Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Покатушки на літаках в Цуневі

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  далі
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Покатушки на літаках та гелікоптерах Сторінка 1 з 9
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
Повідомленняdredd © 29.04.07 18:53:52    Покатушки на літаках в Цуневі

Скільки коштує політати на літачку півгодини в Цуневі?
Підкажіть плз.
ПовідомленняZippo © 29.04.07 23:09:21    

Все залежить який літак і відповідно від кількості пасажирів. Якщо брати ЯК-52 (пілот + пасажир) береться  мінімум 10 хв і обійдеться вам це катання у 200 грн (але це цього варто Wink). Можна ще покататися на ЯК-18 (пілот + 2 пасажира) з кожного по 100 грн (пріколу меньше зате дешевше). Є ще літаки на яких теж катаються але нажаль ціни зараз сказати не можу, так як на них рідко катаються, якщо цих двох літаків не вистачить то на наступний тиждень я розпитаю пілотів які у них тарифи.
P.S. Скоро на сайті буде розділ "ПОКАТУШКИ" в якому будуть фото, маленький опис літаків, ціни, контакти. "Тося" зробить Very Happy  Wink

крайній раз внесено зміни: Zippo (07.05.07 21:43:16), редаговано 2 раз
Повідомлення355 © 07.05.07 19:21:10    

В мене питання до організаторів сайту:
Чи планується у вас розміщення якоїсь інформаціїї про авіацію? Адже в Цуневі є багато літаків, на яких можна літати і просто кататися...

І чи є тут на форумі хтось з льотчиків?
ПовідомленняVictorT © 07.05.07 20:10:27    

355 написав(ла):
Чи планується у вас розміщення якоїсь інформаціїї про авіацію?
Планується, і, крім того, якщо б ти був трохи уважнішим, то помітив би, що деяка інфа розміщена вже. Якщо б ще хтось  взявся цю інфу передоставити, було б взагалі добре.

355 написав(ла):
І чи є тут на форумі хтось з льотчиків?
Не знаю, покі що не зустрічав. Може є, але никаються? Very Happy
Взагалі-то, було б справді непогано, якщоб тут "тусувались" льотчики, і не тільки льотчики, але й досвідчені парашютисти, і взагалі працівники
АСК, але, видно, їх це не цікавить.

Повідомлення355 © 14.05.07 14:06:01    

VictorT написав(ла):
було б справді непогано, якщоб тут "тусувались" льотчики

А ще було би класно якби тут Едуард Зенонович тусувався  Very Happy
Він знайшов би тут багато цікавого про себе   Very Happy
Повідомлення355 © 09.08.07 17:18:10    

ПовідомленняLisica © 14.09.07 16:35:37    

а скажіть мені будь ласка, чи можна буде 29 вересня, в суботу приїхати політати на ваших ЯКах. я вже літала - просто суууууууууууупер клаасссс! тепер хочу друзів до вас запроторити? у вас там сезон ще не закривається часом... чи куди мені подзвонити, щоб мені дали інформацію? при яких погодніх умовах ви літаєте? і як і де можна погоду замовити?  Very Happy  але я серйозно, дуже треба до вас 29 приїхати - можна? (щоб я даремно з Києва не перла на Львів)
ПовідомленняZippo © 14.09.07 19:35:26    

Все буде у понеділок. Мається на увазі інформація, що вас цікавить. А до того у мене буде до вас маленьке питаннячко, якщо звісно можна... Цікавить чого пертися в село Цунів якщо під боком є Київ у якому також можна покататися наскільки мені відомо...
ПовідомленняLisica © 14.09.07 21:47:36    

ееее... нєєє.. ти нічого не розумієш!!!! у вас по перше класно!!! менше народу ніж на Чайці! дешевше... ну і народ мій буде львівський... але все одно - взнаєш точно всю інфо - напиши, пліз. дякую дуже!
ПовідомленняZippo © 14.09.07 22:07:03    

Ваші слова та й начальнику аеродрома в вуха Very Happy . Уявляю як він розтає від таких слів :-[ Ну а чи буде зараз класно навіть незнаю... Сливки ті що на аеродромі ростуть всі вже з'їли і яблука обдерли. Залишилися хіба що одні горіхи і то сумнівно... Goof
ПовідомленняLisica © 14.09.07 22:10:55    

ви знаєте, а це може й накраще, що буде не так класно і легко, як я вперше каталася.... тут просто в мене план один негарний назрів - хочу одну добру людину в день її народження на сьоме небо завезти... туди і назад... а ви мені в цьому допоможете (надіюсь)... а заодно і сама туда разок злітаю...
ПовідомленняZippo © 14.09.07 22:36:16    

Наміри я бачу у вас просто янгольські ги-ги. Так тримати Yahoo . Іменинник явно не забуде ваш так би мовити подаруночок.
ПовідомленняLisica © 14.09.07 22:55:26    

угу...
тільки ж напишіть, чи можна 29....
чи мені дзвонити на ті всі ваші номера, шо на сайті є?
і ще - дякую Вам, що реактивно реагуєте на ті мої пісюльки...
ПовідомленняZippo © 14.09.07 23:30:46    

Не хочу повторюватись бо й так (злий і не добрий останнім часом модератор ... не будемо показувати пальцем Crazy ) буде мати роботу...  Одним словом в понеділок дасться чути. А за погоду то треба хіба дзвонити (рішати) в небесну канцелярію Crazy
На ті всі "наші" номера дзвонити не треба бо вже 00:35 всі дрихнуть і сумніваюся, що будують раді чути навіть приємний голос ги-ги

ПовідомленняLisica © 14.09.07 23:40:30    

оооо... хороша ідея... зараз треба обов"язково сісти і всіх продзвонити Twisted Evil
ну добренько... дякую!!!
і доброї ночі
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Покатушки на літаках та гелікоптерах Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 9
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  далі

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU