Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Роуп-джамп. "В погоні за страхом" (відео)

Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Відео / Музика Сторінка 1 з 1
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняLyubko © 30.06.09 0:11:26    Роуп-джамп. "В погоні за страхом" (відео)

Пройшов вже тиждень, а мені і досі страшно, відчуття допомагає пригадувати кліп. Приєднуйтесь!  
Відео важить 22,8 мб

щоб скачати, клацаєм на картинку

ПовідомленняHoks © 30.06.09 9:23:26    

Любчику, дякую за відео!
Назва супер! Було дійсно страшно SmileSmileSmile
ПовідомленняZippo © 30.06.09 10:18:33    Відео роуп-джамп

Ви знаєте, Любчик мене приємно вразив своєю роботою. Майже весь кліп зроблено технічно грамотно (якісно відзнято "перебивки" і т.д.), не меньш цікаво вставлені репліки учасників. Завжди цікаво дивитися відео роботи зроблені новими операторами і монтажерами. Любчику однозначно зачьод за роботу. З задоволенням глянув би на твою наступну роботу!
P.S. Момент коли Ваня залітає на вехушку дерева мене порвав, він немов розжирівший крук...

ПовідомленняNao © 30.06.09 10:29:25    

Прикольний ролік хороша музичка все чьотко Smile як і має бути ! Cool
ПовідомленняNeftis © 30.06.09 21:02:31    

Клас)) Дебют Любчика вдався!! Clapping сподобались вставки інтервю учасників кліпу,відео получилось гарним, живим, невимушеним Good
ПовідомленняLeona © 01.07.09 14:09:07    

Супер! Все сподобалось, недарма стільки чекала тої ночі на кліп Clapping
ПовідомленняANGELo © 01.07.09 18:45:36    

Третій раз в мене викликає неприховане захоплення відеоробота. Любчик - молодець. Лаконічність та простота - сестра таланту.  Good
ПовідомленняVictorT © 01.07.09 23:01:44    

И мне понравилось. Только это не дебют. Не знаю, дебют ли то, что я думаю, но, кажется, стиль прослеживался уже там.
ПовідомленняTroyan © 21.07.09 15:24:12    

эх, друзья, вам бы таким безбашенным да с такими видео податься бы на этот чудо-конкурс - http://video.non-stop.ua/ и поднять бы себе денег 25К натуральных гривен) а то вот в прошлом месяце роупджампер первое место занял - 3К заработал.

Видео:

ПовідомленняТолік © 21.07.09 17:32:29    

мені було страшно навіть дивиться Surprised. Однозначно треба буде спробувати якось. То "просто атас"  Smile
ПовідомленняAhnenerbe © 21.07.09 20:35:47    

да відео гарне зробили   Cool
то якраз для новачків тре дивитись там всьо в деталях Good

Сторінка 1 з 1

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU