Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

УВАГА конкурс: "Мій перший раз... в Lviv eXtreme club-i

1, 2  далі
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Фестивалі / Акції / Турніри / Виставки Сторінка 1 з 2
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
Повідомленняtt © 03.07.09 22:12:44    УВАГА конкурс: "Мій перший раз... в Lviv eXtreme club-i

Таваріщі-таваріщі, у нас конкурс. Швиденько хапаємо в руки фотікі і фоткаємо свій... перший раз. Що він у вас вже був і ви не зробили в той момент фотки? Ну, люди, хіба так можна? Такі миті вони ж неповторні... Я наприклад не уявляю як би я поїхала стрибати з парашутом без фотіка, чи в гори чи ще кудись... Так, ви правильно зрозуміли: фоткати треба свій перший екстремальний (!!!) раз Firsttimer  Diver  Ski  Sailboat  Velo ... А ви про що подумали Embarassed  Sex ...аяяй... ну в принципі... якщо у вас і той раз був екстремальним і є фоти... то думаю, адміністрація клубу не заперечуватиме (вібачте за флуд Embarassed )
Ну лана, ліріку в сторону, а тепер по суті:
до 31 липня (п'ятниця) ми всі дружно робимо екстремальні вчинки і фотаємо. До конкурсу допускаються і фоти зроблені раніше. Так ось ми фотаємо і загружаєм фоти сюда. Між цим, всі хто не бере участі в конкурсі - помагає в оцінці фоток своїми вичерпними коментарями, яка фота набере найбільше позитивних відгуків і переможе.
А тепер найцікавіше - призи від нашого спонсора Цифролаб http://cyfrolab.com/:
1 місце - безкоштовний друк 100 фотографій
2 місце - чашка з фоткою
3 місце - магніт на холодильник з фоткою

ну що гов-гов Yahoo
Повідомленняsansei © 04.07.09 21:48:36    

Вот, правда це кадр з відео мого першого стрибка з парашутом, фотік героїчно проніс в літак бо в інших їх відібрали  Very Happy

ось відео http://www.youtube.com/watch?v=q7BUbbwtSgU

vlcsnap-584252.jpg
 Опис:
 Розмір файлу:  51.25 KB
 Переглянуто:  3548 раз(ів)

vlcsnap-584252.jpg

ПовідомленняBoBa © 05.07.09 11:55:23    Голосуєм за мене....

Мій переший стрибок  Happy Goof , в цунові... Фотік брати на стрибок не насмілився Confused .... А от телефоном фоткав Clapping , (нажаль якість не дуже) Secret Yahoo

Зобр0281.jpg
 Опис:
голосуєм за мене....)))
 Розмір файлу:  56.66 KB
 Переглянуто:  3511 раз(ів)

Зобр0281.jpg

ПовідомленняBoBa © 05.07.09 11:58:20    

Правда ВоВа Супер!!!))
Повідомленняtt © 08.07.09 1:51:39    

ау, таваіщі, невже це всі подвиги? чи ніхто не хоче халявного  роздруку фото?
Повідомленняtt © 08.07.09 19:12:02    

щось зовсім наш клуб не любить халяви....

Народ, ще раз пояснюю, що назва теми умовна і не принципово вішати саме перший раз, це може бути будь-який ваш екстремальний вчинок в "стінах" клубу. Будь то роуп, чи парашут, чи гори, чи навіть збирання ромашок)) якщо ви це вважаєте екстремальним то вішайте сюди!!!!
ПовідомленняHoks © 08.07.09 19:37:25    

В рамках доброї традиції, підтримую Таніну ініціативу SmileSmile

В день мого першого стрибка відбувся відомий в своїх кругах "політ запаски" Зайчішечки SmileSmile Може і досі хтось на ДЗ згадує хлопчину, який, після того як ЗП випала з контейнера, не придумав нічого кращого як відчепити контейнер ЗП від підвісної Very Happy  Якщо чесно, я хз як йому то в повітрі вдалось, мені і на землі було тяжко її відчепити   Crazy

З.І. Тань, я тут подумала, що ти сподівалась на щось екстремальне на вигляд Smile хи, викладую те, що є під рукою!
Народ, активізовуйтесь, бо я з такими сімейними фотками ще й виграю  Very Happy  Very Happy

Hoks_1st jump=web.jpg
 Опис:
Зайчішечка крайній справа
 Розмір файлу:  34.73 KB
 Переглянуто:  3322 раз(ів)

Hoks_1st jump=web.jpg

Hoks_1st jump_2-web.jpg
 Опис:
Тру зйомка тру-першого стрибка з Д5
 Розмір файлу:  21.65 KB
 Переглянуто:  3322 раз(ів)

Hoks_1st jump_2-web.jpg

ПовідомленняNao © 08.07.09 21:23:45    

Фотки  самого стрибка  нема так як  боявся що випаде телефон з рук,а фоті взагалі навіть не думав брати надто громісткий.
Мій  перший стрибок  був  26.04.09

IMG_0203.jpg
 Опис:
 Розмір файлу:  38 KB
 Переглянуто:  3297 раз(ів)

IMG_0203.jpg

IMG_0233.jpg
 Опис:
 Розмір файлу:  22.88 KB
 Переглянуто:  3298 раз(ів)

IMG_0233.jpg

ПовідомленняVictorT © 09.07.09 7:43:51    

Пока ничё кроме первой отцепки в голову не пришло %) Нечасто доводится видеть в небе такую картинку.

Может успею до конца месяца сфоткать "первый раз" другой тематики %)

Повідомленняtt © 15.07.09 22:38:58    

Нагадую, до кінця акції лишилось троха більше 10 днів, активнішеSmile
ПовідомленняVictorT © 16.07.09 8:48:11    

VictorT написав(ла):
Может успею до конца месяца сфоткать "первый раз" другой тематики %)

Гы, таки сфоткали, хотя я другой "первый раз" имел в виду Very Happy Но вдруг ещё успею Shocked  Итак, 11.07.09 мой первый раз на параплане.

ПовідомленняNeftis © 20.07.09 8:17:33    

Мій перший політ на планері

x_a7579b66.jpg
 Опис:
 Розмір файлу:  27.79 KB
 Переглянуто:  3137 раз(ів)

x_a7579b66.jpg

ПовідомленняNeftis © 20.07.09 8:29:49    

Ну і звичайно ж перший політ Ground launch

ПовідомленняNadezda_95 © 21.07.09 21:49:18    

мій перший стриб з парашутом. 21 червня 2008 р - день, прожитий недаремно Happy

Копия (2) парашут.jpg
 Опис:
Приземлення. Шок :)
 Розмір файлу:  55.43 KB
 Переглянуто:  3078 раз(ів)

Копия (2) парашут.jpg

ПовідомленняLeona © 22.07.09 15:55:21    

Nadezda_95, ти best!  LOL
Ну і мій дійсно перший екстрім  Smile Прогулянка Полтвою. Екстрім полягав в тому, що ішла з людьми, яких вперше бачила, а також це ж Полтва! йклмн! Каналізація! йпрст! І я туди маю лізти... Shocked  Така була рада, що ми ніяк не могли знайти нормального входу, ви і не уявляєте Very Happy Ми шукали вхід від Стрийського базару аж до вул. Липинського, а я в чоботах зимових... Crazy  Wall
з.і. звідти і моє фото на аватарці  Preved  в червоній кепці (хай покоїться в "мутної води річки" з миром  Very Happy ).

12345.jpg
 Опис:
 Розмір файлу:  63.07 KB
 Переглянуто:  3031 раз(ів)

12345.jpg

Сторінка 1 з 2
1, 2  далі

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU