Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Роуп-джамп в Кам'янець-Подільску 01-02.08.09

назад  1, 2, 3, 4, 5  далі
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Роуп-джампінг / Бридж-джампинг / Банджи-джампинг Сторінка 3 з 5
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
Повідомленняchikkorost © 29.07.09 19:57:04    

skiracer написав(ла):
Народ привіт! Хочемо страбати в суботу нас 2 + 1, та влом їхати всю ніч поїздами. Хочем вийняти бусік та треба ще 5-6 людей з кожного по 120 грн в дві сторони зі Львова. Підписуйтесь!

Розраховуйте на мене!
ПовідомленняRobinzon © 29.07.09 20:17:34    

chikkorost
клас!
нас вже більше!
Clapping Народ підтягуємось Clapping
ПовідомленняDaishi © 29.07.09 20:38:55    

Привіт, ще є місця на суботу і/або неділю?
Як мінімум на двох осіб... якщо буде більше місць може буде і більше людей...
ПовідомленняYdrozhdzhal © 29.07.09 21:33:21    

Стосовно бусика можеш сказати точніше коли ви плануєте виїжджати зі львова і їхати назад. Нас 5-ро, тому питаю - наразі ми на потязі збираємось добиратись....

Панове, тут ще така штука - полазив я по сайту Укрзалізниці, той розклад поїздів що є на форумі - не зовсім точний. Зайдіть і переконайтесь http://uz.gov.ua/
ПовідомленняZippo © 29.07.09 21:36:57    

Я дуже і дуже радий, що в останні дні в нас пожвавлення, що до бажаючи стрибати роуп-джамп, які не побоялися відмовлянь друзів з їхнім коронним "а ти знаєш там був трагічний випадок ..." ну або щось в тому роді. Я так зрозумів хто розмежовує поняття роупу та банжі, як це все працює, той я так зрозумів і їде. Ну і заїпісь.
Отож, станом на середу 29 липня ми закриваємо набір бажючих на цю поїздку, бо якщо ми зараз не зупинемся, то організаторам може розв'язатися пупок Very Happy

skiracer написав(ла):
влом їхати всю ніч поїздами. Хочем вийняти бусік та треба ще 5-6 людей з кожного по 120 грн в дві сторони зі Львова. Підписуйтесь!
В звязку з останніми повідомленнями львів'ян, виходить що можна сміло винаймати бусик.
від skiracer 3-роє людей + chikkorost + від Daishi двоє людей + від ydrozhdzhal 4 людини і того вже виходить = 10 душ, а це більше ніж потрібно. Птання до skiracer. Ви маєте на приміті знайомого з бусом чи вам потрібна наша допомога? Якщо маєте то добре, тоді вам потрібно виїзджати не пізніше 6 ранку, щоб ми вашу группу не чекали.

ydrozhdzhal написав(ла):
той розклад поїздів що є на форумі - не зовсім точний
Хмм, коли ми дивились на сайті офіційному написали один розклад, коли прийшлосьт до діла розклад виявився зовсім інший, можливо зараз саме ця ситуація?

Цитата:
Зі Львова о 23:21 віправляється поїзд № 81 Ужгород-Київ який прибуває в Хмельницьк о 04:02
З Хмельницька о 04:31 віправляється поїзд № 623К Київ-Кам'янець-Подільський який прибуває в Кам'янець-Подільськ о 07:25
Цей розклад був написаний з офіційного сайту укр залізниці

Цитата:
Львів → Хмельницьк поїзд № 050, відправлення - 20:22, прибуття - 00:30
Хмельницьк → Кам'янець-Подільськ поїзд № 623, відправлення - 03:47, прибуття - 06:47
а цей розклад люди написали які ходили минулої поїздки на вокзал і по цьому розкладу їхали.

Перевірити ці данні я неможу тому що ми їздим машиною, хтось може раз і назавжди прояснити ситуацію?

крайній раз внесено зміни: Zippo (30.07.09 12:47:32), редаговано 2 раз
ПовідомленняYdrozhdzhal © 29.07.09 21:49:02    

Хотілось би знати інфу про бус пошвидше - щоб ми орієнтувались - чи купувати завтра квитки на потяг чи ні.

Цитата:
ydrozhdzhal 4 людини
нас п'ятеро, просто стрибати буде 4-ро - того одного ми ще не переконали наразі Very Happy , але думаю, що важкі тортури не пройдуть даремно  Twisted Evil Goof Ще б хотілось після стрибків полазити по місцевих "достопримечательностях", тому треба знати коли автобус буде від'їжджати назад до Львова? Дякую.
ПовідомленняYdrozhdzhal © 29.07.09 21:54:16    

Стосовно потягів.

Зі Львова до Хмельницького є кілька потягів:

228Л Львів-Одеса відпр. 22:59 прибуття в Хмельницький 3:12
98Л Львів-Київ 20:10-00:30
81 Ужгород-Київ 23:21-3:47

Ну і з Хмельницького в Кам'янець без варіантів:

623К Київ-Кам'янець 4:31-7:25

Так, в зворотній напрямок ситуація трохи гірша:

З Кам'янця до Хмельницького без варіантів:

624Д Кам'янець-Київ 19:05-22:05(прибуття в Хмельницький)

Та й з Хмельницького до Львова без варіантів:

Харків-Трускавець 23:15(Хмельницький)-3:31(Львів)

Ця вся інфа взята з сайту Укрзалізниці, будемо сподіватись що йому можна вірити. Very Happy
Повідомленняsiril © 29.07.09 23:14:02    

2-е стрибатимуть,а 2-х надо скидать-ці 100% ще одна парочка дасть відповідь завтра
ПовідомленняRobinzon © 29.07.09 23:21:20    

ydrozhdzhal Здоров, дзвони завтра на 80931501249 - Тарас, я так розумію
що нас вже 9 або і 10-ро, ну і зашибісь, буде дешевше! Good
ПовідомленняVitacat © 30.07.09 16:55:08    

Поправочка, поедет всего трое   (((   к сожалению бывает так что народ грит "не могу" в самый последний момент , сори за изначальную не точьность Crying or Very sad
ПовідомленняYdrozhdzhal © 30.07.09 19:21:05    

Народ, хто зі Львова і не надумав ще чим саме поїде - відгукніться пошвидше, пліз. А то в нас виникла проблема чим добиратись. Нас п'ятеро - поїзд в дві сторони виносить майже 200 грн з людини. А 5 людей на бусик замало. Тому прохання відгукнутись пошвидше.
ПовідомленняBeskaBo © 30.07.09 19:47:49    

ВСІМ ПРИВІТ!!!вночі з пятниці на суботу вирушаєм з Львова легковим авто на роуп в Камянець-Подьльський в машині в нас залишилось лише одне вільне місце (дорога 90грн туди і назад у Львів) всі кого зацікавила пропозиція дзвоніть 80971986848 Бодя (час та місце узгодим по телефону)
Нетяніть з часо місце лише одне!!! Acute  
Beskabo
Buscko
skiracer + 2
Повідомленняchikkorost © 30.07.09 20:57:31    

Я так зрозумів шо від Skiracer бус відміняється? Ydrozhdzhal,а скільки треба людей на бус зібрати,і скільки воділа хоче за то турне тугриків? Daishi теж писала шо їде,а то вже було б 8 людей!
ПовідомленняYdrozhdzhal © 30.07.09 21:21:04    

Daishi вроді їде з організаторами. Нас є вже 7, я отримав твою згоду, отже тепер 8. Якраз на бус. Виїжджаємо в 6:00 від костелу на Кропивницького. На місі треба бути в 5:30-5:45. З моєї групи точно стрибатиме 5-ро + двоє ще в роздумах. Потім ми хотіли ще б по місту полазити.
ПовідомленняZippo © 30.07.09 22:36:20    

ydrozhdzhal написав(ла):
Daishi вроді їде з організаторами
З нами (організаторами) їде Blumchen та Genyk. Про Daishi ми нічого незнаєм Unknow
На бус потрібно 8-9 чоловік.

Сторінка 3 з 5
назад  1, 2, 3, 4, 5  далі

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU