Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Покатушки на літаках в Цуневі

назад  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  далі
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Покатушки на літаках та гелікоптерах Сторінка 2 з 9
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняZippo © 17.09.07 7:21:31    

Значить так. Їздив я на аеродром і дещо розвідав. Сезон ще не закривається. На рахунок куди дзвонити так можна безпосередньо до начальника Львівського АСК  Гаврилюка Олександра Богдановича який і керує безпосередньо всім цим дійством. Його моб.80672706297 Польоти проходять якщо сумарний вітер не більше ніж 15 м/с і хмарність повинна бути не дуже низькою десь до 1000 м.А погоду можна замовити у вище згаданій канцелярії  Very Happy
ПовідомленняHoks © 17.09.07 10:42:49    

Погоду мы парашютисты колдуем SmileSmileSmile Смотря какую погод надо, надо применять пиво, мартини, водку, текилу. Ну а если совсем фигня с погодой, то надо все одновременно... в пятницу будет тот самый синдром второго дня, он же бодун, но куда деваться-то? надо значит надо!  и естессно, прекратить все возлияния в четверг вечером, чтоб в субботу на свежую голову и в хорошую погоду, которую мы же сами и наколдовали, спокойно попрыгать SmileSmileSmile так что колдуем погоду, таарисчи!
ПовідомленняLisica © 17.09.07 12:48:24    

колдуєм-колдуєм! а куда діватися!!! якщо аж тіло корчить, так хочеться політати....
ну все всім дякую за інформацію!!!
з мене бутилка Drink
ПовідомленняANGELo © 17.09.07 18:40:26    

Lisica написав(ла):
з мене бутилка

НЕ ПУСТА!!!!!!!!!!!!  LOL

ПовідомленняZippo © 18.09.07 12:19:52    

ANGELo написав(ла):
Lisica написав:
з мене бутилка

НЕ ПУСТА!!!!!!!!!!!!

ще один нахлебнік найшовся Tongue

ПовідомленняLisica © 18.09.07 19:50:56    

Wink  не пуста - так не пуста. ще може шось конкретне закажете.... коньяк...віскі... вино... ром... мартіні.. водка накінець?
ПовідомленняLisica © 18.09.07 19:53:24    

хммм...а літати в нетверезому стані можна? Confused
ПовідомленняZippo © 18.09.07 20:09:55    

водка без пива деньги на ветер і взагалі спорсмени не п'ють...
На рахунок польотів у не тверезому стані так тут як повезе...  Якщо аеродромний лікар "занюхає" рахуй кришка. Crying or Very sad  Ще не маловажний нюанс - може знудити Bo

ПовідомленняLisica © 18.09.07 20:19:55    

та не, я не збираюсь, блін... тьху-тьху-тьху.... Shocked
ПовідомленняANGELo © 19.09.07 8:56:19    

ZIPPO написав(ла):
ще один нахлебнік найшовся

я хоть нахлєбнік, на відміну" набутильників", яких нємєряна!  LOL
Lisica написав(ла):
вино... ром... мартіні.. водка накінець?

БірМІКС і хватить. Goof
ZIPPO написав(ла):
і взагалі спорсмени не п'ють...

сам парадокс в тому, що цей "набутильник"  зефірчатий міняю кваліфікацію спортсмена і НЕспортстмена як йому заманеться....   Cool   Shocked

Повідомленняpopovichyr © 26.10.07 10:41:55    

Всім привіт! Хотілось би взнати доки сезон польтотів у Цуневі продовжується! Не встиг літом вибратись політати, а зараз на осінь надумав.
Просто минулого року на день народження мені жінка в подарунок "оплатила " польоти в Цуневі. Це був перший мій політ на літаку взагалі в житті. Хочу сказати що це був мій найкращий подарунок в житті.
При нагоді хочу подякувати пілоту ЯК-52  номер ЛА 0665 (на жаль забув як звати, в нього також тоді було день народження) за політ і за нормальне ставлення до"чайника", навіть довелось трохи покерувати літаком. Взагалі було супер.
ПовідомленняVictorT © 26.10.07 11:04:08    

Сказати точно, коли сезон закривається, важко, все залежить від погоди. Поки що сезон не закритий, ні для парашутистів, ні для льотчиків.
Причому, можу сказати, льотчики трохи менш залежать від погоди. Якщо нам, парашютистам, не завжди вдається пострибати, то льотчики літають набагато частіше. Тому не втрачай часу, поки ще можеш політатати.

ПовідомленняZippo © 18.04.08 16:18:13    

355 написав(ла):
В мене питання до організаторів сайту:
Чи планується у вас розміщення якоїсь інформаціїї про авіацію? Адже в Цуневі є багато літаків, на яких можна літати і просто кататися...
Не прошло и пол года, коли ми соїзволили викласти статтю, яка можливо відповість на декілька запитань. Wink

Покатушки на літаках  

ПовідомленняРейдер © 18.04.08 22:38:25    

В мене таке питання визріло:
Чи не змінились розцінки на польоти в самульотах? Shocked
ПовідомленняZippo © 18.04.08 22:42:01    

Рейдер написав(ла):
Чи не змінились розцінки на польоти в самульотах?
Змінились. Там все написано.
Сторінка 2 з 9
назад  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  далі

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU