Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Стрибок всерЕдину сЕбе

назад  1, 2
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Про перший СВІЙ стрибок із парашутом Сторінка 2 з 2
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняFistashka © 30.07.09 13:55:51    

молодець, що стрибнув!
я чомусь навіть і подумати не могла, що ти не стрибав. Було враження, що давно парашутист
ПовідомленняGolem © 30.07.09 14:01:04    

Дякую дівчата. От бачите як воно є, парашутизм, на відміну від алкоголізма, ззовні ніяк не виявляється. Хіба шо коли з трамваю виходиш на тротуар, то парашутисти, напевно, відштовхуються тільки лівою і приземляються одразу на дві ноги. Smile
ПовідомленняРейдер © 30.07.09 21:22:39    

Гарно написав!
Хоча в мене, наприклад, ніколи не виникало враження, що я це зробив дарма)

Golem написав(ла):
приземляються одразу на дві ноги. Smile

І на бочок, одразу на бочок))
ПовідомленняНаталі © 30.07.09 22:16:55    

Андрійко, ото ти написав! Очі тішаться ту оповідку читати, мрії переносять на летовище, а мізки думають, що то не ти, а я в Цуневі вперше стрибаю!

Цитувати тебе не буду: перлинність фраз і просту геніальність тексту видно навіть замиленим оком.  

Давно так не тішилася з оповідок! М"яких тобі посадок!

ПовідомленняVictorT © 31.07.09 8:19:45    

Golem написав(ла):
Цієї неділі в Цуневі не будеш?

Есть вероятность что буду, если в Ровно не попаду (а с этим возникают проблемы).

ПовідомленняGolem © 31.07.09 9:15:26    

Дякую, ото похвалили шо я аж зашарівсі тут перед монітором Embarassed Буду старатися писати ще краще Smile
ПовідомленняHellraiser © 04.10.09 20:53:41    

Цитата:
звідки в такій глуші ця ейкібана?
Да знакомое чувство   Very Happy

Цитата:
перша думка була, шо воно тих грошей не вартувало.
А вот это зря! Написал все правильно, точно, со всеми знаками препинания, а живости чувст не видно, вроде робот какой-то написал.
Сторінка 2 з 2
назад  1, 2

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU