Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Подорож по Криму "дікарями"

1, 2, 3  далі
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Гірський туризм / Трекінг / Геокешінг / Коастерінг / Подорожі Сторінка 1 з 3
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняZippo © 28.07.09 12:11:10    Подорож по Криму "дікарями"

Як вже всім відомо, кожного року на День Незалежності Lviv eXtreme club вирушає на підкорення найвищої точки Карпат / України гору Говерлу. Цього року будем ломати стереотипи (зверніть увагу не традиції!) і мандрувати по Кримським горам, з елементами хлюпання на узбережжі Чорного моря.
Як ви бачите "кошторис" подорожі мінімальний. Втиснутися в 700 грн можна любому буде без проблем і це не деінде а в Криму та ще й на 9 днів.
Ось який приблизний маршрут ми "накидали". Якщо у вас є якісь зауваження чи доповнення, сміло тут відписуємось.

Виїзд або в суботу 22.08.09  зранку, або в пятницю 21.08.09 вечером
Львів → Сімферополь (~ 127 грн. плацкарт, ~ 194 грн. купе)
23.08.09  Сімферополь → Балакалава ~ 20-25 грн. Балакалава - тут ми парим ноги в морі та ходимо по музеям.
24.08.09  Балакалава → Морозовка ~ 5 грн. Морозовка → р. Черная → Чернореченский каньйон (найбільший каньйон Крима) → т/с Муловське озеро → водоспад Козирєк (пішком 15 км., ночліг).
25.08.09  2 км до смт. Передовое. Передовоє → Соколиноє ~ 10-15 грн. Таксі до Каньйона ~ 10грн
Водоспад Серебряниє Струи → Голубоє озеро → Ванни молодості → Большой каньйон → т/с Баш-Дере (ночліг)
26.08.09 т.с Баш-Дере → Ялтинская Яйла - пер. 1207 м. → скеля Таракташ (Ай-Петрі) → водоспад Учан-Су → р. Водопадная → Поляна Сказок → Ялта (море).
27.08.09  Ялта → Алушта ~ 15 грн. Алушта → Лучистое ~ 10 грн. Долина Привидений → г. Юж. Демерджи → т.с Джурла → водоспад Джурла → водоспад Джур-Джур → пос. Генеральское (15 км)
Генеральское → Солнечногорск 10 грн. Солнечногорск (море, ночліг)
28.08.09  Солнечногорск → Новий Світ ~ 10-15 грн
29.08.09  Новий Світ → Судак ~ 10 грн. Судак → Сімферополь ~ 20 грн
30.08.09  Сімферополь → Львів
31.08.09  Львів.

P.S. Щоб у нас в майбутньому не виникло проблем з білетами, їх потрібно брати вже, макимум до кінця цього тижня!

Як завжди складаєм списочок Write
  1. Zippo
  2. 7eMEN-off
  3. Andrey
  4. Gothik
  5. Vales
  6. Unesko
  7. Leona
  8. Victor SV
  9. товариш Victor SV
  10. lucky
  11. Robinzon
  12. Lyubko
  13. Наталі
  14. Hoks
  15. jumper

крайній раз внесено зміни: Zippo (29.09.09 8:35:33), редаговано 8 раз
ПовідомленняFistashka © 28.07.09 13:27:00    

чи є в касах квитки на потяг?
Повідомлення7eMEN-off © 28.07.09 14:03:16    Онлайн бронювання квитків

Квитки по данним сайту УкрЗалізниці ще є. Онлайн бронювання квитків

Дані станом на 27.07.09 14:51

на 21.08.09 число (п'ятниця)
№ 086Л  ЛЬВIВ - СIМФЕРОПОЛЬ 13:55 - купе (110 штук), плацкарт (200 штук)
№ 296Л  IВАНО.ФРАН - СIМФЕРОПОЛЬ 15:59  плацкарт (15 штук)

на 22.08.09 число (субота)
№ 086Ш  ЛЬВIВ - СIМФЕРОП  09:44 купе (19 штук) плацкарт (184 штук)

Спішимо, вчора було на 30 % більше.

Так ведь это ж, пойми, - потом!
ПовідомленняGothik © 28.07.09 14:23:54    

якщо візьму квитки, то тоді я з вами! +1 =)
ПовідомленняНаталі © 28.07.09 21:17:39    

Хм-хм, маршрут доволі насичений і впринципі можливий для здійснення, та варто врахувати той ньюанс, що квитки на маршрутки в сезон В Криму є проблемою (буквально два тижня тому чуть не залишилась в Алушті).

ZIPPO написав(ла):
23.08.09 Сімферополь → Балакалава ~ 20-25 грн. Балакалава - тут ми парим ноги в морі та ходимо по музеям.
На рахунок моря в Балаклаві: в бухті купатися не рекомндую - грязно, кучу викидів від яхт та катерів. Крім того міські пляжі (в кількості 2 штуки) є дуже маленькі, поблизу (за Генуезькою крепостю) є пляж в скелях та він теж малекнький є ймовірність того, що його займе місцеве населення, але то варіант для купання. Решта пляжів Балаклави знаходяться у відкритому морі і мають необхідність добирання на міському громадському морському транспорті.

ZIPPO написав(ла):
26.08.09 т.с Баш-Дере → Ялтинская Яйла - пер. 1207 м. → скеля Таракташ (Ай-Петрі) → водоспад Учан-Су → р. Водопадная → Поляна Сказок → Ялта (море).
На рахунок того участку маршруту теж готова сказати своє фе: маршрут можна назвати "Галопом по Європах", або ж всюди були - нічого не бачили. Отож на Поляну казок та Ялтинський Зоопарк необхідно 3-4 години для того щоб побачити (не рездивитися, а лише побачити) тваринок та персонажів казок (можна звичайно сказати, що тих самих тваринок зимою трохи перетравили, то й нема на що дивитися - можете скинути 30 хв.). На перегляд власне Ялти, таваріщі, варто виділити 1 год. на набережну, 1 год на решта міста, ще можна дойти через парк пішечком понад морем в Лівадію, де знаходиться відомий по багаторічному проведенню Ялтинської конференції Лівадійський дворець. В ялті доступні два міських пляжа, що знаходяться на різних кінцях набережної. Підйом і спуск, швидкий огляд з Ай-Петрі становить - 1,5-2 години на фунікульорі (фартість фунікульора в одну сторону становила 40 грн.) Такий самий підйом на Ай-Петрі і спуск пішком становитиме 4-5 годин (машиною 30-40 хв.). Додайте також час на очікування транспортних засобів, добирання з одного пункту в інший, обід, пошук місця на ночліг. Це займе ще близько 3-4 годин. Як варіант, розбити цей кусок на 2 дні: подивитися першого дня Ялту, Зоопарк, Поляну, купання потім піднятися в гори на ночліг і наступний день посвятити добирання по хребту до Ай-Петр та спуск, або навпаки.
Решту маршруту ще прокоментую, коли матиму дані.

Повідомлення7eMEN-off © 29.07.09 8:52:14    

Цитата:
26.08.09 т.с Баш-Дере → Ялтинская Яйла - пер. 1207 м. → скеля Таракташ (Ай-Петрі)
- йти три години. Якщо вийдем зранку то в Поляне сказок будемо до 12-1 години дня.  В Ялті грубо кажучи крім набережної на мою думку нема шо дивитись - замки, сади, памятники обсідають москальські туристи і на чудаків зі здоровенними рюкзаками дивляться як на ідіотів. На саму АЙ-Петри йти не варто - там нічого особливого, гора ністілки урбанізована, що аж гидко. Маршрут через саму Ай-Петри викинув повністю, оскільки за власним досвідом можу сказати, шо нема на шо там дивитись. Тепер на рахунок Поляни сказок - помітте що це буде вже не перший день подорожі тому   тіло вже буде цілком насичене пигодами та важеннями - хрен два хто буде дивитися на тих тваринок, бажання поблюхтатись в морі зірве башню.

(буквально два тижня тому чуть не залишилась в Алушті) - наш рух набережними маршрутками спеціально максимально виключений. Як правило рухатись будемо від моря в глиб гряди- там маршрутки більші, менш комфортні і дешевші. Та й маршруток в Криму дохрена. З Алушти до речі є близько восьми методів добратись до Сімферополя  за час близько 3-4 годин.
Крім того є варіанти добиратися попутками (неодноразово освоєно), винаймати велике транспортне таксі (на то саме виходить).

І на кінець- маршрут максимально скорочений і в міру насичений. З маршруту виключені такі речі як Мангуп-Кале, Карабі, Роман-Кош. Хто там був розуміє шо там треба побувати. Але я думаю  шо на Мангуп ми мусимо піднятись в решті-решт.

ПовідомленняBigdan © 29.07.09 13:28:26    

я можливо буду десь в тих числах кататись на моцилі по Криму, можливо десь там пересічемось  Smile
ПовідомленняНаталі © 29.07.09 15:49:53    

Шановні екстримали, думаю, що зі мною погодяться організатори, тому прошу писати про точну присутність у даній поїздці. Повідомлення типу: "якщо випадуть карти і стануть планети, тоді мені буде щастя і я поїду" надалі (попередні в тому числі) будуть видалятися для того щоб не засмічувати тему.

(Особисті притензії, на рахунок видалених повідомлень, пишіть в лічку і/або аську)

ПовідомленняUnesko © 29.07.09 21:02:28    

добавте ще одного, їду 100-пудово
ПовідомленняLeona © 29.07.09 22:24:07    

"Їду!" - сказала Леона, розбивши всіх свинок-копилок, які в неї були Crazy
+1 коротше   Yahoo
В мене, правда, питання є... Де ми будемо митись, панове??? Тільки не пишіть, що в морі, чула я вже таке, чула  Very Happy   Гігієна вимагає по крайній мірі прісної водички, не говорячи вже про решта. То ж не якісь там 3 дні, то цілих 9!!!  Unknow

Повідомленняsansei © 29.07.09 22:40:41    

майже на всіх пляжах від всіляких пансіонатів є халявний душ з прісною водою, ми так нещодавно в нашій поїздці мились
Повідомлення7eMEN-off © 30.07.09 8:49:43    

Leona написав(ла):
Де ми будемо митись, панове???

Нашо тобі того? Скільки того літа?
Головне запам'ятовуй: "Клянемся не брится, не мыться, не пить, не курить"- головне правило дікарів з кримського узбережжя.

ПовідомленняVictor SV © 30.07.09 12:45:57    

+ 2 їдем , квиткі берем самі, назад ще виясню, поїзди у Сімферополь приходять з різницею 10 хв Yahoo  Yahoo
ПовідомленняZippo © 30.07.09 13:01:42    Відпочинок в Криму

Я дуже і дуже люблю фільм - "Дікарі" в головних ролях Гоша Куценко. Хто небачив обов'язково качаєм і дивимось. Пісяля перегляду відчуває бажаючих з нами поїхати побільшає Crazy
Білети будем брати в понеділок 03.08.09 так що є ще час розбити кілька копілок, порішати з роботою...

ПовідомленняНаталі © 30.07.09 22:50:14    

Leona написав(ла):
Де ми будемо митись, панове???

LOLЛеонка, також можу тебе заспокоїти, по-перше: майже в кожному курортному місті (багато включено в маршрут) люди заробляють  надаючи послуги душу, принаймі в Ялті точно є, в Алушті і Судаку, якщо буду до того часу, то подивлюсь і відмаячусь.  Very Happy
По-друге: ніхто не відміняв гірських потічків - принаймі минулого року дівчата в Карпатах умудрялись голови мити.
А по-третє: дійсно, якщо є стільки води в морі, то нафіга тобі в іншому місці митися??? Surprised

Сторінка 1 з 3
1, 2, 3  далі

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU