Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Це снилось по ночах!

1, 2  далі
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Про перший СВІЙ стрибок із парашутом Сторінка 1 з 2
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняVushenka © 02.08.09 18:30:15    Це снилось по ночах!

Ще з дитинства мене приваблювали слова "стрибати з парашутом"... і я знала.... точно знала, що КОЛИСЬ я це зроблю! І от нещодавно я чисто випадково побачила новостворену нотатку одного з знайомих В КОНТАКТІ де він описував свої неймовірні враження від стрибка! Я задумалась:" Хм.. Surprised  якщо не зараз то коли? Я молода, незаміжня... що мені мішає? Та, по суті, окрім батьків ніщо... ой, тобто, ніхто Very Happy Мабуть небуду розповідати через яку кількість брехні я перейшла, аби дійти до того заповітного дня, але це сталося! Попередньо батькам сказала що їду на один день відпочивати з групою LOL а сама махнула, з ВЗАГАЛІ НЕЗНАЙОМИМИ МЕНІ ТРЬОМА ХЛОПЦЯМИ Fool машиною в Цунів, з якими познайомилася в НЕТі, які також хотіли це зробити Yahoo (вже екстрім, шо нє?)
Вопшем приїхали ми туди 25-го липня... вийшли з машини... а тут ЗЛИВА... м-дя... згадую, і саму себе нефортову жалко Kilroy карчє, не срибнули ми тоді!Sadя тоді така була зла на весь світ, що непередати...Ну але нічо я жіночка вперта, Embarassed і хоч як би там обставини впродовж наступного тижня не складалися (проблеми в сімї, робота, відсутність машини) вирішила за свою МРІЮ поборотися!
І знову по новій: "Тату, мамо, ви знаєте... ем...нам з групою минулого тижня так сподобалося "віддихати" що ми того тижня знов їдем"... Goof м-дя... досі дивуюся як то вони мені повірилиSmile))
Знову безсонна ніч в очікуванні екстріму з пятниці на суботу... і от ми знову в дорозі до Цунева!
Приїхали ми туди, почали інструктаж проходити... (хочу сказати,що в мріях все набагато легше "виглядає": нема тугих строп, які я тендітними руками неможу перекрутити, синців Vava на руках-ногах... і металевих зачіпок до запасного парашута, які ніяк нехочуть мене слухатись) Але то все фігня... пройшли ми інструктаж... я ревно рвалася стрибати з парашутом д5 (ну я ж дівка крута, мені подавай всьо і зразу)... а тут мені шановний Олег Омелянович сказав, шо дівки того разу будуть пригати з д6 Beee вот бляха муха... але ладно, переживуSmile
Годинки коло 5-ї вечора вже "підігнані під нас" ми вдягли парашути... носила я його на своєму "горбі" години аж до 7-ї...(плечі досі болять)... заставили взути берци 40-го розміру (пофік шо в мене 36-й) LOL і ось воно... ось вона мрія... ті хвилини, про які чекала і мріяла з дитинства, ось вона виконана обіцянка самій собі і виклик всім боягузам, мовляв: "Я ЦЕ ЗРОБЛЮ"Smile Коли доходимо на посадку до літака вітром так заносить мою маловагову категорію шо просто ппц, але в том вся сольSmile Ех, як ж то кльово... Yahoo сіли, взлітаємо...
М-дя, дивлюся я на"однодумців" думаю:"блін, чо в них рожі то такі перекошені?" Goof А тут оператор побачив моє здивування на обличчі, і каже:
-"Зая, як тя звати?"
Ну я так несміливо:
-"Наталя"
-"наталя"- каже він, не баісь, то так само як перший раз сексом займатися Sex перший раз страшно, а потім поприколу Jokingly Smile
М-да, думаю, ладно....
І тут сигнал... перший пішов... другий пішов... я третя... блін коли побачила ті відкриті двері, і землю... я незнаю що я відчула... мабуть, те що колись в дитинстві я сильно головою вдарилася, бо чо я тут? Shocked Як? Ну як я зараз вистрибнути маю.....???????
Стаю "в позу" перед виходом... інструктор кричить пішла, а я нерозуміючи того всього кричу: "Сам пішов!" Very Happy ...хе-хе....і вистрибую... попробуй дожени і застав за слова відповісти Yahoo
Заставила я себе оченята незакрити... і вот мене знесло вітром дико в сторону... я там піскула шось чу-чуть Embarassed ... і всьо... парашут відкрився, лечууууууууу... файно скажу я вам... мрії збуваються... і це таааааак солодко) Це просто супер... Коли летиш страх вже пропадає вашєSmile Думаєш: "бляха, то тре скоро приземлятися"... здається що до землі ще є трохи відстані, але на всяк випадок ножки разом склала... ой Vava ....бац... і впала... сама того нерозуміючи Vava Спочатку на ноги, потім на "щучку" парашут тягне, йолки-палки... але нічо погасила, почала складатиSmile Коли йшла назад на аеродром, натішилтися немогла собою-сміливою, і тим що я таки це зробила Yahoo... так 1-го серпня 2009 року, я здійснила свою мрію) От такі во тепер дівки, вчіться хлопці Wink

P.S.Сьогодні вранці кличе мене тато, щось там показати... по телевізору дивився... а там розповідали про парашутистів, і показували інструктаж.. і каже: "Ну ти бачиш які ненормальні бувають? З парашутом скачуть, я знаю що ти колись казала, що також стрибнеш! Так от хочу тебе попередити, щоб ти ніколи такого неробила, бо це дибілізмSmile" Fool ... я вже відкрила ротик, і хотіла,їй Богу хотіла сказати, що вчора не була нінаякий рибалці-шашликах, а скакала з парашутом, але думаю ладно, не буду травмувати вашу ніжну психіку мої неекстримальні батьки LOL "
Риторисне питання: "В кого я така вдалася?" Goof
ПовідомленняNadezda_95 © 02.08.09 19:19:54    

Раз-раз.... Знач так. Приступаю я до роботи Goof
По-перше, зразу кинулась в очі гарна назва Good Відразу дала зрозуміти, що цей стрибок давно не давав тобі спокою, і оскільки ти написала таку тему - отже, нарешті ВОНО свершилось! Yahoo
Vushenka написав(ла):
ну але нічо я жіночка вперта
десь тут є ціла тема "ОВНИ РУЛЯТЬ" хе-хе, ми такі! Cool

Vushenka написав(ла):
ось вона викона обіцянка самій собі і виклик всім боягузам,мовляв я це зроблюSmile
Читаю і згадую себе... На плакаті відгуків мною була написана фраза "Я це зробила!" Smile

Vushenka написав(ла):
А тут оператор побачив моє здивування на обличчі, і каже:
-"Зая,як тя звати?"
Ну я так несміливо:
-"Наталя"
-"наталя"-каже він,не баісь,то так само як перший раз сексом займатися  перший раз страшно,а потім поприколу  Smile
Цікаво хто ж то вас знімав на відео? Very Happy
"Зая Наталя" -а нічо так звучить Jokingly Може нік поміняєш?

Vushenka написав(ла):
Стаю "в позу" перед виходом
Ох, вже той оператор... Wink  Завжди з пантелику збиває бідних парашутисток Very Happy

Vushenka написав(ла):
файно скажу я вам... мрії збуваються... і це таааааак солодко)
ой, дуже симпатично написала Angel  Good

Vushenka написав(ла):
P.S. Сьогодні вранці кличе мене тато,щось там показати... по телевізору дивився... а там розповідали парашутистів, і показували інструктаж.. і каже: "Ну ти бачиш які ненормальні бувають, з парашутом скачуть, я знаю що ти колись казала,що також стрибнеш! Так от хочу тебе попередити, щоб ти ніколи такого неробила, бо це дибілізмSmile"
Ого! Shocked В принципі на те вони наші батьки, щоб максимально оберігати нас від поганих вчинків, але ж рано чи пізно вони все одно дізнаються і я впевнена, що пишатимуться тобою! Happy
Ти молодчинка! Smile  Clapping Вітаю! Drink

ПовідомленняLeona © 02.08.09 22:08:28    

Vushenka написав(ла):
Ну але нічо

Vushenka написав(ла):
Але то все фігня..

Vushenka написав(ла):
але ладно, переживу)

Vushenka написав(ла):
М-да,думаю, ладно...

Vushenka написав(ла):
але нічо

Vushenka написав(ла):
але думаю ладно
....тут без коментарів  Very Happy

Nadezda_95 написав(ла):
-"Зая, як тя звати?"
Ну я так несміливо:
-"Наталя"
-"наталя"-каже він,не баісь,то так само як перший раз сексом займатися  перший раз страшно,а потім поприколу  Smile
в стилі Вєталя Very Happy

Nadezda_95 написав(ла):
Стаю "в позу" перед виходом
Ох, вже той оператор... Завжди з пантелику збиває бідних парашутисток
LOL аааа

Мої вітання із здійсненням мрії  Clapping Головне, щоб таких мрій було багато і ти їх з таким же бойовим духом і запалом здійснювала  Wink  Молодчина!

ПовідомленняVushenka © 03.08.09 8:20:08    

Дякую-дякую)
За рахунок того і здійснюються мрії, що потрібно на щось "плюнути", через щось перейти... пережитиSmile
Але тафтологія вийшла, погоджуюсь! Very Happy

Тепер ше хочу з д5 стрибнути, і на ЯК-52 покататись Yahoo
ПовідомленняNewcomer777 © 03.08.09 11:00:44    

Цитата:
"Зая Наталя" -а нічо так звучить Jokingly Може нік поміняєш?
не надо ничего менять!  Clapping  Ник Вушенка отлично звучит!  Very Happy Vushenka

Цитата:
Тепер ше хочу з д5 стрибнути,і на ЯК-52 покататись
Мдяяяя, после Д6 сразу на Д5 ?!?!?!  Shocked  Shocked  Shocked Это где же такие экстремальные девочки берутся?!  Good  Good  Good
ПовідомленняZippo © 03.08.09 13:44:45    

Vushenka, не буду тут цитувати кожен рядок, бо до мене вже гарно постарались, ги... Скажу одне, ти молодчинка, так тримати і обертів не збавляти Clapping

Vushenka написав(ла):
-"наталя"- каже він, не баісь, то так само як перший раз сексом займатися  перший раз страшно, а потім поприколу
P.S. Веталь ацкий баянщик Goof Jokingly
ПовідомленняVushenka © 03.08.09 17:48:23    

newcomer777 написав(ла):
Это где же такие экстремальные девочки берутся?!  
Тернопіль Very Happy

ZIPPO написав(ла):
ти молодчинка
Дякую, дякую, дякую Smile
ПовідомленняHellraiser © 04.10.09 20:36:26    

але думаю ладно, не буду травмувати вашу ніжну психіку мої неекстримальні батьки

А я бы не удержался и похвастался родителям!

ПовідомленняVitalik-ataman © 04.10.09 21:09:28    

ГЫ! А я вообще на аеродром с родителями приехал Goof
ПовідомленняHellraiser © 04.10.09 21:16:47    

Я приехал на аэродром тайкой от своих, т. к. меня они все-время отговаривали. Ух потом похвастался, какой я дисантник!
ПовідомленняNeftis © 04.10.09 23:49:38    

Хаха, я уже второй год ежжу на аеродром и никому не говорю куда.. Не хочется зря травмировать близких. Ложь во спасение все же иногда оправданное решение, дабы сохранить нервы и здоровье людей, которые за тебя переживают.
ПовідомленняVitalik-ataman © 05.10.09 23:47:10    

У моей мамы позади 70 прыгов (на нашем Львовском ASK) Goof
ПовідомленняVushenka © 06.10.09 19:08:48    

Hellraiser написав(ла):
А я бы не удержался и похвастался родителям!

Вони б потім так мене "похвалили" що я б,напевно,більше і нікуди не їздилаSmile

ПовідомленняTalya © 06.10.09 20:03:25    

Коли я в 14 років захотіла стрибнути з парашутом, то мене мама відправила політати на пароплані Firsttimer
Коли я в 16 захотіла стрибнути з парашутом - мама запитала, скільки дати грошей  Jokingly
Коли я скзала, що у 18 пригаю з банджі - мама попросила не показувати їй відео  Laughing
Коли я у 20 збиралася знов пригати з парашутом - була не льотна погода, але в останній момент все змінилося і тренер подзвонив моїй мамі, вона мене знайшла в іншій області і я приїхала на стрибки (після того запрошували маму LOL )
Коли я у 23 збиралася пострибати з мосту, то мама запиталася, чи мене відпустили з роботи  Very Happy  
Я вже не говорю про мої подорожі, походи сплави і т.д. Very Happy
Решта родичів питаються чи з мамою все гаразд Fool Crazy
Так що мені повезло з батьками  Good
ПовідомленняVushenka © 07.10.09 9:55:29    

Мені теж ругулярно кажуть що я "крейзі"
Банджі, роуп, парашут-це все дуже круто........... Yahoo
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Про перший СВІЙ стрибок із парашутом Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 2
1, 2  далі

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU