Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

SKY-eXtreme-tour "I can FLY!" (Чернівці-Львів)

Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Парашутизм (RW, CRW, FF) / Бейс-джампінг / Вінгсьют / Аеродинамічна труба Сторінка 1 з 1
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняHodok © 27.07.09 23:31:18    SKY-eXtreme-tour "I can FLY!" (Чернівці-Львів)

...і прийшов день, і стрибнули ми в небо...

Добре там - в небі.

Так би і залишився жити між хмарами.

Не змогли ми відійти після стрибка. Хочеться ще.

Подивилися, що насправді серед друзів є вже серйозний стаж і досвід по різних адреналінових заняттях: гірські лижі, туризм, байки, сплав, польоти.

І рішили ми самі "взяти бика за рога". Зробити для Буковини  некомерційний центр для організації активного відпочинку - поділитися тими доріжками, які вже самі протоптали.

Убиваємо двох-трьох зайців:

- збільшуємо тусовку таких як і самі - це для драйву і організації класних великих двіжух у себе вдома;
- витягуємо тих знайомих і друзів, які все ще торчать під телевізором або в кабаках-ресторанах;
- шукаємо інші цікаві варіанти і місця через таке співтовариство швидше і простіше, ніж робили це самостійно.

Благе діло закрутили: Чернівецький екстрім-клуб називається...

ПовідомленняHodok © 27.07.09 23:41:06    

Мене Женя звуть. У цьому новоствореному клубі я в ролі співорганізатора і координатора.

Відпочивати будемо за такою програмою:

5.30 - виїзд з Чернівців;

9.00-17.00 - аеродром "Цунів" - підготовка та стрибок з парашутом;
 - повний спортивний пілотаж на ЯК-52;
 - можливо шашличний пікнік організуємо в галицькому лісі;
 - прийом в члени клубу, участь в розіграші призу і ще багато сюрпризів.

18.00-22.00 - релакс в новому аквапарку "Пляж";
 - безкоштовна екскурсія по Львову;
 - Макдональдс, львівські кав’ярні.

2.00 - повернення додому.

По екстрім-клубу і наших поїздках всю інформацію виклав на сторінці http://sites.google.com/site/extremecvclub/

1 серпня вже втретє стрибаю, буквально в цю суботу…

Запрошую разом з нами зробити одноденний тріп до Львова для свого першого стрибка з парашутом, та справжнього спортивного пілотажу!

Маєш можливість - приєднуйся.

Я на зв"язку за тел. 8-095-584-68-10 або 8-098-498-65-55. Дзвони - переговоримо по будь-яких питаннях, якщо тільки вони не стосуються нашого одруження Wink)
ПовідомленняNadezda_95 © 28.07.09 0:16:14    

Hodok написав(ла):
якщо тільки вони не стосуються нашого одруження )

ото облом Sad

ПовідомленняZippo © 28.07.09 9:48:21    

Hodok написав(ла):
Благе діло закрутили: Чернівецький екстрім-клуб

Дійсно благе діло замутили, також видно що немало сил та часу на це пішло але є багато но:
- сторінки дуже великі (вчора були неодноразові жалоби про те що "пля я неможу то докінця прочитати", або "я неосилив")
- багато різних кольорових виділень, різних розмірів шрифтів і так далі...
- нащо використоввати відгуки / враження про перший стрибок з інших аеродромів / сайтів, і так далі, якщо є ціла купа "наших" з Цуніва.
- також це стосуєтьсяя відео, тобто можна було б залити на вашу сторінку ще більш денамічніше відео а не то що є зараз...
- поправте назву парашуту на Д-5 серії 2 а також літак (кукурузник) на АН-2

P.S. Якщо найду ще щось то я скажу, ато я як і більшість неосилив всієї інформації

P.P.S. На худий кінеець можна б було ще дати лінк на наш сайт.

Повідомлення7eMEN-off © 28.07.09 10:09:27    

Вот- Вот... Экстрим- это не клуб, а образ жизни.
Так ведь это ж, пойми, - потом!
ПовідомленняHodok © 28.07.09 12:45:08    

ZIPPO, дякую за зауваження. Бо насправді дуже потрібен був погляд збоку.

Поправляю...

Відгуки зараз познаходжу, а відео попрошу у вас порекомендувати якесь, бо немає можливостей трафіка, щоб переглянути дюжину кліпів.
ПовідомленняZippo © 28.07.09 13:22:05    Парашутне відео

Hodok написав(ла):
відео попрошу у вас порекомендувати якесь

Для загального розвитку "першоразників" підійде ось таке парашутне відео. Лінки даю зразу на YouTube.
Спортсменьке відео (крила)
Аеродинамічна труба
Покатушки на ЯК-52

ПовідомленняHodok © 28.07.09 15:09:19    

Вау, як багато. Дякую. З мене пиво...
Повідомлення7eMEN-off © 28.07.09 15:49:47    

На мотор - мое улюблене відео.
Так ведь это ж, пойми, - потом!
ПовідомленняZippo © 28.07.09 16:00:25    

Ги, я забув за одне відео яке мені обійшлося в 100$ Crying or Very sad (підчас десантування парашутистів раптово почалась гроза. Вся вода від лопостів винта полелася прямо на фотоапарат з швидкістю 140 км/год від 1000 лошадок) Wall
ПовідомленняHodok © 28.07.09 17:12:05    

На мотор - справді башню рве. Виклав його, телевізійний сюжет і адреналін з ЯК-52. Виходить - 3 пива ))
ПовідомленняStellz888 © 28.07.09 21:58:38    

Прикольне відео Good
ПовідомленняHodok © 11.08.09 22:48:35    

15 серпня рухаємося в небо!
Чернівчани - ви ще можете встигнути. Бо наш SKY-eXtreme-tour "I can FLY!" 3.0 - закриває літні стрибки і польоти.

Приєднуйтесь до нас.

Компашка збирається весела! Контакти і інформація на сайті www.clubextreme.cv.ua
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Парашутизм (RW, CRW, FF) / Бейс-джампінг / Вінгсьют / Аеродинамічна труба Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 1

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU