі в купі в галерею сайту... Unknow Там і переглядати їх зручно, і прокоментувати можна було б Smile
ПовідомленняЭкстрим © 06.09.09 16:28:32    

Ок, тільки для тебе Smile

Пізніше, там якись захист, не дає редагувати.

Треба модератора, я не можу видалити  Sad
ПовідомленняYdrozhdzhal © 06.09.09 18:48:19    

Привіт усім. Погодка бачу у Львові була краща Smile А як той перший стрибун з фотки так далеко від моста відскочив?
ПовідомленняЭкстрим © 06.09.09 18:54:52    

Я з поручнів смикнув Smile
ПовідомленняOhirok © 06.09.09 23:45:13    

Дякуємо за все!!!
Відео з 5.09.2009 на YouTube
Rope Jumping 1 та Rope Jumping 2
ПовідомленняRiga © 07.09.09 12:27:58    

Всім привіт!
Стрибав разом з Екстрімом (Чернівці) 06.09.09.
Получив море задоволення.
Велике Дякую організаторам прижків.
ПовідомленняМасік © 07.09.09 13:55:54    

Суперррррр! Дякую вам! Обов"язково мушу повторити! Враження просто Bomb  Bomb  Bomb  Bomb  Bomb
ПовідомленняANGELo © 07.09.09 14:22:53    

Масік
Аналогічно. Very Happy

ПовідомленняМасік © 07.09.09 15:34:56    

це ти про що саме? ото ви напевно з мене насміялись Goof  Goof  Goof
ПовідомленняANGELo © 07.09.09 16:30:59    

Масік написав(ла):
це ти про що саме? ото ви напевно з мене насміялись

абсолютно ми з тебе не сміялися. А навпаки, не повіриш, з яким "серйозним" підходом ми підійшли до справи. Happy Взагалі ти стрибнула нормально. Головне, що взагалі стрибнула. Молодець! Приїзджай ще раз! Acute  Cool

ПовідомленняМасік © 07.09.09 16:35:02    

обов"язково Wink
ПовідомленняANGELo © 07.09.09 16:53:09    

Масік написав(ла):
обов"язково
з великим нетерпінням чекаємо. До речі. 2-го і 3-го масіків теж бери. А то зовсім розслабилися. Jokingly Ги. Побільше б таких масіків на мості! Razz
Взагалі хотів би відмітити, що за два дні було дуже цікаво та весело.  Very Happy  Неприємності з графіком та різні дрібниці з головою компенсувалися неповторно веселими та чудовими людьми, які вирішили це спробувати. Як і завжди Тернопіль і Франківськ не розчарував. Такі відважні та сміливі дівчата напевно тільки в тих містах, щоб ось так всі поголовно без остраху стрибали. Франківськ продовжив традицію стрибати ЛИШЕ з перил - чи то перший стрибок, чи то 3-ій. Одним словом - класно! Дійсно класно були проведені ці два дні. Нудно не було абсолютно. Ну і звичайно погода на нашому боці. Тішила то сонечком, що я знову згорів в котрий раз,то прохолодним вітерцем, щоб ми не розслаблялися.  Ну і цікаві туристи теж були .До речі, всім туристам вітання!  Yahoo

ПовідомленняTerry © 07.09.09 17:07:32    

Був цими днями в Болгарії. Так вот в них там є мостик(напевно 2 камянець-подільських по висоті), то як раз готувалися хлопаки стрибати. Так що спільнота роуп-джамперів росте і росте. То так, до слова.
Сторінка 9 з 10
назад  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  далі

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU