Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Покатушки на літаках в Цуневі

назад  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  далі
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Покатушки на літаках та гелікоптерах Сторінка 4 з 9
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняWalpol © 16.04.09 23:32:17    

ще раз дякую за відповіді.
пішла шукати камуфляж та військові черевики 36 розміру Shocked
ВЕСЕЛИХ СВЯТ!!! Smile

ПовідомленняРейдер © 17.04.09 2:12:31    

2 тижні тому, за 10 хв польоту на Як-52 в мене пілот запросив 500 грн., ну або якщо бути точним - 498 грн.Але якось ні тепло, ні холодно від таких цін...По-моєму перебір Sad
ПовідомленняRomko © 17.04.09 9:26:07    

В нашій країні перебір завжди був, і напевне ще довго буде... А от то що здерли з тебе 500 грн, ну впринципі тариф той самий що й був 6 баксів хв, тіко той бакс тепер не 5 а 8 з копійками, от і получайться... Це по перше, а по друге мене завжди цікавило то питання: по яких критеріях вони рахують собівартість хвилини полюту???
Якщо навіть підрахувати самим простим способом, Як-52 на годину кажісь бере 20 літрів 95 (по паспорту Б91/115) бензину + присатки, зарас хай літер того чудо топлива буде коштувати 8грн - 20 літрів=160 грн, хай пілопу ще сотку, ну ще хай там кусок диспечеру, техніку і бобику на кості який бігає по аеродромі в ролі сторожа, і того 300-350 грн. за який час - оце вже важце підрахувати - ну нехай за тих же 10-15 хв. Ну не 500 грн/10хв.!!! Я дивуюсь від наших людей, залуплять ціну і чикають, та зроби нормальну ціну і клієти будуть і відібється їм то що вони вкладають в техніку тай навіть заробляти будуть...
ПовідомленняWalpol © 17.04.09 12:21:40    а в сусідів?

Нарила в неті ціни у Польщі

http://krosno.pl/...

http://nto.pl/...

http://moveit.pl/...

http://funsail.pl/...
ПовідомленняAlexGL © 17.04.09 21:15:34    

краще стрибати з літака,
взагалі вважаю польоти на літаку без парашута небезпечною і екстримальною справою
ПовідомленняРейдер © 18.04.09 15:26:05    

Хто би сумнівався Very Happy

Romko написав(ла):
здерли з тебе 500 грн

я передумав літати за такі гроші))
Мені просто цікаво, хто захоче викласти такі гроші за 10 хв., та і звідки така прив"язка до вічно мертвих зелених президентів Smile
Скоріш за все або опустять ціни (шота сумніваюсь в цьому) або будуть простоювати Unknow
ПовідомленняWalpol © 23.04.09 14:03:13    

А багато людей з електрички виходить на тій зупинці? Бо якось лячно в чистім полі стояти із грошима у кишені та не знати у який бік вирушити Shocked
ПовідомленняRomko © 27.04.09 10:24:38    

Walpol написав(ла):
Скоріш за все або опустять ціни

Скоріш за все відгризуть собі ногу, ніж опустять ціни....... Very Happy
ПовідомленняTerm © 30.04.09 11:12:07    

Romko написав(ла):
Скоріш за все відгризуть собі ногу, ніж опустять ціни.......

Якби скинули ціни - відбою від клієнтів не було б, і заробляли б нормально. А так напевне самі літають.

ПовідомленняWalpol © 06.05.09 9:38:42    

Минулого тижня мені казали знайомі, що тільки один літачок літає, і запропонували звернутися за тиждень. Це правда?
ПовідомленняWalpol © 06.05.09 13:06:42    

бачу по фотках у небі їх два... надурили.. Evil or Very Mad  напевно, що блондинкам у цьому раю немає місця...  Crying or Very sad
ПовідомленняLia © 06.05.09 13:32:43    

М-да, я теж хотіла політати цього літа, але 500 грн. .. Unknow
ПовідомленняStellz888 © 10.05.09 17:56:06    

Romko написав(ла):
трошки потопати нозями

трошки це скільки в км?

ПовідомленняRomko © 12.05.09 7:00:25    

Stellz888 написав(ла):
трошки це скільки в км?

Якщо маршруткою як на Городок, від поворота на Іванофранкове то кілометра 3-4, десь так, якщо елекричкою від станції Затока то десь до 1,5 км, це приблизно, на око!
ПовідомленняRumba © 13.05.09 10:11:25    

хто в курсі скільки коштує покататись на як-7 ?????????????????? Clapping  Clapping  Clapping  Clapping
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Покатушки на літаках та гелікоптерах Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 4 з 9
назад  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  далі

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU