Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Сігвей (SegWay) у Львові

Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Мотоцикли / Велосипеди / Скейтборди / Флоуборд / Сігвей / Ролики / Джампери Сторінка 1 з 1
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняIgorK © 27.07.09 16:50:42    Сігвей (SegWay) у Львові

Недавно опробовал это средство передвижения. Вот некоторая инфа на wikipedia по этому поводу. Увидеть как оно едет можно на YouTube. От себя добавлю, что ощущения передвижения необычные и советую попробовать. Для того, что бы узнать где во Львове можно покататься прошу звонить по номеру: 8 063 170 08 12 Ярослав. Стоимость езды небольшая. Детально уточняйте по вышеуказаному номеру.
ФОТО:

segway.jpg
 Опис:
 Розмір файлу:  14 KB
 Переглянуто:  4881 раз(ів)

segway.jpg

ПовідомленняZippo © 27.07.09 17:07:11    Сигвей у Львові

Ги, бачив я той сігвей в центрі біля оперного, кружляли вони там біля фонтану. Хотів запитати скільки це коштує а потім подумав, що то якась акція і таким чином вони привертають увагу своїх "жертв", і я забив на свою цікавість, як виявилось зря... Спробувати однозначно треба! Може масово рванем туди з елементами пива заодно і покатаємось?
P.S. Ціну я вже встиг пробити - 20 грн/5 хв

ПовідомленняAngel © 27.07.09 17:42:44    

підтримую! - думаю 20 гр можна виділити, щоб на тому пилососі покататись Very Happy
ПовідомленняFistashka © 28.07.09 0:17:29    

каталась на такому на попережжі океану в Іспанії, там ці Сігвей дуже популярні ...навіть щоб по музею пішки не ходити беруть на прокат Сігвей.
Файна штука
Іспанці казали, що такий коштує 5000 -6000 Євро. Цікаво чи дійсно так
ПовідомленняTymur © 15.04.10 11:39:13    Segway у Львові

Вчора ввечері біля оперного катався на цій штуці.

Цікаво - раджу спробувати. Коштує 25 грн за 5 хв катання.
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Мотоцикли / Велосипеди / Скейтборди / Флоуборд / Сігвей / Ролики / Джампери Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 1

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU