Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Словаччина. Татри. (пошук бажаючих)

Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Подорожі світом Сторінка 1 з 1
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняТолік © 01.07.09 21:39:05    Словаччина. Татри. (пошук бажаючих)

В серпні (думаю більш вірогідно ближче до початку серпня) я і один друг з Угорщини плануємо тижневий похід в Татри. Я там ще ні разу не був, тому багато розповісти про маршрут та самі гори не можу. Знаю, що піднімемося на найвищу вершину Татр і що ці гори, здається, найвища частина Карпат. Мій угорський друг був там кілька разів, крім того це досить популярні гори, так що думаю не пропадемо Smile.

Думаю, що на цей похід ми ще залучимо трохи інтернаціонального товариства і крім того хотілося б, звичайно, щоб приєдналися друзі з клубу. Так що якщо є бажаючі -- будь-ласка зголошуйтеся, будемо раді компанії.

Більш конкретно про сам похід наразі розповісти не можу. Сам до місця зустрічі буду добиратися не з України, так що якщо хтось з клубу зголоситься, то потім ми вже більш детально обговоримо всі дати, маршрут та місце зустрічі.

You are welcome! Smile

ПовідомленняSedoi © 03.07.09 22:22:07    

Привет. Я б присоединился. А когда будут уточнены детали похода?
ПовідомленняТолік © 04.07.09 23:30:48    

Деталі будуть уточнені коли буде вже відомо хто конкретно іде. Тоді ми зможемо домовитися більш конкретно. Максимум через тиждень-два вже буде більш детальний план походу. Зараз не хочу дуже обмежуватись якимись строгими рамками щоб залишити деякий простір для змін та модифікацій.
Повідомлення7eMEN-off © 06.07.09 9:39:31    

Що треба з собою мати? Шенгену треба? Чи якось можна придумати?
Так ведь это ж, пойми, - потом!
ПовідомленняAscetic13 © 06.07.09 12:47:38    Татри

Знайомий був в Татрах, візу потрібно обовязково, маршрути там такі шо зранку на потяг-день по горам а потім знову на потяг, можна на базах туристичних зупинятись, мона в приватних секторах, їх там багато, зелений туризм там так розвинутий що й нема там вже такої диковинки, і ще на багатьох маршрутах не можна розводити вогень і розбивати намети, ось так.
Повідомлення7eMEN-off © 06.07.09 16:21:29    

хреново, віза буде аж в кінці літа.
Так ведь это ж, пойми, - потом!
ПовідомленняТолік © 07.07.09 15:11:42    

Відомі вже дати походу: 28 липня - 4 серпня. Потрібно мати шенгенську візу, бо Татри знаходяться в Шенгені: http://uk.wikipedia.org/wiki/Татри
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Подорожі світом Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 1

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU