Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Чорногірський хребет «туди й назад» за деньок

Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Гірський туризм / Трекінг / Геокешінг / Коастерінг / Подорожі Сторінка 1 з 1
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
Повідомленняnomeaning © 19.08.09 21:37:12    Чорногірський хребет «туди й назад» за деньок

Бажання пройти Чорногору за деньок було вже з початку цього літа. Вже навіть відбулись 3 провалені спроби зробити це, але цього разу ми майже повністю виконали програму і покищо це наш найкращий час на цьому хребті.
      В четвер, приблизно опівночі, ми вже були біля КПП до Заросляка. Весь свій екіп віддали моєму татові та його друзям, які мали іти окремою групкою. Собі залишили лише два 35 літрові рюкзаки на 6 снікерсів, 2 банки фасолі, по бутилці води, 1 буханку хліба, штани, светр, запасне взуття (в мене було в Вуйка ні), ліхтар (1н на 2х, який потім і зіграв свій злий жарт). Оскільки нічого не було то ночувати прийшлось в машині, там до 2ї порозмовляли про програмування і в 5-й вже чекали решту народу, який прийшов приблизно о 6, в 6:20 вже перетнули КП і поїхали до бази, по дорозі шукаючи місце для сніданку. Сніданок затягнувся аж до 9:20 і лише о 9:40 ми почали свій підйом на Говерлу. Трохи пізнувато, як для такого кілометражу і бажанням вернутись ще за хорошої видимості. Стартанули занадто швидким темпом, який не збавляли до Говерляни, що непогано нас вимучило, але після 5хв відпочинку стук серця знову заспокоївся. 10:52 ми вже на Говерлі. Довгувато як на порожні рюкзаки і свіжі сили. Все зіпхав на неперетравлену гречку та 3 години сну. Далі іти вже по хребту такщо швидкість має бути класною і жалко втрачати сьогоднішній труд і все переносити на завтра, хоч планувалась лише розвідка і адаптація. 5хв перепочинку і вирушили до о.Несамовите. 12:22 проходим над Несамовитим. Мене починає трохи боліти голова. Вуйко ввійшов в ритм і тепер мені за ним лише встигати. І взуття в мене з стертими підошвами, вже 10 раз мабуть падав Vava  на цьому відрізку. 13:02 ми над о. Бребенеско. 13:15 ми біля озера і є велике бажання перекусити і відпочити. До 14:15 розслаблялись, грисзли свою фасолю та шоколадки, задумувався чи варто іти до Чорногори і чи встигнем вернутись до бази... Ідем далі, відкривається класний вид на долину, озеро, гори, туман який згущується попереду. О 15 ми вже топчемо в дощовиках і зустрічаєм великі групи людей, які кажуть що нам іти ще то 2 то 2,5 години то пів дня. Одна з груп запросила нас на ночівлю в їхньому наметі на Бребенеско в випадку, якщо невстигатимемо. Там же має ночувати мій тато з друзями, такщо є підстраховка. По дорозі на перешийках дув сильний вітер з дрібним дощем. Таке враження що він зараз порве нам дощовики або повідриває капішони. Стежка вся в болоті і дуже слизько, класно коли попадається каміння, або треба іти по траві. Навіть не було бажання нічого фотографувати при короткочасних рідких видимостях, але голова вже боліти перестала і ми не роблячи жодної зупинки ідем далі. При підйомі на Івана вже 3чі даремно тішились що бачим обсерваторію, путавши її з великим камінням. Surprised О 16:29 швиденько зникались від вітру в  обсерваторію де перебувала ще одна група людей з Харкова, які вже закінчили свою подорож і спускались з Попа в якесь селище. 15 хв відпочинку, зїли по шоколадці і щоб не змерзнути тусуєм назад. 16:48 вже нормально спустились і лише тоді побачили, як туман розкутав обсерваторію. От при підйомі нам би хоч таку видимість Good, але вітер всерівно продовжується. 17:38 ми десь між Чорногорою і Бребенеско ощасливлені класною панорамою хмар з 2х боків хребта, милуватись можна і пів дня там, але час іти далі. 19:10 ми над Бребенеско. 19:53 вже над Несамовитим і вирішуєм іти далі по хребту, а не спускатись вниз до стежки, яка веде до бази. 20:33 Починає вечоріти із класною видимістю полумяних хмар зліва від Говерли, ще трохи і прийде час ліхтаря. 20:54 Брескул. Спускатись вирішуєм не до метеостанції, а через водоспад. От тут то проблема, що стежку я знаю лише до «пядестала» і на водоспаді ще не був, а вивчати все прийдеться вночі. Далі вже нічого не фотографувалось, спуск там досить крутий, ліхтар не включаєм, економим батарею. Дойшовши до водоспаду ніяку стежку не знайшли Surprised А вона там взагалі є? Такщо вниз до галявини злазили по ньому. На галявині шукали стежку, шукали так нічого не знайшовши вирішив я тусувати по воді. Протусували трохи, а далі жереб не давав, довелось вийти на сушу і приблизно по прямій почав тусувати в напрямку бази, тобто в напрямку де ми думали що вона є, компасом і картою ніколи ж не користуємся і восновному такої розкоші з собою не носим. Протусували так трохи на пряму і батарейки почали глохнути, а ми вже у лісі. Розумію що знаходимось ми значно лівіше від бази і виходити вже не будем по дорозі на міст, а по стежці якій піднімаємось на Говерлу. Ще пару хвилин і ліхтарик взагалі став безкорисним. Вуйко подав ідею ночувати там і дров вроді вистачає і погода хороша, дощ вже давно не падає. Найбільше, що в цій ідеї не сподобалось те, що знову безсонна ніч і постійно доведеться дивитись за вогнем. Запалили вогонь, трошки погрілись і я перший пішов спати свої пів години. Вирубився відразу ж і встав повністю виспаним. Прийшла моя черга підтримувати багаття. Спочатку ліньки, а потім захопився. Це правда що на вогоньо можна дивитись вічно і в цьому ми двоє переконались цієї ночі, бо потім спати вже не дуже хотілось бо холоднуватенько було лежати на дощовику з зовсім малою кількістю ялинок піднизом (там багато не було). Так цілу ніч і грілись, з нетерпінням чекали 5ї години в якій має починати трошки виднітись. Злопатили ще трохи фасолі з плетенкою і так хотілось пити, але жоден з нас не пішов до води, яка знаходилась в метрах 7 від нас, лише о 5й ранку я заставив себе зробити це. Далі ще нічого не видно... Вирішив собі трошки прилягти так і заснув до 6ї. Вуйко вирішив мене не будити і далі підтримував багаття. Видимість була суперовою і ми швиденько вийшли на стежку і через хвилин 15:20 добрались до бази. Прокинулись в обід в машині з здивованими мордами від кількості машин та автобусів кругом. «Ого скільки тут матрацників понаприїжджало» — сказав я. Вуйко сміючись: «А прикинь якими ми матрацниками виглядаєм... Сплять 2є вже пів дня і навіть з машини не вилазять». Very Happy. Далі десь до 17:00 швеньдялись чекаючи мого тата та його друзів, які виявилось також весело проводили час і наблукались цікавими маршрутами в тумані.

— А Петрос де?
— Який Петрос! Та ну його! Іншим разом вже з ним пройдемось... Very Happy

Ну і накінець вийшов непоганий тренінг для майбутніх фрірайдерських вилазок на Говерлу, Брескул, ну і надіюсь зявиться ще Петрос в списку, а колись пізніше може і Чорногора. Happy

Ну і пару фоток з маршруту.
ПовідомленняFistashka © 25.08.09 1:57:00    

nomeaning , класні фото!!
Особливо ті що у хмарах і тумані Smile
а що то у вас за консерва на фото з неопізнаним продуктом? чим харчувались?
ПовідомленняNao © 25.08.09 20:05:06    

Написано гарно і час так  точно все  ну просто капець Smile
Що тут сказати та те, що вам з 3 спроби  не вдалось пройти від Петроса до Піп Івана та ще й з легкими рюкзаками мені  дивно Unknow
Я з Семеновим від г. Говерла до г. Туркул за 1 годину забігли з пюкзаками по 10 кг. І якщо порахувати весь час в дорозі у нас виходить 22 годин з зупинками і невеликим блуканням Smile. Так що у нас з Вітьмо з першої спроби вийшло  пройти за день.
А взагалі є план пройти цей маршрут ще скоріше + до того коли спустимось після Піп Івана до села Дземброня проплисти на човні по Черемоші Smile  Cool
 nomeaning
Цитата:
компасом і картою ніколи ж не користуємся і восновному такої розкоші з собою не носим
Круті що тут сказати  без цих речей взагалі краще в гори не сунутись ! Shocked
Повідомленняnomeaning © 25.08.09 21:22:55    

Fistashka написав(ла):
а що то у вас за консерва на фото з неопізнаним продуктом? чим харчувались?
Харчування складалось з фасолі з плетенкою + снігерси з натцами ну і звісно джерельна водичка) А там саме та фасоляSmile (якоби замінник м'яса, вроді краще ніж якісь паштети чи рибні консерви...).

NAO написав(ла):
Що тут сказати та те, що вам з 3 спроби  не вдалось пройти від Петроса  до Піп Івана та ще й з легкими рюкзаками мені  дивно
В усіх перших походах рюкзаки були приблизно по 15 кг.
1й раз Кваси - Ворохта. Людина травмує ногу на початку маршруту і з Говерли спускались вже вночі з одним ліхтарем в тумані в дощ, як з відра з швидкістю приблизно 5м за хвилину... От після цього не дуже хочу брати з собою незнайомих людей.
2й раз (Ворохта-Несамовите) в команді була людина якій було важко йти, а йти треба з нею...
3й раз (Кваси - Несамовите) зупинились в хатинці під Говерлою від вітру та дощу на 5хв і вже не змогли покинути веселу компанію Very Happy Це притому що в 8 ми вирушили з Квасів, а в 15 вже в Хатинці це з поїданням афенів по дорозі.

NAO написав(ла):
Так що у нас  з Вітьмо  з першої спроби  вийшло  пройти  за день.
А ми за день в 2 сторони махнули Acute А якщо точніше то 12 годин +пару хвилин Cool

NAO написав(ла):
г. Говерла до  г. Туркул за 1 годину забігли
я ж не заперечував в розповіді, що старт у нас був поганим, але зате як потім виправились)

NAO написав(ла):
Я з Семеновим від ...
Позмагаємось? Very Happy Я з Вуйком, а ти з ним?? Very Happy

NAO написав(ла):
Круті  що тут сказати  без  цих речей  взагалі  краще в гори не  сунутись !
Навіщо, якщо йдеш на місьця які знаєш)?
ПовідомленняNao © 26.08.09 6:45:01    

nomeaning
Цитата:
Позмагаємось? Я з Вуйком, а ти з ним??
Запросто можемо позмагатись Smile Mad

Цитата:
А ми за день в 2 сторони махнули
Траверсами всі можуть Smile а якщо брати кожну вершину ?

Цитата:
Навіщо, якщо йдеш на місьця які знаєш)?
Ага в 15 хв від бази ночували в лісочку темному чого ж так Smile  LOL
Повідомленняnomeaning © 26.08.09 7:53:38    

NAO написав(ла):
Запросто можемо позмагатись  
Гуд! Коли?

NAO написав(ла):
Траверсами всі можуть  а якщо брати кожну вершину ?
Wink

NAO написав(ла):
Ага в 15 хв від бази ночували  в лісочку  темному чого ж так
Читай перший пост і не буде дурних питань...
ПовідомленняNao © 27.08.09 17:24:49    

nomeaning
Цитата:
Гуд! Коли?
Приїдуть наші  дикуни тоді і вирішим Smile
Повідомленняaleshka © 01.09.09 11:06:39    

А коли ваші дикуни приїдуть?)
...На яку пору орієнтуватись?
ЗІ. то ВуйкоSmile
ЗІ2. Вован, все описане - супер!
ПовідомленняNao © 01.09.09 16:38:19    

Дикуни вернулись сьогодні, так що тепер діло за малим визначити коли всі зможуть пробігтись  Smile
Повідомленняnomeaning © 06.09.09 19:37:53    

А це що ще за особистість:
NAO написав(ла):
малим
??))
ПовідомленняNao © 06.09.09 20:14:20    

Я б пішов але Вітько  не хоче, ми  ось на Мармароси  зібрались. Самому  якось топати не  дуже  хочеться.
Повідомленняnomeaning © 06.09.09 20:16:46    

NAO написав(ла):
ми  ось на Мармароси  зібрались

Бачив. Тоді там разом трошки розімнемось))
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Гірський туризм / Трекінг / Геокешінг / Коастерінг / Подорожі Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 1

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU